7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: loreal elseve

loreal elseve

Ustadlar Ben biraz markets baktim da kutu kola gibi kucucuk bir sey oldugunu gordum ve 16 liraydi.Acaba dedim dogru mu ? Bunu alsam kac ay goturur ki beni losyon icin

SaçımınDoktoru Üyesi
    5 satır aşağı inersen göreceksin cevabı. Hayır insanlar bu işlerine yıllarını veriyor sen 2 satır okumaktan acizsin yaptığın forumdaki tüm insanlara karşı ayıp.

Yaşınızı bilmediğim için sert çıkışmıyorum yaşınıza hürmeten buyuksunuzdur belki diye lakin yaşıtım olsaydınız ya da öyle misiniz bilmiyorum ağzınızın payını verebilirdim emin olabilirsiniz.Ben elsevi aldım sadece 15 liraya kuru kola tarzı bir şeye vermek koyduğu için acaba doğru şeyi mi aldım diye sormak istedim.Sizin gibiler genelde böyledir zaten yetkili olmasa da atlar.Eğer konuda sık sorulan bir şey veya kotu bir içerik olsaydı " moderator onayından" geçmezdi bilmem anlatabildim mi
    Konu PewDiePie tarafından (12.07.2015 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

Merhaba Loeriel Elseve Arginine Direnç 3X yazması Lazım Kutuda Biz Bu Ürünü İse İçirisinde Alkol Oldugundan Ötürü Kullanıyoruz. Yaşadıgınız Şehir/ İlçedeki PArfümerilerde Rahatlıkla Bulabileceğiniz Bir Ürün.

Bol Güneşler Sık Saçlar Dilerim.

Alıntı Exkubber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Loeriel Elseve Arginine Direnç 3X yazması Lazım Kutuda Biz Bu Ürünü İse İçirisinde Alkol Oldugundan Ötürü Kullanıyoruz. Yaşadıgınız Şehir/ İlçedeki PArfümerilerde Rahatlıkla Bulabileceğiniz Bir Ürün.

Bol Güneşler Sık Saçlar Dilerim.
    Dediğim gibi temin ettim dediğiniz gibi de aynı elseve.200 mg olmasından ötürü şaşırdım hocam.Şampuan büyüklüğünde bekliyordum 200 mg bize kaç ay yeter bilmiyorum.Sabah akşam 10 fıs olacak bir de

sabah 2 ml akşam 2 ml kullanırsan 50 gün gidiyor kardeşim fıs ını bilmem de ben önceden bi plastik pipete baş parmağımı koyup damlalık şeklinde kullanıyordum şimdi damlalık buldum onla kullanıyorum , uzun süreli yani sana 2 ay gidecek bir ilaç hazırlamaktan kaçın yani losyonu haftada ya da iki haftada bir hazırla , ve fazla kullanmaktan kaçın spironolakton bir mixt antiandrojen , fazlası ters etki yapabiliyor

Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah 2 ml akşam 2 ml kullanırsan 50 gün gidiyor kardeşim fıs ını bilmem de ben önceden bi plastik pipete baş parmağımı koyup damlalık şeklinde kullanıyordum şimdi damlalık buldum onla kullanıyorum , uzun süreli yani sana 2 ay gidecek bir ilaç hazırlamaktan kaçın yani losyonu haftada ya da iki haftada bir hazırla , ve fazla kullanmaktan kaçın spironolakton bir mixt antiandrojen , fazlası ters etki yapabiliyor
    100 mg lık ayırdım zaten 1 ay yetsin bana obur kısmı muhafaza ediyorum.Da kafamı karıştırdınız her gün kullanıcam sabah akşam niye uyardınız ve 2 haftada bir losyon yapmak imkansız miracle hoca öyle bir şeyden bahsetmedi