Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sağ Şakaklar?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu koku problemi bende çekiyorum, tek şikayetim o. Forumdaki üstadlar bu probleme bir el atsa

Demek bu problem bir çok kişide var. Nedeni ne acaba, arkadaşlar? Orası sanki hiç saç çıkmayacakmış gibi duruyor. Ve yüz görüntümüzü çok bozuyor

Kremleri kullanıp faydasını görenler yazsın lütfen.
    koku olayı elsevede olmuyor diye biliyorum kokuyu aldactone yapıyor ve de losyonu serin yerde saklayın yaz aylarında koku bundan dolayıda artabilir.
    kremleri ise çoğu kişi losyonlarla beraber kullandığı için faydasının olup olmadıgını bilmiyorlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bendede aynı diğer şakak daha acık durumda.Yatma şeklimizden olabilirmi acaba ? Haangi tarafa daha cok yatıyorsak ordaki saç mıktarı daha fazla azalabılırmı ? Boyle bısey duymustum
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendede aynı diğer şakak daha acık durumda.Yatma şeklimizden olabilirmi acaba ? Haangi tarafa daha cok yatıyorsak ordaki saç mıktarı daha fazla azalabılırmı ? Boyle bısey duymustum
    oyle bi durum olacagini zannetmiyorum amuda kalkip uyuyamahiz sonucta koke ne gibi etki eder.Daha az mi kanlanma oluyor acaba. Bizi ruzgar esse olumsuz etkiliyor herhalde
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Aynı durumdan bende müzdaribim. Birkaç yıldır sağ şakağım sol şakağıma göre biraz daha geride ve seyrek bu nedenle hep saçlarımı kısa kestirmek zorunda kalıyorum. Bu nedenle doktora gittim. Doktor bana medobiocomplex erkek şampuan ve hap verdi. Bunun yanı sıra dermovate saç losyonu ve minoxil forte verdi. sabah akşam haptan bir tane alıyorum. Bir gece minoxil kullanıyorum, diğer gece dermovate. kullanmadan yarım saat öncede saçlarımı medobiocomplex'in şampuanı ile yıkıyorum. Şimdilik 4. günümdeyim. Bakalım ilerleyen zamanlarda gelişmelerden haberdar edeceğim.

Yeni Üye
    Kardesim sonuclari bekliyoruz..3 ayda etki gosterir ins..sadece sag sakaginami uyguluyorsunuz ?
    Dermaroller 192x1mm
    Keto-azal krem
    Nizoral sampuan

Dökülme sağ şakağımda oldukça aktif. Sol taraf belli pek olmuyor ama ben yinede iki tarafada kullanıyorum.

Yeni Üye
    Benimde sağ şakak ve alın biraz gerilemeye başladı. solda ise hiç değişme yok. Ben sarımsak yağı ve badem yağı karıştırıp sürüyorum. Söylediklerinizdende hiçbirşey anlamıyorum ne çok marka şeyler varmış

Benimde sağ şakak sola göre daha önce açıldı ama sol farkı kapatarak durumu eşitledi şimdi aynı hizada yavaş yavaş yarışmaya devam ediyorlar.

Forumda herkes saç çıkarma derdinde kimse demiyor ki arkadaş bu saç dökülmesini nasıl durdurcam diye.Burda en önemli saç dökülmesini durdurma saç çıkarma değil.Saç çıkarma 2.sırada.Saç dökülmesini durdurmak için kafamıza birşey sıkmak yerine hap falan içmeliyiz herhalde.

Benimde sol şakak sağ şakakta ilerde sağ ile sol birbirlerini tamamlıyorlar arkadaşlar amacımız tamamlamaması.Şakaklarda saç çıkması saçın güçlenmesi.off

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı zuha61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda herkes saç çıkarma derdinde kimse demiyor ki arkadaş bu saç dökülmesini nasıl durdurcam diye.Burda en önemli saç dökülmesini durdurma saç çıkarma değil.Saç çıkarma 2.sırada.Saç dökülmesini durdurmak için kafamıza birşey sıkmak yerine hap falan içmeliyiz herhalde.

Benimde sol şakak sağ şakakta ilerde sağ ile sol birbirlerini tamamlıyorlar arkadaşlar amacımız tamamlamaması.Şakaklarda saç çıkması saçın güçlenmesi.off

Önemli olan dökülen saçları geri çıkarmak! 6 sene önce çok daha fazla saçlarım vardı. Şimdi ise nerede ise kafamda saç kalmamış... Merak ediyorum, ne kullansam'da o eski güzel saçlarım geri gelir mi... :/

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon