8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Saç dokulmesine karşi yaptigim miracle losyona benzer birşey dokulmem durdu

toomy156
    Guest

Post Saç dokulmesine karşi yaptigim miracle losyona benzer birşey dokulmem durdu

ARKADAŞLAR MIRACLE LOSYONUNDAN YOLA CIKARAK BOLE BIRSEY DENIYORUM 3HAFTADIR KULLANIYORUM . 1kutu loreal elseve arginine losyon 200ml argınıne sacın temel ıhtıyacıdır dokulmeye karşı etkılıdır.
    20tane avodart dutasterid dht engellıyıcı ozellıgı wardır GENETIK dokulmeye faydası war.
    benexol b12 25 tane tablet ıcerısınde b1 vıtamını b6 vıtamını ve en onemlısı b12 vıtamını war sacın en onemlı vıtamınlerı arasındadır bu b12 b6 ve b1 vıtamınlerı ben kullanıyorum genetık dokulmesı olan warsa tavsıye ederım.eczanede kullanmadıgım sampuan losyon kalmadı ama sadece bu losyon durdurdu . saç prp'side yaptırdım ama ne fayda dokulmenız warsa kullanın...

en son olarak 1kutu aldactone benexol b12'nın kokusunu alsın dıye hemde dht baskılama ozellıgı war

sampuan olarakta sebamed anti hairr loss kullanıyorum .
    Konu toomy156 tarafından (08.08.2015 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlıs yazdım

Banned
    ben losyonları artık loreal arginine ile yapma kararı aldım. Hem saçı besliyor, hem daha iyi emiliyor hem de kokusu çok güzel. dökülme de iyice azaldı

toomy156
    Guest
    ayrıyetten 3 5 dakkada kuruyor guzel bır sey

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı toomy156 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrıyetten 3 5 dakkada kuruyor guzel bır sey
    Hayirli olsun peki yan etki durumu nedir daha erken ama bir de sabah aksam gunde iki kere mi uyguluyosun kac ar fis

Avodartın ciltten emilimi yüksek ha ilacı oral kullanmışsınız ha da bişeyin içine 20 tane atıp deriye uygulamışsınız saçlar dökmeyelim derken kendinize daha büyük zararlar vereceksiniz arkadaşlar umarım saç dökülmesinden büyük sorunlarla karşılaşmazsınız ilerde umarım dökülmenin çözümü bi an önce bulunur da dökülme için kendimiz bişeyler yapma uğraşından kurtuluruz

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avodartın ciltten emilimi yüksek ha ilacı oral kullanmışsınız ha da bişeyin içine 20 tane atıp deriye uygulamışsınız saçlar dökmeyelim derken kendinize daha büyük zararlar vereceksiniz arkadaşlar umarım saç dökülmesinden büyük sorunlarla karşılaşmazsınız ilerde umarım dökülmenin çözümü bi an önce bulunur da dökülme için kendimiz bişeyler yapma uğraşından kurtuluruz
    topikal ile oral olarak alımı karşılaştırmak çok saçma daglar kadar fark var o zaman yüzümüze krem filanda sürmeyelim olur ya kana karışır ölürüz.

Topikal ya da oral olarak kullanmak ilaçtan ilaca fark eder evet kimisinde hiçbir çok fark eder ama kimisinde de yüksek olarak emilip kana karıştığı için benzer etkilere sebep olur bu arada krem zaten adı üstünde sürülmeye yönelik oluşturulmuştur sürülür ama bu mantıktan hapı derimize süren biz yakında kremide yemeye başlarız herkes özgür istediği şekilde tedavi uygulayıp kendi bişeyler icat edip sürmekte

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tatata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topikal ya da oral olarak kullanmak ilaçtan ilaca fark eder evet kimisinde hiçbir çok fark eder ama kimisinde de yüksek olarak emilip kana karıştığı için benzer etkilere sebep olur bu arada krem zaten adı üstünde sürülmeye yönelik oluşturulmuştur sürülür ama bu mantıktan hapı derimize süren biz yakında kremide yemeye başlarız herkes özgür istediği şekilde tedavi uygulayıp kendi bişeyler icat edip sürmekte
    cellagance da bildiğim kadarıyla gliserin var ve de gliserin cilt dostu yani sürülebilir zarar vermez cilde artı bitkisel daha yan etki görende olmadı

Bu Konudaki Etiketler