Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: insanın moralini sıfırlayan makale

Banned

insanın moralini sıfırlayan makale

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Dihidrotestosteron

makaleyi baştan sona okuyun detaylı bilgiler var.. daha önce de dediğim gibi sadece dht sorumlu değil. adamlar resmen kabul edin bu bir hastalık değil bu sebeple tedavi de gerekmez, topikal tedaviler bir müddet etkilidir er ya da geç KEL kalacaksınız yazmışlar.

benim moral şu an sıfır. Şu hayatta bizim de kaderimiz buymuş...

Kaderinde bir tek kel kalmak varsa inan ki bu kadar dert etmene gerek yok. Üzül biraz ve salla gitsin. Sana kendi halimi anlatsam şükür namazı kılarsın.
    İnsan tek bir derdin üstesinden geliyor ama dertler üst üste gelince çaresi olsa da artık kaldıramıyor.
    Bir sürü hastalık yaşıyorum hepsi kalıtsal genetik olduğu belirtiliyor artık intihar eşiğine geldim geleceğim o haldeyim sıkıldım çünkü çok sıkıldım. Çok bir şey istemedim hayattan herkes gibi normal olmak istedim ama kaderimde benim böyleymiş ömür boyu çekeceğim dertlerle dolu. Nereye kadar gider bilmiyorum şu yazın en güzel günlerinin bile tadını çıkaramıyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu daha öncede okumuştum zaten bu bilinen bişey er geç gidecek saçlar biz ne kadar geciktirirsek o kadar iyi belki işte kök hücre filan gelir ama onunlada istediğimiz saç yine olmaz çokta pahalı olur. herşeye çare bulunur kellik baki kalır kanaatimce.
    aklımdaki plan şu 4 yıl muhafaza edip saçları sonra protez saç yaptırmak anca o tatmin eder beni yoksa ekim mekim fos.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    aferim size tebrik ederim kaynakcaya baktınızmı en yakını 2000 yılına ayit pgd fox geni wnt sınyallerı bunlar bulunmamıs daha hemen yandık bıttık of mof aferım

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu adamı deli ediyorsunuz ya. Ulan o zaman her şeye kader diyelim bırakalım gitsin, bu kadar etken madde üzerinde boşuna çalışıyoruz, boşuna bu kadar losyon yapmaya didiniyoruz. Hepsini geçtim net bir şekilde etkili olan losyonlar var hala bu tülür şeylere itimart ediyorsunuz.

Dermanı vardır her şeyin sadece arayıp bulmak gerek.

Kendinize güvenin aramaktan vazgeçmeyin, moral bozmaya gerek yok. Efsane tedaviler var şu forumda.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Bu olay nasılsa ölecez ne diye daha çok yasamaya calısıyosunuz demek gibi bir sey

Yaşlanma ile beraber saç foliküllerinde bulunan androjen reseptörlerinde bulunan sitoplazmik hücre zarları inceldikçe,saç folikülleri androjen hormonlara karşı daha duyarlı hale gelir.
    Buradan yola çıkılarak bir tedavi geliştirilemez mi? Şimdi ben tıp bilgini değilim ancak foliküllerin duyarlılığının neden ve nasıl arttığını da bulmuşlar.

Bana kalırsa labovatuar ortamında sağlam deney ve bol imkan ile, usta bilim adamları basitçe çözebilir bunu. Neler neler keşfediliyor koca dünyada. Ticari kaygılara kurban gidiyoruz resmen.

Makalede ne yaparsanız yapın dökülecek dememiş sadece androjen etkisinin devamlılığından bahsetmiş biraz kötümser algılmışsın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben geçenlerde testoyu ölçtürmeye gittim. Ne için filan dedi doktor dedim hocam saç ilacı kullanıyorum böyle böyle diye hemen ilaç isimlerini istedi miracle losyonu tarif ettim tarifi tek tek kağıda yazdı yani bu kadar karamsar olmayın doktor lar bile bizler kadar bu konuda tecrübeli değil zaten çoğu doktorda çaresi yok diyor ama bir çok şeyden haberi yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben geçenlerde testoyu ölçtürmeye gittim. Ne için filan dedi doktor dedim hocam saç ilacı kullanıyorum böyle böyle diye hemen ilaç isimlerini istedi miracle losyonu tarif ettim tarifi tek tek kağıda yazdı yani bu kadar karamsar olmayın doktor lar bile bizler kadar bu konuda tecrübeli değil zaten çoğu doktorda çaresi yok diyor ama bir çok şeyden haberi yok.
    doktor kelmiydi hocam.Doktor diyince cok abartiyorsunuz kucumsemek icin de demiyorum yanlis anlasilmasin ama basit bir hastalikta bile uc dort doktora gidip ancak dogru teshis koyabiliyorlar.Herkesin her dedigini yapsak yandik zaten yasam kendi basina bir mucize vucudumuz hrr hucresiyle doktorlar yarisini bile anlayamamisken.Kalkip doktor bunu dedi tamam o zaman kesin dogru yandik bittik laflarini birakin. Doktorlar bunlari soylerken utanmali bilim daha dogrusu bir sorunun nedenlerini bulduysan tedavisinide bulabilirsin neden mi cunku vucud sistemi bu sekilde yaratilmis.Onarima musade edilecek sekilde.Bu nedenle umitsizlik icinde kivranmayin asla.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 1/3 123 SonSon