Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: L recapin shampoo

L recapin shampoo

Merhaba arkadaşlar ben bu şampuanı kullanmadım ama bir tanıdığım tavsiye etti kendisi bayan ama bu şampuan ve toniğini kullanarak yeni saçları çıkmış ve saçları gürleşmiş.Ayrıca bu şampuan ve toniği daha çok erkekler üzerinde denenmiş

L-Recapin Doğal Saç Bakım Serisi Videosu - Mynet SahneTv

Burada videosu var.4 ayda yeni saçlar çıkardığına dair iddaaları var.Ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar ? Daha önce duyan , kullanan var mı ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    turkiyede yok sanki bu ürün.biraz baktım ama rastlamadım..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Ben de araştırmıştım lr kozmetik temsilcileri satabiliyor sadece.Bir temsilciyle konusmustum şampuan ve tonik 122 lira olduğunu söyledi.Eğer üye olursak da %40 indirim oluyormuş.Ama tabii uye olurken de nedense* birkaç ürün satın almayı zorunlu tutuyorlar :\

SaçımınDoktoru Üyesi
    siz bence bildiginizden sasmayin her saniye bisey cikiyor .denemeye kalksak omur biter

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gamze06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de araştırmıştım lr kozmetik temsilcileri satabiliyor sadece.Bir temsilciyle konusmustum şampuan ve tonik 122 lira olduğunu söyledi.Eğer üye olursak da %40 indirim oluyormuş.Ama tabii uye olurken de nedense* birkaç ürün satın almayı zorunlu tutuyorlar :\
    Bir ürünü araştırmadan hakkında hüküm vermek doğru bir davranış olmasa da anlattığınız kadarıyla klasik pazarlamacı taktiklerine benziyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

haklı olabilirsiniz .. ama ben uğraşlarımdan bir sonuç alamazsam yazın kullanmayı düşünüyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gamze06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklı olabilirsiniz .. ama ben uğraşlarımdan bir sonuç alamazsam yazın kullanmayı düşünüyorum ..
    yani tabi kisi kendinin doktorudur sizin saclarin.masallahi var ama erken teshis onemli neden daha fazla olmasi ki dimi basarilar

Teşekkürler asla kısa saç düşünemeyen ben belki gürleşir , dökülmesi azalır diye saçlarımı kestirmeye karar verdim Eğer kullanırsam buraya sonuçları yazarım

SaçımınDoktoru Üyesi
    siz o saclara kiyamazsiniz ablamda 3 yildir kestiricek hala kestiricek hadi bakalim neyse

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dün gündüz yengem tavsiye etti saç çıkarma gibi vaadleri yokmuş ama Olan saçın dökülmesini engelliyormuş fiyatı 70 110 tl cıvarı arasında kullanıp memnun olan varmı bende almayı düşünüyorum kararsız kaldım ? cogu ulkedede satılıyormuş ??

genelde bayanlar kullanıyor bu ürünü alman markasıymış diğer ulkelerdede satılıyor bende alcam ama güvenemıyorum pahalı birde boşu boşuna para vermeyek kullanıpta sonuç alan varsa lutfen yazsın merak ettım

1-) Oleanolasit (Zeytin yaprağı ekstraktından eldeedilir) dihidrotestosteronu (DHT) hormonunu frenler.
    2-) Apigenin (Turuncgillerin ekstraktından edldeedilir) kılcal kandolaşımını düzenler.
    3-) Biotinyl-GHK (çok özel H-Vitamini ve protein kompleksi) saçların kökünü güçlendirir.
    Konu rahman1642 tarafından (30.10.2016 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazıldı
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 1/2 12 SonSon