34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ketoral krem + 6 dutas + Okaliptus Yağı

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben bu tedaviyi 5aydır kullanıyorum ve kesinlikle etkili diyebilirim... ben içine keten yağı bbemiks bphanten evigende az miktarda minox katıyorum.... yanlız ketoralın yarısını koyun ki bozulmasın diecem ama krem koruyo gibi sanki bozulmasını... neyse ben böyle yapıyorum... sabah akşam kullnıyorum ...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu tedaviyi 5aydır kullanıyorum ve kesinlikle etkili diyebilirim... ben içine keten yağı bbemiks bphanten evigende az miktarda minox katıyorum.... yanlız ketoralın yarısını koyun ki bozulmasın diecem ama krem koruyo gibi sanki bozulmasını... neyse ben böyle yapıyorum... sabah akşam kullnıyorum ...
    Saçının uzunluğu nasıl kalıntı filan kalıyo mu ya da nasıl uyguluyosun gece yatmadan önce mi sürüyosun ?

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçının uzunluğu nasıl kalıntı filan kalıyo mu ya da nasıl uyguluyosun gece yatmadan önce mi sürüyosun ?
    3 cm civarı.. kalıntısı kesinlikle yok.. yıkamasan bile anlaşılmaz... bemiks atmasan koku 0 ama onu bile atınca fazla kokuyok krem hepsini emiyo galiba... sabah akşam...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ozgur hoca keske bir guncellemeyle bu losyon hakkindaki tum tecruberini aktarsa amcak sanirim kendisi pekte aktif degil su siralar