Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 20 acayip seyreldi saçlarım

1 yıldır minoxil forteyi sadece akşamları yatarken kullanıyordum 20 gün ara verip tekrardan dün başladım. Ayrica 200 ml lik karisima 1 kutu aldactone daha ekledim 3 kutu oldu şuan. Aşırı dökülme hala devam ediyor. Sayamiyorum bile o derece

Son hali pencere önü flashli çekim: http://i.hizliresim.com/4kva50.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    aşırı dökülme bendede var bir türlü durmuyo napıcam bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum dermaroller kullan 1.5mm 540 igneli bu sac kurtarilir .

Moderatör
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum dermaroller kullan 1.5mm 540 igneli bu sac kurtarilir .
    fhm001 in dedigi gibi dermarroler kullanın.Sacı bıraz daha kısa kestirin dökülen bölgelere uygulayın.Minox'a devam edıyorsanız icine 5 adet avodart sıkın öyle kullanın.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fhm001 in dedigi gibi dermarroler kullanın.Sacı bıraz daha kısa kestirin dökülen bölgelere uygulayın.Minox'a devam edıyorsanız icine 5 adet avodart sıkın öyle kullanın.
    dermarollerden sonra minoxmu kullanmalı hocam ben miracle sürüyordum önceden

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermarollerden sonra minoxmu kullanmalı hocam ben miracle sürüyordum önceden
    Once dermarollerle 1 dakika boyunca eziyet cekin ardina ketoral kremle azelderm kremi surun ardina miracle sıkin ve yaklasik 10 dakika bekleyin minox+dutas karisiminin sıkin ve iyice yedirin masaj yapin nazikce olay bu saclarinizi kazitip bu dedigimi harfiyen yaparsaniz kurtaramiyacaginiz sac yok ama kazitin isiniz derinin altiyla sevgilerle.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Once dermarollerle 1 dakika boyunca eziyet cekin ardina ketoral kremle azelderm kremi surun ardina miracle sıkin ve yaklasik 10 dakika bekleyin minox+dutas karisiminin sıkin ve iyice yedirin masaj yapin nazikce olay bu saclarinizi kazitip bu dedigimi harfiyen yaparsaniz kurtaramiyacaginiz sac yok ama kazitin isiniz derinin altiyla sevgilerle.
    çok sağol hocam ben birde su kremleri nasıl sürelim karıştıpmı sürelim 3/1 oranında ketoral/azelderm diyorlarda bu 3/1 nasıl oluyor

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sağol hocam ben birde su kremleri nasıl sürelim karıştıpmı sürelim 3/1 oranında ketoral/azelderm diyorlarda bu 3/1 nasıl oluyor
    Yav gec onlari sen oran moran bos is aksam foto atarim nasil kullandigimin gorursun :-)

Dermaroller siparişi verdim yarın elimde olur ama miracle losyonu biraksam mi acaba pek fayda göremedim bi aydır
    Konu aliyasa46 tarafından (14.09.2015 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: hata

Ayın 15 inde geldi dermaroller kullanmaya başladım şuan için 2 günde bir uygulayacağım dermarolleri, minoxil forte ve miracle losyon ile kullaniyorum. Fakat miracle losyondan hiç bir fayda alamadım desem yeridir. Saçlarım hala acayip bir şekilde dökülüyor

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon