Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Sacimi Kurturabilirmiyim ?

@ muros
    Pisman degilim, saclar zaten dökülürdü. Babamin ayni yasda basladi ve tam ayni sekil.

Benim Icin vucut da cok önemli. Artik protez yada tiras, tiras zaten ediyorum. Sacim olsa tabi daha güzel ama ne yapim.

Fin kulanmak istemem, gögusümde yalama ciksa daha da fitiririm.

Bu hormonlari bastirmadan baska bisey olmasi lazim. Dedim gibi bazelerin saclari hic dökülmüyor, onlar benden daha fazlasini kulandilar. Neyse....

@burak

Sagol. Olan olmuski artik. Bakalim. Topical ru kulanirim finin yeri ne...

keloglan123

minoxidili bırakmasaydın demişsin .. minoxidil zaten seboreik dermatit yaptı... tam 2 yılımı aldı ben minoxidil aldığım güne lane ettim ..

dermoreoler içinse kafanı kanatma sadece kafanda gezdir (15 dk sonrada losyonu sür )Allah yardımcın olsun saç piskolojisi zor bir durum saçlar derken biyanndan ömür geçiyo

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı keloglan123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ muros
    Pisman degilim, saclar zaten dökülürdü. Babamin ayni yasda basladi ve tam ayni sekil.

Benim Icin vucut da cok önemli. Artik protez yada tiras, tiras zaten ediyorum. Sacim olsa tabi daha güzel ama ne yapim.

Fin kulanmak istemem, gögusümde yalama ciksa daha da fitiririm.

Bu hormonlari bastirmadan baska bisey olmasi lazim. Dedim gibi bazelerin saclari hic dökülmüyor, onlar benden daha fazlasini kulandilar. Neyse....

@burak

Sagol. Olan olmuski artik. Bakalim. Topical ru kulanirim finin yeri ne...
    baskalarinin kullanip saci dokulmemesi dht duyarliligi ile ilgili.Sac koklerin dhtye duyarsiz ise on kati testo alsanda dokulmez zaten.Mevcut tedavileri kullan mutlaka ilerleme kaydedersin.Ergenligine donmesende acik kalanlar kismende olsa kapanir.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Burak

Haklisin Hic kolay degil sana da kolay gelsin. Anlamadin niye okadar kisi minox kulaniyor.

Dermarollerayi Dedin gibi uygulicam.

Sennedersen
    Anliyorum.

Benim Icin sakalim ayni sac gibi cok önemli. Siz de sakala bir degisme varmi finden dolayi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı keloglan123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak

Haklisin Hic kolay degil sana da kolay gelsin. Anlamadin niye okadar kisi minox kulaniyor.

Dermarollerayi Dedin gibi uygulicam.

Sennedersen
    Anliyorum.

Benim Icin sakalim ayni sac gibi cok önemli. Siz de sakala bir degisme varmi finden dolayi?
    sakal da degisim olmadi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

senden 4000 gref çıkar zorlasalar
    ilaçlar fayda etmezse

3500 gref 1. ekim
    2000 gref sakal saç karışık 2. ekim
    açığı kapatırsın baya

Iyi bir doktorda 10 bin Euro yapar yani toplam.

Tedaviye basliyorum. Ru, minoxidil ve dermaroller kulanirim. Minoxidil birakmasam bisey olmaz yada ? Ve ket sampuan.

arkadaşlar dutas kullanımı için miracle losyon tercih edilse içine atılsa uygun olur mu ? minox kullanmayanlar için

Alıntı 06 birzamanlarsırma 06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dutas kullanımı için miracle losyon tercih edilse içine atılsa uygun olur mu ? minox kullanmayanlar için
    Uygun olur tabi verdiğim linkte tolga077 arkadaşımızın sonuçları gayet başarılı

http://www.sacimindoktoru.com/basari...zce-nasil.html

teşekkürler bir ayı tamamladıktan sonra dutasıda ilave edeceğim

Sayfa 3/3 İlkİlk 123