Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şekeri ve Unu Hayatımızdan Tamamen Çıkarmamız Gerekiyor

Bayramda belki 10 kisi saclari dokmussun dedi. Ama bi gun durduk yere saci dokmussun diyene iyi bi dayak cekip saclarini da kendim.yolacam. benm.saclarim.iyiyken saclari dokulmus.birine saclari naptin abi demedim.ama her onume gelen bana diyor. Sonra da asosyol oluyoz anasini satiyim
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DÖKMÜŞSÜN anasını satıyım sanki biz döküyoruz saçları aynen bende bırak saçımilletin dış görünüşüyle alay etmem işte kendini bilmezler çok memlekette

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beslenmenin önemli bir yer kapladığını ben de düşünüyorum. Protein ağırlıklı beslenin, beyaz ekmek hiç yemeyin, şekerden uzak durun.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Banned
    Bence alakası yok yediklerimizde.dışardaki şarapcının sacı fırca gibi.proteini nerde görüyoda.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Un şeker olayi sacmalik vücudun bunlara ihtiyacı var tamamen çikarmak sacmalik ben inanmiyorum bu ikilinin doktugune

Şeker bir ihtiyaçsa bunu illa bir zehir olan beyaz şekerden karşılamak gerekmez.

Basit karbonhidratlar, basit yağlardan uzak durun bence de... Beyaz ekmek falan basit karbonhidratlara girer, ancak diğer karbonhidratlar hem beyine, hem de tüm vücuda faydalıdır. Ben hala yemek ile ekmek problemini çözemedim, tam buğdaylı veya kepek ekmeği yesekte mi olmaz?

Bu arada ben, her gün iki tatlı kaşığı keten tohumu tüketiyorum. İçinde bol fitoöstrojen var, saçlarımdaki dökülme de gayet az şu an. Yani önleri beş sene evvel kaybetmiş biri için yok denecek kadar az. Ancak o saç dökülmesi paranoyasını yaşayınca insanın eline bir tel bile gelince "acaba" diyor. Bu stresten de kurtulmak gerek bence.

Stres, beslenme, genetik faktörler, uyku düzeni, foliküllerin duyarlılığı, hangi androjene duyarlı olduğu vesaire. Bin türlü parametre var saç dökülmesinde. Siz bu parametrelerden eleyebildiğiniz kadarını eleyin, illaki faydası olacaktır. En azından çok hardcore bir tedavi uygulamak zorunda kalmazsınız. Belki sadece Miracle losyonla idare edebilirsiniz, hatta dökülmeniz agresif değilse bitkiseller bile sizi ayakta tutar.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arpad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeker bir ihtiyaçsa bunu illa bir zehir olan beyaz şekerden karşılamak gerekmez.

Basit karbonhidratlar, basit yağlardan uzak durun bence de... Beyaz ekmek falan basit karbonhidratlara girer, ancak diğer karbonhidratlar hem beyine, hem de tüm vücuda faydalıdır. Ben hala yemek ile ekmek problemini çözemedim, tam buğdaylı veya kepek ekmeği yesekte mi olmaz?

Bu arada ben, her gün iki tatlı kaşığı keten tohumu tüketiyorum. İçinde bol fitoöstrojen var, saçlarımdaki dökülme de gayet az şu an. Yani önleri beş sene evvel kaybetmiş biri için yok denecek kadar az. Ancak o saç dökülmesi paranoyasını yaşayınca insanın eline bir tel bile gelince "acaba" diyor. Bu stresten de kurtulmak gerek bence.

Stres, beslenme, genetik faktörler, uyku düzeni, foliküllerin duyarlılığı, hangi androjene duyarlı olduğu vesaire. Bin türlü parametre var saç dökülmesinde. Siz bu parametrelerden eleyebildiğiniz kadarını eleyin, illaki faydası olacaktır. En azından çok hardcore bir tedavi uygulamak zorunda kalmazsınız. Belki sadece Miracle losyonla idare edebilirsiniz, hatta dökülmeniz agresif değilse bitkiseller bile sizi ayakta tutar.
    keten tohumunu ne şekilde tüketiyorsunuz ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu beslenme madem bende bişey paylaşıyım yaklaşık 2 ay kadar nane yağı içiyordum suya damlatarak istek gerçekten çok azaldı 2 3 hafta bıraktım baktım istek tavan yaptı resmen sabah,ereksiyonları çok çok arttı. ben de tekrar başladım istekte tekrardan bariz,azalma var ben artık nanenin sağlam östrojen içerdiğine kesinlikle inanıyorum deneyebilirsiniz

Banned
    nane yağı markası nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla beni 3 ay görmeyenler daha da kelleşmişsn yaa diyorlar.En son kökten budama yapicaz garanti çözüm olacak

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon