Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
79 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ekitirmeyin abi türk doktorlara sac !!!!!!!!!!!!!!

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    `5bin greft 20 bin saç teli eder` hesabinda sorun var bence
    5bin greft ekilen kafadan 3 bin saç teli anca cikiyor
    5000 bin greft ortalama 2.5 tel ile 15 000 yakın sac teli eder hangi doktora sorarsan sor

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 bin greft 20 bin sac teli etmez. genelde tekli greftler ve ciftli greftler yogun 3 lü 4 lü greftler ise az sayidadir. yani 5 bin greftten cikacak sac teli 10 bin civari oluyor.
    5000 greftten ortalama 12500 sac teli cıkar cunku greft ortalaması 2.5 teldir oda en kötü 12500 tel demek saglıklı sacları olan bir liseli gencin kafasındaki sacın 3 1 kadardır bu bile saclı olması gerirken 10 bin 7 bin greft ekiyolar hala bom bok oluyor bu işte bir iş var
    Konu bendeniz tarafından (19.07.2015 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5-6 bin greft 20 bin sac teli etmez. genelde tekli greftler ve ciftli greftler yogun 3 lü 4 lü greftler ise az sayidadir. yani 5 bin greftten cikacak sac teli 10 bin civari oluyor.
    5000 greftten ortalama 12500 sac teli cıkar cunku greft ortalaması 2.5 teldir oda ortalaması iyi birinde 3 4 tel bile cıkabilir buda 15 bin 20 eder
    bırak onu 11 greft ekim yaptırmış kişi resmi var adamda hala sac yok senin dedigine göre diyel,imki 2 tel dusuyor 11 bin greft ne eder?? 22 bin tel yani liseli bir cocugun kafasındaki sacın yarısı eeee nerde bu sac ekiyosun yine kabak kemane gibi dolasıyor adamlar resim gosterirdim ama resim eklemede sorun var

Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ektirme bendeniz salla ,saç ve ön çizgi surat hatlarını değiştirir az ama doğal ekimler bile kişiye mutluluk verir..ayrıca türkiyede bu işi iyi yapan doktorlarda var..insanları yanlış yönlendiriyorsun eyvallah kendi fikrin saygı duyarım ...losyonlar gerçekten geçici çözüm üzgünüm ama gerçek bu..şuan en iyi yöntem uygunsa kişi saç ekimi ..sinan akçıla bir bakın derim.ki burda benim paylaştığım ekimede bakın..tam açık alana attığım başlığa
    abicim hala anlatamıyorum ya yahu 100 ekimde musadenle 3 5 ekimde iyi olsun ben diyorumki 5 bin 6 bin 7 bin greft ekiyosunuz normalde ekimlerin yuzde 90 iyi olması lazım ancak ekilen sacların yuzde 90 kötü bukadar greft bu kadar sac teli ekip nasıl hala insanları saclı yapamıyolar benim derdim bu bu mantıksız benim dedigim bu ben diyorumki hala ekim berbatttttt yuz ekimden 90 tanesi bok gibi ben nedenini soruyorum doktorların teleşlanması lazım lan bu adam haklıo okadar greft ekiyoruz hala kafalar ayna gibi diye siz telaş yaptınız benim gosterdigim linkelere bak cogu okadar ekime ragmen mortingen berbat

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bunda anlamayacak ne var adamlar kökü yanlış alıyor tam dokudan alamiyor iste o yüzdende kökte az saç teli üretiyor bir nevi öluyor işte dr umar var saç ekimlerine bak adamın aldığı kökler ne kadar canlı ugraft diye bir metod kullanıyor dokuyu komple söküp alıyor. bu arada saç ekimi valla tamamen kel olacağııma kafamda azda olsa saçım olur

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bunda anlamayacak ne var adamlar kökü yanlış alıyor tam dokudan alamiyor iste o yüzdende kökte az saç teli üretiyor bir nevi öluyor işte dr umar var saç ekimlerine bak adamın aldığı kökler ne kadar canlı ugraft diye bir metod kullanıyor dokuyu komple söküp alıyor. bu arada saç ekimi valla tamamen kel olacağııma kafamda azda olsa saçım olur
    yani alım yaparken yalnıs yapıyolar böylelikle ektigi sac cıkmıyor diyposun
    1)ya ekim greft alırken yalnıs alıyor kök öluyor
    2)ya kökü dogru alıyolar senin dediginle bizimkilerin arasında fark yok ama kökü ekerken yalnıs ekiyolar
    3)ya greft olayı yalan dolan bize masal anlatıyolar
    4)ya bu sac ekimi denen sey halan güdük yani sandıgımız kadar bir teli ekersen o tel cıkar uzar gider degil cıkmayadabiliyor gibi bişeyler hersey olabilir yada hepsi olabilir
    not:muros senin bu tarz ekime itirazın oldugunu biliyorum ama dedigin doktorun ekimlerine baktım onlarda bizimkilerden kötü daha önce söylemiştim ben neden gürül gürül sac ekimliyor onu soruyorum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi emin misin o adam vücut kıllarından orman yaratmış youtube da izle videoları bizimkilerle karşılaştırmak çok yanlış bence youtube a ugraft yaz dr umar ın kullandığı yöntem nasıl alıyor bak

abi emin misin o adam vücut kıllarından orman yaratmış youtube da izle videoları bizimkilerle karşılaştırmak çok yanlış bence youtube a ugraft yaz dr umar ın kullandığı yöntem nasıl alıyor bak
    baktım bir kac ekimine oda bizimkiler gibi abicim bak bu onun ekim sonucları senin dr umar ne umuarmıs arkadas al bak hangi ekimi guzel dedigimi anlatamadım daha fazlası lazım dr umarda tırt 20 bin tel aga baya sac yapar su ekimlere bak dr umar

Dr. Sanusi Umar *Hair Transplant Surgeon in*Beverly Hills,*California

ohaaaaaaaaaaaa 12 500 greft ekmiş adam hala kel dr umar bumu be yuh lan bu ekim işi harbi sahtarklık ya 12 500 greft lan nerden baksan 30 bin tel hadi ayagınız alışssın 25 bin tel eder buda saglık bir adamın sacının yarısı eder
    ama bizim dr umar adamı hala kel bırakmıs aynı bizim turk doktorlar gibi

dr umarı gördunmu muros 12 500 grefte kmiş adam hala kel lan diyorumki bu işte bi,r sahtekarlık varrrrrr ya greft ekmiyolar sallıyolar yada 12 500 greft ekilmesi ne demek biliyosmusun 30 bin sac eder 30 bin sacı teli olan kafasının ustunde adam kel olmazzz bu iş dümen brader

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon