8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Bu adam kafayı mı yemiş ?

Banned

Bu adam kafayı mı yemiş ?

Tamamen alıntıdır.

arkadaşlar facebook da 40 yaşlarında bir abiyle tanıştım. onun face deki yazısını buraya kopyaladım buyrun okuyun. baştan reklam yapıyor diye düşündüm ama öyle olmadığına inanıyorum çünkü kimseden kuruş istemiyor. işte o yazı ve linkleri https://www.facebook.com/profile.php?id=100009190923725 ( 2 tane face hesabı var) https://www.facebook.com/profile.php...974039&fref=ts : Kelligi nasıl yendigimi size ayrıntılarıyla anlatayım .15.yıllık bir mücadele 1000.lerce deney .ben kelligi kabullenemedim .ölecegimi bilsem bile hertürlü deney yaptım ben 23.25 yaşlarında kel kaldım yaş 40 saçlarıma yeniden kavuştum.inanması zor ama gercek herkes sac ektirdim sanıyor..ŞİMDİ gelelim asıl konuya ilk önce saçların neden döküldügünü bulalım dimi önce sebebi .Saçlar derinin yanlara dogru sarkması ile dökülüyor deri yanlara doğru sarktıkca deri inceliyor zayıflıyor bununla birlikte saç kökleride inceldi zayıfladı ve dökülme başladı . Sonuç kellik oluştu .gerilmiş incelmiş deriyi ellerinizle yoklayın anlarsınız deri yanlara dogru sarktıgı içın arkada v şeklinde kellik oluşur .Ense ve yanlara bakın orda yumuşak zemin var onun için burdaki saçlar dökülmüyor saç kök burda yaşamaya elverişli zemin buluyor.Bitkiler agaçlagibi herşeyin yumuşak zemin ve köke ihtiyacı var .Malesef tepede deri incelmiş kafa tası kemigide alttan baskı yapmış .bu kafada kellik kacınılmaz.Bir gün otobuste kel bir adama rastladım merakya kafasını incelemeye başladım.kel olan bölgede leblebi büyüklügünde bir ur vardı .Bununun kenarlarında kıl vardı .şaşırdım . anlayacagınız saçlar urun kenarlarında yumuşak zemin bulmuş . BENDE BU YUMUŞAK ZEMİNİ İLAÇ VE BANT YARDIMIYLA ELDE ETTİM VE SAÇLARIMA KAVUŞTUM..Şimdiye dek saçların su sabun irsi sitres kansızlık çınko eksikligi gibi şeylerin döktügü söylenir.PEKİ SAYIN BİLİM ADAMLARI ENSE VE YANDAKİ SAÇLAR NEDEN DÖKÜLMEZ ONLARDA AYNI KAFADA SONUÇTA ONLARDA DÖKÜLÜR .Ensede ve yanda yumuşak zemin var bunu herkes anlar .Tepede ise zar gibi bir deri....ŞIMDİ GELELİM SAÇLARA YENİDEN NASIL KAVUŞTUM..Hergün buluşum olan ilacı surdum bantla deride gevşeme bu şekilde sarı tüylerin çogaldıgını gördüm .bu bana bir umut verdi.VE deneye devam ettim sarı tüyler zaman zarfında siyaha dönüştü 1 yılımı aldı.İLAÇ VE BANT.İkisi aynı anda kullanılacak ben böyle başardım neyse o.DÜNYADAKİ BÜTÜN BİLİM ADAMLARININ KARŞISINA. ÇIKMAYA HAZIRIM .BEN BUNU BAŞARDIM KANITLI ISPATLI ....Ben pıyasada satılan ilaçlarıda denedim sonuç sıfır işe yarasa o zenginler niye kel dimi.BULUŞUM OLAN BU İLAÇ SAÇI YENİ DÖKÜLEN İÇİN BULUNMAZ BİR NİMET. Deride gevşeme yaratacagız ilaç kullanacagız bu şekilde saç kökleri yeniden güçlenecek ve dökülme duracak . yoksa sonuç kellik kacınılmaz.BU ŞEKİLDE İNSANLIK KELLİK SORUNUNDAN KURTULMUŞ OLACAK..İSMİM ÖZKAN. TEL 0507346 02 69 .üçretsiz karşılıksız sizinde saçlarınızı yeniden getirecegim .yeterki sabırlı olun önce inanmak gelir inanırsanız başarırsınız herşey gayet net .BENCE Aklı yerinde olan insan için herşey ortada ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR BEN BAŞARDIM.KELLİK LANETİNDEN KURTULDUM .Sizde benimle aynı fikirdeysenz ekleyin paylaşın dünya alem bilsin .SAYGILAR SUNARIM

