Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
74 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Protez Saç

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneyip görecez ama bildiğim kadarıyla yapışkanları herkesin cildine göre deneyerek uygun olan bir tür buluyorlar öyle devam ediyorlar ama tabi yaz aylarında terleme çok olduğu için buruşma degilde kaşıntı fazla olur
    http://m.youtube.com/watch?v=mJGIBmamaCg muros bu yontemi deneyebilirsin.Protez sac isteyenle3 denesin derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://m.youtube.com/watch?v=mJGIBmamaCg muros bu yontemi deneyebilirsin.Protez sac isteyenle3 denesin derim.
    abi yaptın diyelim 2 gün sonra yıkadık saçı e sakalda kalmadı kestik bu sefer ne yapcaz videodaki adamın sakalları koyun tüyü gibi.

Protez konusu nu yaklasik 1 ay hic durmadan arastirdim.intnete yazilanlar ve resimler beni gaza getirmisti.neyse bi gidip yerinde goreyim dedim arabyla gittim izmire ilk gittigim yerin ismi hairex diye bi firmaydi.bi apartmanin 2. Kati olmasi lazimdi.zaten kapi ben gelince acildi.Ve o an iceride kimse yoktu kadin 2 3 saate kadar ilgili kisi gelir deyince ordan hemen ayrildim.2. Firma novahair diye bi firmaydi .oraya gittigimde 3 4 calisan ayni anda bi seyler yapiolardi.neyse bayan aldi konustu boyle boyle bakimlar sacin gelme suresi fln sonra olcu icin bi eleman geldi onunda saclar protezmisuzaktan bakinca bi sey anlamdim protez oldugu konusunda daha dikkatli bakinca on taraftan boyle beyaz bi doku disari cikiyor.yani uzaktan anlamaniz cok zor lakin saca konusma mesafesinden bakildiginda anladim.ama eleman sacini yukari dogru kaldirmisti bi de jole surmus .ayriyeten yaklasik 20 cm ustten bakincada protezin yapi malzemesi kendisini belli ediyor.neyse burdanda ciktim 3. Firma hairlife diye bi firmaydi girdim iceri yasca 40 45 yaslarinda bi adam vardi oda anlatti boyle boyle diye adamin sacinin protez oldugunu tam 4 metreden anlamistim ama caktirmadim tabi konusmanin sonunda soylemisti protez oldugunu hea nerden anladin dersen protez sacla kendi saci arasinda belirgin bi renk uyumsuzlugu vardi .neyse ordan da cikinca ya protez bana gore degil ya da bu is izmirde olmaz .velhasi proteze pek sicak bakmiyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protez konusu nu yaklasik 1 ay hic durmadan arastirdim.intnete yazilanlar ve resimler beni gaza getirmisti.neyse bi gidip yerinde goreyim dedim arabyla gittim izmire ilk gittigim yerin ismi hairex diye bi firmaydi.bi apartmanin 2. Kati olmasi lazimdi.zaten kapi ben gelince acildi.Ve o an iceride kimse yoktu kadin 2 3 saate kadar ilgili kisi gelir deyince ordan hemen ayrildim.2. Firma novahair diye bi firmaydi .oraya gittigimde 3 4 calisan ayni anda bi seyler yapiolardi.neyse bayan aldi konustu boyle boyle bakimlar sacin gelme suresi fln sonra olcu icin bi eleman geldi onunda saclar protezmisuzaktan bakinca bi sey anlamdim protez oldugu konusunda daha dikkatli bakinca on taraftan boyle beyaz bi doku disari cikiyor.yani uzaktan anlamaniz cok zor lakin saca konusma mesafesinden bakildiginda anladim.ama eleman sacini yukari dogru kaldirmisti bi de jole surmus .ayriyeten yaklasik 20 cm ustten bakincada protezin yapi malzemesi kendisini belli ediyor.neyse burdanda ciktim 3. Firma hairlife diye bi firmaydi girdim iceri yasca 40 45 yaslarinda bi adam vardi oda anlatti boyle boyle diye adamin sacinin protez oldugunu tam 4 metreden anlamistim ama caktirmadim tabi konusmanin sonunda soylemisti protez oldugunu hea nerden anladin dersen protez sacla kendi saci arasinda belirgin bi renk uyumsuzlugu vardi .neyse ordan da cikinca ya protez bana gore degil ya da bu is izmirde olmaz .velhasi proteze pek sicak bakmiyorum.
    hairlife ın izmirde şubesi yok neye göre yorum atıyorsunuz anlamadım o firma hairplus olmasın zaten hairplus A internette bir sürü şikayet var

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bırakın len protezi mrotezi kel gezmek daha karizma protez neymiş kılın protezimi olur bayanlara neyse erkek adama protez murotez olmaz kazıtın gezin hasta etme beni muros

protez yaptıracagınıza 3000 gref saç ektirin seyrek bir sekilde sonra da topik kullanın daha iyidir

Yaw hepsi hair bilmem ne karistirmis olabilirim yalniz hair plus mi hair life mi hangisi hatirlamiom o adaminkini beyenmemistim hdc de olabilir

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Lan oğlum kilin protezimi olur diş deseniz neyse manyaklaşmayin kadinlar peruk takan erkek sevmez gezin kel kel adami hasta etmeyin evde kalmiş kizmisinizda peruk takacaksiniz uyuz herifler ifşa ederim sizi türkiyeye

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan oğlum kilin protezimi olur diş deseniz neyse manyaklaşmayin kadinlar peruk takan erkek sevmez gezin kel kel adami hasta etmeyin evde kalmiş kizmisinizda peruk takacaksiniz uyuz herifler ifşa ederim sizi türkiyeye
    sanane milletin protezinden, burası saç forumu, her türlü konu paylaşılır kahvedeki arakdaşların mı burdakiler senin bide kadınlarıda aşağılayıcı laflar etmişsin bence bu forumda böyle kahvehane ağızlarını bırakmak lazım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

banada bu iş çok mantıklı geliyor,lakin Türkiye'de aşırı derecede dolandırıcı var bu sektörde,burdaki protezler çok çabuk eskiyor ve bazı firmalar daha fazka bakıma gelsin diye en dandik olanı seçim takıyorlar kafamıza,çok olumsuz ve bir o kadarda çok olumlu yorumu var bu protez saçın hemen hemen yarı yarıya denilebilir,ama çok araştırmak lazım firmaları ben internetde geziyorumda çoğu firma hep aynı resimleri paylaşıyor,benim fikrim protez saçı yurtdışından emektar bir firmadan alıp yapılışını öğrenip veya eli yatkın birine anlatıp takmanız olabilir,çok araştırmak lazım hemen olsun bitsin diye acele ederseniz protez saçada bağımlılığınız artarsa dolandırıcılara iyi para kaptırırsınız,kendiniz birşeyler yapın derim ben

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Bu Konudaki Etiketler