Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: PGD 2 ihibtörü kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

PGD 2 ihibtörü kullananlar

Arkadaşklar oral olarak zyrtec damlaya başladım daha önce sürekli dhtyi blokladım şakaklar için ve başarılıda oldu şakakların durumu 4 senedir gayet iyi , ama ön orta alan 3yıldır sürekli seyreliyo bende pgd 2 ye duyarlı olduğunu düşünüyorm sizin fikriniz nedir
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Oral olarak zyrtec damla derken ? Zyrtec damlayı içip de hala yaşıyor musun

valla 15 20 damla içtim hala sağlamım tadıda fena değil

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral olarak zyrtec damla derken ? Zyrtec damlayı içip de hala yaşıyor musun
    oral damla zaten neden boyle tepki veriyosun netten bakarsan zaten damlanin oral kullanimiyla ilgili bilgiyi ZYRTEC 10 MG 20 ML ORAL DAMLA prospektüs bilgileri, fiyatı, ZYRTEC 10 MG 20 ML ORAL DAMLA
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oral damla zaten neden boyle tepki veriyosun netten bakarsan zaten damlanin oral kullanimiyla ilgili bilgiyi ZYRTEC 10 MG 20 ML ORAL DAMLA prospektüs bilgileri, fiyatı, ZYRTEC 10 MG 20 ML ORAL DAMLA
    Anaa hadi yaa ben onu topikal damla zannediyordum ondan böyle dedim.Kusura bakmayın.Benim de alerjim var neme ve sicaga bari içiyim de işime yarar

Bu arada soruya gelirsek Zyrtec losyon yapmıştım ben çok bir faydasını göremedim acaba yanlış mı yaptım diye düşünüyorum ama bilmiyorum. Saçı biraz çalı çırpı gibi yapıyodu çok sertleştiriyordu.Dökülmeyi azalttı mı azaltmadı mı pek emin değilim ama bana azaltmadı gibi geldi.Azel-Keto ikilisi ise çok fena saç döküyor bende.Azelderm felaket döküyor.Azel-Keto-Voltaren üçlüsü ise bende işe yaramıştı voltarenin oranını yüksek tutmuştum azaldermi azaltmıştım.Miracle in dedigi oranlarda yaparsan dökülmeni azaltır diye düşünüyorum.
    Konu Zer0 tarafından (29.07.2015 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

Zyrtecden fayda sağlayan varmı aranızda

Eleanor şakalarda nasıl başarılı oldun zyrtec içerekmi bilgi verirmisin

Yeni Üye
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşklar oral olarak zyrtec damlaya başladım daha önce sürekli dhtyi blokladım şakaklar için ve başarılıda oldu şakakların durumu 4 senedir gayet iyi , ama ön orta alan 3yıldır sürekli seyreliyo bende pgd 2 ye duyarlı olduğunu düşünüyorm sizin fikriniz nedir
    benimde ön bölge son 2 aydır çok seyrekleşti ve dökülen saçlarımın bir çoğu önlerden dökülüyo haftada 3 defa dut oral min+dut akşamları miracle losyon akşamları dermaroller haftada 2 defa ve azlderm+keto akşamları sadece şakaklara kullanıyorum ekstra tavsiye edebileceğiniz bişey varsa onuda uygulamaya hazırım.bide bu pgd2 nedir onu tam olarak anlayamadım açıklayabilirmisiniz rica etsem...

Alıntı murat1371 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleanor şakalarda nasıl başarılı oldun zyrtec içerekmi bilgi verirmisin
    Propecia+saw palmetto kullandım kardeşim dht inhibe etmek için ayrıca rogaine foam kullandım ara vererek , haftada 1 yada 2 nizoral şampuan kullandım, ayrıcada arada bi biotin aldm. 4 sene öncesinden daha iyi şakaklar ama ön ortada sıkıntı var

Alıntı askiya30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde ön bölge son 2 aydır çok seyrekleşti ve dökülen saçlarımın bir çoğu önlerden dökülüyo haftada 3 defa dut oral min+dut akşamları miracle losyon akşamları dermaroller haftada 2 defa ve azlderm+keto akşamları sadece şakaklara kullanıyorum ekstra tavsiye edebileceğiniz bişey varsa onuda uygulamaya hazırım.bide bu pgd2 nedir onu tam olarak anlayamadım açıklayabilirmisiniz rica etsem...
    Son iki aydır dut oral alıyomusun bende oral başladım sanki önler seyreliyo gibi

Sayfa 1/2 12 SonSon