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen alıntıdır.
    eski bu daha oncede gormustum.Diger site vardi sacla ilgili orda biri pay
    lasmisti sanirim kimsede ciddiye almadi bende almadim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör
    Şu deriyi gerdirme olayı benim iş yerinde parmaklarımla denediğim bir olay,parmaklarımla yanlardan tepeye bastırdım 2 dakika uyuşukluğun kısa sürelik gittiğini farkettim.Kullandığı ilaca ise bi anlam veremedim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu deriyi gerdirme olayı benim iş yerinde parmaklarımla denediğim bir olay,parmaklarımla yanlardan tepeye bastırdım 2 dakika uyuşukluğun kısa sürelik gittiğini farkettim.Kullandığı ilaca ise bi anlam veremedim.
    bir sene diyo buyuk ihtimal minoxtur Kafaya masaj yapmak kellesen bolgenin daha cok kanlanmasini saglamak tabi etkisi olacaktir ama boyle bos laflarla olacak is degil.Adam sacin neden dokuldugunu bile bilmiyor.Dht desen o ne diye soracak birisi.Digerseyleri soylemiyorum bile. Adamin cevresinde sacsiz kimse yok herhalde adam ariyor sac cikartacak ya da mal birilerini ariyordur Adamin kafasini incelemis bi aydinlanma gelmis adama icindeki bilim adami ortaya cikmis. Birde meydan okuyor. guluyorum acikcasi boyle seylere sadece. Sizde gulun gecin

Moderatör
    Aynen ilacına hiç güvenim yok.Önemli olan o uyuşukluğu gidermek zaten biz bu işi losyon la yapıyorz kan akışını sağlamakla yapıyoruz.Yaptığı bant sisteminide dermaroller gibi düşünebiliriz ama her Allah ın günüde kafayı sıkan bir bant sıkıcı olur doğrusu.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Banned
    geçen de youtube da biri bilimsel açıklamalar yapıyordu yok saçları sıcak suyla yıkadıkça kökler yavaş yavaş ölüyor diye ne çok biliyoz ya...cahil çok bilirmiş.

Adam kısacası kafadaki kan dolaşımını arttırırsam, saçlara daha faydası olacaktır gibi bir şey söylemiş. Bu bilinen bir şey zaten, hacamat vb. gibi tedavilerin saça bu nedenle faydası var, gereken besin bir süre daha, çok daha fazla taşınıyor saça. Bu da dökülmeyi bir nebze azaltıyor.

Kullandığı ilaç hakkında sıfır bilgi var, kafadan uyduruyor bir şeyler veya tereciye tere satmaya çalışıyor. Netten bulmuştur prostat ilaçlarını veya en basiti minoxidil bulmuştur. Dünya sanki bundan habersizmiş gibi çevresine kakalamaya çalışıyordur. Bizim ülkede var bu insanlardan. Sokakta bir sürü kel var ya, kimse bu ilacı bilmiyor ondan dolayı zannediyor.

Neyse ne... Bırakın adam azmetsin, kovalasın. Ellemeyin.

Bir de kafa derisi inceliyor demiş, birisi sorsa ya adama, kadınların kafa derisi incelmiyor mu diye.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arpad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam kısacası kafadaki kan dolaşımını arttırırsam, saçlara daha faydası olacaktır gibi bir şey söylemiş. Bu bilinen bir şey zaten, hacamat vb. gibi tedavilerin saça bu nedenle faydası var, gereken besin bir süre daha, çok daha fazla taşınıyor saça. Bu da dökülmeyi bir nebze azaltıyor.

Kullandığı ilaç hakkında sıfır bilgi var, kafadan uyduruyor bir şeyler veya tereciye tere satmaya çalışıyor. Netten bulmuştur prostat ilaçlarını veya en basiti minoxidil bulmuştur. Dünya sanki bundan habersizmiş gibi çevresine kakalamaya çalışıyordur. Bizim ülkede var bu insanlardan. Sokakta bir sürü kel var ya, kimse bu ilacı bilmiyor ondan dolayı zannediyor.

Neyse ne... Bırakın adam azmetsin, kovalasın. Ellemeyin.

Bir de kafa derisi inceliyor demiş, birisi sorsa ya adama, kadınların kafa derisi incelmiyor mu diye.
    Adamin kafa derisi fazla incelmis herhalde ki gunes basina gecmis.Noronlar yanmista olabilir.