Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç aşisi hakkinda bilgi

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=TangZD14clo

Burada mm0100 kodlu sıvı haldeki acell ürününü kullanıyorlar, direk prp ile karıştır deriye uygula. Bu bizim için daha cazip. Firma ile görüşüp bir fiyat alsak daha iyi olur

bu da 5 kutu için sanırım...
    PARTICLES, MICRO, MATRISTEM MICROMATRIX, 3

şaç aşısı yaptıranlara hiç ulaşan oldu mu??

Yeni Üye
    Benim sacimda hala hicbir gelisme yok dokulmuyor ama hala teller bile hic kalinlasmadi. 3 ay oldu. 4 ay sonra demişlerdi. Umidimi yitirmemeye calisiyorum.

Yeni Üye
    Ben minoksilden gercekten saci cikmis birini gormedim. Ama dökülmesi duruyor.dipten gelen minikler oluyor ama geri dökülüyor

Toksik hale gelmiş folikülleri tamir için otolog kök hücre kullanımı çok etkin sonuçlar verir özellikle uzun süre saçı sağlıklı tutmakta. Kök hücre elde edilmesi yani tamir amaçlı olarak bu kadar yüksek maliyetli değil ticari açgözlülük malesef fiyatı yükseltiyor ancak tek çare bu bedeli ödemek değil çok daha kolay yolu daha var ama biraz acı çekmeniz gerekir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    gen terapisi yeni bir bilim alanı bu iş karışık ya bebek anne karnındayken halledecekler yada döllenme olmadan evvel bozuk genleri onaracaklar bizlerde ise bu mümkün olurmu bilmiyorum olursada biz görürmüyüz onuda bilmiyorum ama şu an 50 den fazla bozuk genden bahsediliyor bunların yaptıgı yıkımı onleyıcı ılaclar olsa elımızde bişiler olur oda yok dht baskılamayla ugraş dur ancak bunu yapabiliyoruz şu an klonlama yada kök hücre ilerlerse bişiler olur sağlıklı köklerden saç çoğaltıla bilinir ama iş düşündüğümüzden daha karışık nerden olmuşsa bu mutasyonlar olmuş ve bulaşmış bizlere temizle dur şimdi binlerce yıllık hatayı

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben örneğin estetik cereahım diyelim ,bir insan sacın neden döküldüğünün üzerine hiç düşünmez mi arkadas . İşin ne kadar ekmek olsa da bu sürecin garanti altına alacak da sen olmalısın işinin bilip gerektiği gibi yaparak.1000 lerce kişiye aşı ekim yapıyorlar bu işlem den önce adamların test sonuçları, sunun sacı yağlı bunun ki kuru , kepekli vs diye bunun üzerine bir veri oluştursan bile sağlam istatistik elde edersin , ya da ekim aşı vs den önce insaları uyarırsın . Adamlarda mantık belli tr de, nw2-3 sac teli kalın sac ek fotola siteye koy ,adamda sorun dht ise propecia ile var olan korusun , hastalık varsa gecmiş olsun .ekimde aşıda başarı elde ettiğini (tamamen şans üzerine )siteye koy müşteri çek . Sağlık Bakanlığın bu konuya kesinlikle el atması ve rijit şartlar koyması ve insanların haklarının güvence altına alınması lazım .
    Aynen bu sebepten yarın arayıp orayla görüşücem ya beni bir şekilde ikna edicekler yani telafi etme yolu ya da iade bilemiyorum ya da faturasıyla ve verdikleri kesin sonuç vaad eden reklamlarının görselleri ile savcılığa baş vurucam. Sğalık bakanlığına da şikayette bulunabilirim daha önce Acıbadem hastanesinde baya etkili olmuştu bu yöntem
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    abd de 7 yılıdır denenmekte bu acell kelliği ertelemek için kullanılıyor bazı doktorlar 5 yıllıdır gerileme gormedıklerını açıklıyor dr parsadan mesela ki Hintli ünlü ısrh üyesi ABD de yalan atmayı goze alamaz bence ertelemede yararlı olacak
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Donanım haberdeki Hisoka'da bendim. Yazanlar ve yaptıranlardan biriyim hatta en çok yazanlardan
    benim 6. ayım dolacak 8 ayı dolanlar da vardı hala konuşuyoruz oradan insanlarla... konuyu yasal yollarla ticar zarar verdirdiğimiz için kapattırdılar ve orada yazan yaklaşık 15 kişinin hiç birisi bir fayda görmemiş dökülme dahi durdurmuyor bende aynı şekilde düşünüyorum. kimseye para iadesi falanda yapmıyorlar. Ama herkesin kendi bileceği iş yaptırmak isteyenlere durun diyemem ne azından herkese açık alandan diyemem özelden derim
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon