Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
79 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Ekitirmeyin abi türk doktorlara sac !!!!!!!!!!!!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    tedaviyle elde edilen 100 tel sac ekilen 500 grefte bedel bence.Hem goruntu acisindan hemde acik alani kapatma acisindan.Iyi ekimler cok pahali evet ama ne kadar bakarsan bak kendi sacinin dogalligi asla yok.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedaviyle elde edilen 100 tel sac ekilen 500 grefte bedel bence.Hem goruntu acisindan hemde acik alani kapatma acisindan.Iyi ekimler cok pahali evet ama ne kadar bakarsan bak kendi sacinin dogalligi asla yok.
    aynen kardeş

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet cakarın dedigi daha agırını soyleyecem bu dr umar adam madam degil bizim turk doktorlar kötu ekimci bu dr umar onlardanda sahtekar bence neden cunku yok yeni greft alı teknigi buldum yok zart yok urtt eeeee sonuclarına bakıyorum ekimlerinin yude 99 kötü eeeeee babacım sormazlarmı adama hani len yeni kökü öldurmeden ekim vs diye konuyordun ne oldu?? demezlermi brader derler derler derimmm ben lafa bakmam icrata bakarım sonucu gostercen aga aha bu ekimim 5 bin greftle 10 bin gretle hrikalar yarattım diyecem
    ben keriz degilim milete pskıkolojık harb taktigi ile kafasını yıka sonra kötu ekimlere bile aaa nasıl ekim de zaten şatrlanmış müsteri guzel guzelş deyip gulerek cıksın doktorun muhaynesinden yemezler agaaaa dr umar sana sesleniyorum senve senin gibiler hokkabazsınız ))
    Dr.umarin ekimleri yüzde 99 kotu ha vay be yıllarca senin kafani yasamak için çok çalistim ama yasayamadim lütfen be kardesim bunu hangi kafanla yazdin ne ictiyorsan yalvariyorum banada gonder

Yeni Üye
    İspanyol ekimcinin ekim yaptigi musterileri bildigim kadariyla finas kullaniyo. Koray erdoganin öne cikan basarili bulunan ekimlerinde de boyle. Bundan bahsetme nedenim benim dusunceme gore basarili ekim finassiz iyi sonuc verebilmeli

Yeni Üye
    Ha bu dedigim basarili ekim kriteri de kolay degil tabi. Aciklik az deilse eger nadir goruluyo

türkiyedeki ekimcilerin bazılarıda 35bin tl para istiyor ama ispanyol gibi ekemiyolar..

türkiyedeki ekimciye 30 bin tl verecegime biraz daha koyar ispanyola ektiririm dehşet-ül vahşet saçlarım olur

Alıntı şapka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İspanyol ekimcinin ekim yaptigi musterileri bildigim kadariyla finas kullaniyo. Koray erdoganin öne cikan basarili bulunan ekimlerinde de boyle. Bundan bahsetme nedenim benim dusunceme gore basarili ekim finassiz iyi sonuc verebilmeli
    finans kullanıp kullanmadıgını bilmiyorum sadece yuzlerce hatta 1000 tane turk ekimi gördum butun koray erdoganlar hakan lar muttalipler bayan vardır bir tane ayşemi ne yani cok ekim gordum
    1000 ekimden 50 tanesi güzeldi 950 kötuydu bu benim fikrim

Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dr.umarin ekimleri yüzde 99 kotu ha vay be yıllarca senin kafani yasamak için çok çalistim ama yasayamadim lütfen be kardesim bunu hangi kafanla yazdin ne ictiyorsan yalvariyorum banada gonder
    chris link koydum ya daha ne yapayım kamu hizmeti yapıyorum dr umar dediniz seyh ucmaz ama muritleri onu peygamber evl,iya yapar sanar ucurur hesabı
    dr umar dediniz link koydum ilk sayfada var adama 12 500 sac ekmiş yani en az 25 bin tel adam hala kel digerine 10000 greft ekmiş yani en az 20000 sac adam hala kel ha siz ekime dr umar muthıs diyosunuz ayrı sizin estetik anlayısınız öyle demekki yani ortada link bir tıkla bak kac greft ekmiş sac hala kelmi vs orda 10 20 tane ekimi var gördunmu ben gördugumu soyledim yani benk foto uzerinden konustum dr umar o zenci adamsa ekimleride oysa berbat

http://www.hairtransplantnetwork.com...62#page=page-2
    Konu bendeniz tarafından (21.07.2015 Saat 07:00 ) değiştirilmiştir.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bütün kuşları halletiniz bi leylek kaldı sanırım halletmediğiniz dr umarın ekimlerinin yuzde 90ı kurtarma operasyonudur ve vucut kılı kullanır o ekımlerde verdıgın kıl koklerı sayısıı saç greftı olarak algılıyorsan afferim sana ve abd de üçkatçılık yapmanın cezasını incele bşrde türkiyedekini incele 5 yıllık bht ekim ornekleri verıyor adam ve hala kıllar uzamaya devam edıyor sanırım diğer site kapandı ekimciler buraya saldırmaya başladı tebrik ederim moderatorler bu saç ekimi konusunda dikkatli olsalar iyi olacak nrde bu bizim No More ?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada o 12500 greftin kaç tanesi vücuttan kaç tanesi kafadan alınmış vücut kökleri saç kökü kadar çok tel üretemez artı greft işi yalan olamaz bunu ektirdikten sonra sayan bile var bu her ekilen kökün tutmaması yani ölmesi anlamına gelir
    ben söylemiştim vücuttan alınıyordur diye

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon