Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Fut> Fue> HST

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    follica yaralam tekniği kullanıyor geri kalanı sır gibi sakladı fakat ben inanmıyorum folikül üretmek sadece kök hücre ile mümkün folıca 50 bın yapsada dht gene halledecek eğer yaralama tekniği farklı bir sistemse bilemem dht ye duyarsız kişinin bedeninde folıkul uretmek kök hucre kullanmadan????

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla ingilizcem yok abi yoksa talan ederim.Ama ne olursa olsun.160 bin dolar amerikadada az çok lüxe kayıyor abi.Özellikle kozmetik amaçlı bir eyleme yatırıldığını düşünürsek.Yani 484 milyar çok çok uçuk hadi yarınısı desek bende vücut kılı çıkmaz zaten.Donör falan derken 10 vursak 242 bin gayme.Adamların yaptığı işe saygım sonsuz ama bizden ekime okadar para vereecek adam çıkmaz.Neyse bakalım elimiz ekmek tutsun bi kenara 3-5,3-5 bşeyler ata ata bi 10-20 bünlik bişeler yaptırmaya çalışırık .Birde bu hasson-wong'a umara falan köpek gibi rabet var bu adamlar dünyanın en zenginleri arasına rahat girerler yani.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    abd doları 3 tldenmı abd de sanıyorsunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi çok zengisin herhalde .Ne olursa olsun sonuç 3 haneli bindolarlara patlıyor).Yani amerikada üniversite okuyan arkadaşlarım ve 1 kaç yakınım var.Az çok tahmin yürütebiliyorum.100-150 bin dolarlık ekimin ameirkada bile lüxe kaçacağını çok açık şekilde söylebilirim.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Yeni Üye
    Arkadaslar telefondan girdigim icin baslik bulmada sikinti yasiyorum eger ayri bi basligi varsa mazur gorun follica nedir ne yaparlar?

Sayfa 3/3 İlkİlk 123