Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İnternetten minoxil almak isteyenler

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnternetten minoxil almak isteyenler

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimiz eczaneden 52 tl vererek aldığımız minoxların fiyatlarından müzdaripiz bunun için ben daha önceden botanikeczadan alıyordum fakat botanikecza artık minox satmıyor nedeninide paylaşmıyorlar internette araştırırken bir sitede gözüme çarptı whatsapp numarası vardı aldım ürün hakkında bilgi almak için bayağı konuştuk bana fotoğraflar gönderdi satıcı ve gayet güzelde ilgilendi ben 6 adet sipariş ettim barkodları sorgulattım herhangi bir sıkıntı yok ve kutusu muazzam şekilde hazırlanmış faturalı şekilde teslim aldım eğer sizde botanikeczadan alışveriş yapıp tekrar eczanelere gitmek zorunda kalanlardansanız siteye girin satıcı ile görüşün iyi günler.

Minoxil Forte %5 Deri Spreyi (Bay) | Minoxil | Saç Bakımı | Sağlığımı düşünüyorum, evetaliyorum !!!

satıcının whatsapptan gönderdiği resimler.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Yeni Üye
    ya reyiz ben de bu siteyi gördüm ama güvenemedim açıkcası eczanenei yarı fiyatına satıyor?? nasıl oluyor bu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimiz eczaneden 52 tl vererek aldığımız minoxların fiyatlarından müzdaripiz bunun için ben daha önceden botanikeczadan alıyordum fakat botanikecza artık minox satmıyor nedeninide paylaşmıyorlar internette araştırırken bir sitede gözüme çarptı whatsapp numarası vardı aldım ürün hakkında bilgi almak için bayağı konuştuk bana fotoğraflar gönderdi satıcı ve gayet güzelde ilgilendi ben 6 adet sipariş ettim barkodları sorgulattım herhangi bir sıkıntı yok ve kutusu muazzam şekilde hazırlanmış faturalı şekilde teslim aldım eğer sizde botanikeczadan alışveriş yapıp tekrar eczanelere gitmek zorunda kalanlardansanız siteye girin satıcı ile görüşün iyi günler.

Minoxil Forte %5 Deri Spreyi (Bay) | Minoxil | Saç Bakımı | Sağlığımı düşünüyorum, evetaliyorum !!!

satıcının whatsapptan gönderdiği resimler.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    nerden tedarik ediyorlar acaba.Sunu biliyorum eczaneler ilac disinda sattigi bu tur urunlerden cok yuksek kar elde ediyorlar.100% emin olmak icin bu saticinin aldigi yerden kendisine kesilen faturayi gormek gerekli ki bunuda yapmazlar sonucta kar marjini vesaire goreceksin bunu hic bir satici yapmaz.Birde seri no dan uretici firmaya mail atip orjinalligiyle ilgili teyit almak mumkun olabilir. fiyat gercekten cok uygun orjinalse burdan alabilrim bir sonraki minoxu
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Bu sitede çok uygun . Orjinaller mi acaba?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle minoxta kolay kolay güvenmeyin kimseye arkadaslar. Ya da alır almaz barkodlarını ve seri nolarını DG Pharma'ya mail atarak teyit ediniz . (DG Pharma Minoxil Forte'un resmi üreticisi)

Ben Bota'dan alıyorum, özelden iletişime geçebilir almak isteyen, ama kargo ücretini doğal olarak öderseniz, o kadar kıyak geçecek ekonomik durumum yok maalesef
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle minoxta kolay kolay güvenmeyin kimseye arkadaslar. Ya da alır almaz barkodlarını ve seri nolarını DG Pharma'ya mail atarak teyit ediniz . (DG Pharma Minoxil Forte'un resmi üreticisi)

Ben Bota'dan alıyorum, özelden iletişime geçebilir almak isteyen, ama kargo ücretini doğal olarak öderseniz, o kadar kıyak geçecek ekonomik durumum yok maalesef
    daha önce Botanikden almıştım bu ay yine almak istedim ama sitede bulamadım şuan satışa açıkmı ürünü nasıl arattın

Kesfettigim bir eczaneden aldigim minoxilin fiyati bu sitedekiyle ayni. Eczaci da riske girip sahte mal satmaz ya, bilir isini. Yer Adana.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce Botanikden almıştım bu ay yine almak istedim ama sitede bulamadım şuan satışa açıkmı ürünü nasıl arattın
    internet üzerinden değil, sipraişi başka türlü veriyorum ben aldıgım yerden. aratınca çıkmıyor botanikte doğrudur.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internet üzerinden değil, sipraişi başka türlü veriyorum ben aldıgım yerden. aratınca çıkmıyor botanikte doğrudur.
    Hocam pm atamıyorum botanik eczadan nasıl alabilirim

Minoxidildeki ppg sebebi ile kaşıntı pullanma ve allerji yaşayan arkadaşlarla normal minox pahalı gelen bütçesi az arkadaşlar benimle iletişime geçsin ppgsiz minoxidil alacağım. Limit az olduğundan normal minox kullanıp herhangi bir sorun yaşamayanlardan anlayış beklerim.
    Konu Miracle tarafından (27.04.2016 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/3 123 SonSon