Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
90 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Miracle Losyon Artı ve Eksileri Yeni Başlayacaklar için

Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu ilk tarifiyle hazırlayıp kullanıyorum. Aldactone yan etkilerinde böbreklerde fonksiyon bozukluğu yazıyor. Uzun vadede bu türlü bir şeyin başımıza gelme durumu olabilir mi sizce?
    Her ilaçta benzer yanetkiler vardır aspirinde dahil bu oral kullanım için üretilmiş bir ilaç topikalde böbrekte zarar gören zaten bir kaç ay ömrü kalan birisidir... Cinsel yanetkilere bakınız diğer şeyler cidden fantastik hayal ürünü.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle losyonu haızrladıktan 2-3 gün sonra tülbent ile süzmek karışımın etkisini azaltırmı. diğer türlü kullanınca saç diplerinde çok fazla kalıntı oluyor malesef

Elseve arginine in özelliği nedir @Miracle hocam?
    Bulması artık iyice zorlaştı. Karışım için hangi etken madde olmalı ?

Garnier tonikte olur çok uzun süre onunla yaptım ana prensip alkol vb çözücü içermesi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyonu sadece diane35 ile hazırlarsak yinede etkili olurmu?

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar

Miracle kullanıyorum 1.5 aydır her gün günde 1 kez ! Haftada 1 kerede dermoroller ! Youtube taki tarife göre yaptım.

Bende sonuç kötü arkadaşlar dökülme arttı ve eskiden dökülen saçlarıma bakardım temiz olurlardı şimdi ise Köklerinde sarı-beyaz tortu gibi bişeyler var yağ falandır diye düşünüyorum !
    Bu normal bir durummu ? Genelde açık olan bölgeye uyguluyorum haftada 2 günde yağlarım var onları sürüp 2 saat bekleyip yıkıyorum saçı.

Gerçi mevsimde kötü bir mevsim sıcak suyla falan yıkamak zorunda kalıyoruz tazi saç derisi zarar görüyor.

En başlarda dökülme olması problemmidir ? Birde dermoroller ile nasıl kombine edilmeli öncemi sonramı sürülmeli ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana göre tek eksisi :
    belli bir süre kullandıktan sonra etkisini yitirmesi

ki aslında bu etki yitirme meselesi sanıyorsam kullandığımız her etkende var
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Etkisinin kaybolması birazda kombin tedavi uygulamamaktan kaynaklanıyor. inflamasyon için düzenli iğneleme ve masaj, kök uyarımı için kafein veya minox yine hafta 1-2 ketokonazol şampuan gibi takviyeler tedavinin sürecini daha kalıcı hale getirir. Androjenlerle uğraşırkan diğer etkileri çoğu zaman unutuyoruz nitekim saçlar başka nedenlerle dökülmeye başlıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermastamp iyi gelir mi bende seboreik dermatit var?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı icepeak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etkisinin kaybolması birazda kombin tedavi uygulamamaktan kaynaklanıyor. inflamasyon için düzenli iğneleme ve masaj, kök uyarımı için kafein veya minox yine hafta 1-2 ketokonazol şampuan gibi takviyeler tedavinin sürecini daha kalıcı hale getirir. Androjenlerle uğraşırkan diğer etkileri çoğu zaman unutuyoruz nitekim saçlar başka nedenlerle dökülmeye başlıyor.
    Dermastamp iyi gelir mi? Bende seboreik dermatit var

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789