Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ayrıca bir şey ekleyeyim , soğan suyu saç için mucizevi bi destek, yaptıgım araştırmalar sonucunda bunu gördüm. Tek eksik veri ; kullanıp sonuç almak. Onu da kendim yapacagım, yakın zamanda kaliteli bi meyve sıkacağı alınacak bizim eve, şöyle büyüklerinden profesyonel olan. Direkt başlayacagım, tabi sadece geceleri, gündüz kokabilir çünkü. Sounçları başlık açıp altında paylaşacağım. Dht baskıladıgına dair söylemler var, tabi kimse denemiş değil, deneyip göreceğim
Hocam eğer alacaksan kuvings markasıyla satılan yavaş sıkma yöntemiyle sıkma yapan cihazı öneririm,meyvelerin antioksidan değerlerini keserek veya doğrayarak sıkma yapmadığı için azaltmıyor ve daha fazla meyve suyu çıkartıyor araştır bir istersen.
Birde ben kırmızı soğanı sarımsakla kombo yaparak kullandım,hocam o kokuya dayanılmaz 2 hafta kullandım o koku çıkmıyor ve dökülmeye öyle bariz bir etkisi olmadı kastamonu sarımsağı var birde içinde.
Soğan suyu içeceğim dersen onu bilemeyeceğim ama sağlam mide lazım onada,hatay sumağı limon koyarsan belki içilir