Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Otacı Isırgan Özlü Şampuan

Hybrid View

Otacı Isırgan Özlü Şampuan

Sa arkadaşlar. Otacı Isırgan Özlü şampuanı kullanan varmı.Biraz araştırma Yaptım içinde sls yokmuş galiba ? Yorumlarınızı bekliyorum..

ben kullanıyorum arkadasım memnunum ıcıne bırazcıkta argan yağı katıyorum beslıyor

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hemşir_e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar. Otacı isırgan özlü şampuanı kullanan varmı.biraz araştırma yaptım içinde sls yokmuş galiba ? Yorumlarınızı bekliyorum..
    totaci tutaci butaci paralari yutaci ben senlerce issirganli karisik bitkili vs hepsini kullandim birak beslemeyi dökulmeyi engellemeyi propecia ictigim halde gunde 20 tyek dokuluyordu onu bile bu sampuanlar durdurmadi bunlarin hepsi hikaye bir denemedigim sawpoo samspuan kaldi onuda elimdeki alman mali sampuanlar bitince kullanacam

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    totaci tutaci butaci paralari yutaci ben senlerce issirganli karisik bitkili vs hepsini kullandim birak beslemeyi dökulmeyi engellemeyi propecia ictigim halde gunde 20 tyek dokuluyordu onu bile bu sampuanlar durdurmadi bunlarin hepsi hikaye bir denemedigim sawpoo samspuan kaldi onuda elimdeki alman mali sampuanlar bitince kullanacam
    yok bendeniz öyle düşünme, otacı tamam bi şampuan Tutup da asla saç dökülmesini durdurmaz, Ama temizleme anlamında gerçekten iyi bi şampuan. sls olmaması da güzel bir şey bence
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok bendeniz öyle düşünme, otacı tamam bi şampuan tutup da asla saç dökülmesini durdurmaz, ama temizleme anlamında gerçekten iyi bi şampuan. Sls olmaması da güzel bir şey bence
    işin aslı ben otaci kullanmadim hic ama tresanin butun sampuanlarini kullandim issirganla ilgili sunu soyleyebilirim saclari kalinlastiriyor okey ama dedigim gibi dökulmeye hic bir faydasi yok ama otaci kullanmadim kullanmadigim sey icinde bişey diyemem issirganli şampuan lafini gorunce dedim arkadas boşa para vermesin sawpoo aklimda merak ediyorum nasil diye elimde ucuz alman mali sampuan var onlar bitince sawpoo gececem bir bakayim nasil

Shaun T
    Guest
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz haklı biraz haksız. Dökülmelerin çoğu şampundan değil hormonlardan, erkek genetiğinden oluyor. Bunu bir şampuanla engellemeyi düşünmek saçma. Yani şampuan konusunda bilgi kirliliği ve dümenler var. Ama erkek tipi dökülmeye engel olmuyor diyede öyle sallanacak bir konu gubu gelmiyor bana şampuan. (ya da sabun)

@konu sahibi ben ısırganı hem losyon hemde otacının şampuanı olarak kullanmıştım. Saç telinde bariz bir kalınlaşma var. Ama otacıdan mı ısırgan losyonundan mı yoksa denediğim başka bir şey mi bilemem. Büyük ihtimal şampuandı. Onun haricinde temizlemesi iyi. Yağlanma ve dökme olarak ben bi fark görmedim..

Alıntı Shaun T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz haklı biraz haksız. Dökülmelerin çoğu şampundan değil hormonlardan, erkek genetiğinden oluyor. Bunu bir şampuanla engellemeyi düşünmek saçma. Yani şampuan konusunda bilgi kirliliği ve dümenler var. Ama erkek tipi dökülmeye engel olmuyor diyede öyle sallanacak bir konu gubu gelmiyor bana şampuan. (ya da sabun)

@konu sahibi ben ısırganı hem losyon hemde otacının şampuanı olarak kullanmıştım. Saç telinde bariz bir kalınlaşma var. Ama otacıdan mı ısırgan losyonundan mı yoksa denediğim başka bir şey mi bilemem. Büyük ihtimal şampuandı. Onun haricinde temizlemesi iyi. Yağlanma ve dökme olarak ben bi fark görmedim..
    ben bu işte 15 senedir varım denemedigim sey kalmadı ama şunu söyleyim sacı ıssırganlı şampuan kalınlastırır yada sabunla yıkrsan sacın daha kalın olur buna okey hic itiraz etmem ama dokulme zerre kadar faydası yok mesala propecia ne diyor? yuzde 70 durduruz harbiden adam lar yuzde 70 65 dokulmeyi durduruyor düsün dht baskılayan ilac oral ictim senlerce yuzde 70 tam dedikleri gibi
    sonuc aldım şampuanla sac dokulmesine durudurmak yavaslatmak hele hele icine bişey koymadan şampuanın ne bileyim diane 35 ne bileyim proscar vs koymadan ısırganlı bitkisel sabunlu zeytinyaglı sampuanların sabunların hepsi zaman kaybıdır ben yıllarca deneyimledim keşke okadar olay olsa bu işler yıka ve cık oh ne guzel hayatlar

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi bakın biz losyonları köke indirmek için ppg gibi tqsiyici kullanıyoruz ve gün boyu kafamızda kalıyor biz bu şekilde zar zor fayda görüyoruz hatta hiç göremeyenler oluyor şampuanda köke indirecek taşıyıcı filan yok ve de kopurtup duruluyoruz 2 3 dk da (bende o kadar bile kalmıyor) ne fayda sağlayacak hani dersiniz şampuana bi taşıyıcı koyup kafamızda 1 saat bekletip yıkasak anca o zaman fayda görülür yoksa şampuanlardan bişey beklemeyin kafa derinizi iyi temizlesin yeter bence temiz derininde losyonları daha iyı emilim yapacağını düşünüyorum

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bakın biz losyonları köke indirmek için ppg gibi tqsiyici kullanıyoruz ve gün boyu kafamızda kalıyor biz bu şekilde zar zor fayda görüyoruz hatta hiç göremeyenler oluyor şampuanda köke indirecek taşıyıcı filan yok ve de kopurtup duruluyoruz 2 3 dk da (bende o kadar bile kalmıyor) ne fayda sağlayacak hani dersiniz şampuana bi taşıyıcı koyup kafamızda 1 saat bekletip yıkasak anca o zaman fayda görülür yoksa şampuanlardan bişey beklemeyin kafa derinizi iyi temizlesin yeter bence temiz derininde losyonları daha iyı emilim yapacağını düşünüyorum
    muros sen soya ürünleride tuket soya filizi soya sosu sütü peyniri soya fasulyesi bunların hepsinde izoflavon var dht baskılar bitkisel östrejendir koca japonya cocukluktan baslayıp yaslanana kadar yiyior soya dogal bitkisel östrejen en azından 20 ye kadar topikal losyon biotin soya vs derken zaman kazanırsın

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nane çayı yeşil çay soya yağı ve nane yağı içtim aralıklı olarak şu an ise taze nane tüketmekteyim böyle böyle çeşitli şeyler yiyeceğim dediğin gibi 21 e kadar şu durumu korumak istiyorum ama şu cellagance benim şakakları baya hareketlendirdi ya eğer o tüyler uzasin saç olsun tamamdır benim için bide şu vertexi hafif kapatsam tamamdır uzunken hiç bir problem olmaz ön çizgim pek gerilemedigi için şekilde verebiliyorum uzunken

Sayfa 1/3 123 SonSon