27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasterid'den sonra. Merak edileni yanıtlıyorum.

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ffin 7 sene kullandım bende sana tavsiye vereyim
    1)karacigere baktır yaglanır
    2)unutkanlık yapar
    3)testislerde sancı yapar
    4)el yuzde az şişlik yapar alışana kadar
    5)libideo dusurur
    6)jinekomasti yapar
    7)göbekte yag yapar
    son olrak altın kural ya bu ilaclara hic baslama yada basladıysan bırakma sayet bu forumdasın gibi 7 sene kullanıp 30 larında bile aa genc gosteriyosun derler karı kız durumun iyi olur bırakırsan 2 yıl
    2 yıl sonra aynaya bakamassın kafanda sac kalmaz o yasını gpostermiyosun diyenler aaaaaaaa sen bitmisin ne oldu ya bu hızda 30 larında sac dokulmezdi ki derler sende icinden ah be canım o saclar hep finin eseriydi dersin
    bu arada finanstreid sacı tamamen korumaz tam yuzde 70 korur bırakırsan yuksek bir binadan kafa ustu kuma atlamak neymiş gorursun booooooooooooooooooooooom not:saclarım dokuldu uzamıyor kafam pismaniyeye döndu der stres yaarsan bu sefer sacların hatta sakalarında bembeyaz olur
    bu kadar boktan bir surectir bu butun arkadaslara soyluyorum sayet klonlama falan imdadımıza seneye hemen yarın yetismezse hep daha kotusunu yasayacaksınız hic ohh rahatladım dedrmeyecek bu sac işi
    Tavsiyeye ihtiyacım yok teşekkürler. Prospektüs'de yazan yan etkileri eminim hepimiz biliyoruzdur. Ben gördüğüm yan etkileri yazdım sadece, çoğunu görmedim. Ayrıca başlığa dikkat edersen "Finasterid'den SONRA" yazıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeye ihtiyacım yok teşekkürler. Prospektüs'de yazan yan etkileri eminim hepimiz biliyoruzdur. Ben gördüğüm yan etkileri yazdım sadece, çoğunu görmedim. Ayrıca başlığa dikkat edersen "Finasterid'den SONRA" yazıyor.
    1) SONRA yamzıssın ama ilk sayfada nedense sonrasına ilişkin bir cumle yok hep kullanırken yasadıklarını yazmıssın
    2)yazdıklarım perspektus degil yasadıgım yan etkiler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3-4 yıldır aralıksız finasterid kullanıyorum. Herkes genelde sorar libido düşüklüğü bıraktıktan sonra ne oluyor diye. Ben canlı örnek olarak bu soruyu yanıtlamak istiyorum.

Yaklaşık 2-3 aydır finasterid'i bıraktım. Daha doğrusu kullandığım tüm ilaçları bıraktım (tamamiyle değil) ara vermek için.

Etkileri yazıyorum.

- Finasterid bende kelime unutkanlığına yol açıyormuş. Finası bıraktıktan sonra tekrar hafıza düzeldi. Eskisinden pek bir farkı olmadı.

- Finasterid gerçekten libido düşüklüğüne yol açıyormuş. Bende kalıcı olmadı bıraktıktan sonra libido acayip derecede arttı fakat bu durum biraz can sıkıcı olmaya başladı finas ile libido daha iyi gibi geliyor artık bana.

- 3. aya doğru acayip derecede bir saç dökülmesi yaşadım bu durum gözümü korkuttuğu için tekrar başlamak zorundayım. Zaten amaç ara vermek ve deneyim kazanmaktı.

Kısacası gördüğüm üzere bende kalıcı bir etki yaratmamış gibi görünüyor. Tekrar finasterid'e başladım bu arada. Bende görünenler her insan bünyesinde görülmeye bilir, bu arada yaşım 30'un üstünde yani 29-30 lu yaşlarda finasterid'e başlamış biri olarak bunları yazıyorum. Umarım bazı sorular cevap almıştır.
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) SONRA yamzıssın ama ilk sayfada nedense sonrasına ilişkin bir cumle yok hep kullanırken yasadıklarını yazmıssın
    2)yazdıklarım perspektus degil yasadıgım yan etkiler
    Altını çizdiğim yerleri tekrar tekrar okursan, bıraktıktan sonrası için yazılan analizlerim olduğunu görebilirsin "SONRASI" yani. Burayı çocuk forumuna çevirip insanları paylaşımlardan tiksindirmenin anlamı yok.