Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: 4 yıllık minoxil+proscar tecrubelerim

genetık arkadasım babam amcam hepsı kel ben bunları kullanmasam sacımın yarısı yoktu suanda

emrebrk saç kazınımı sağladın mı.. 4 yıl boyunca başka bi tedavi kullandın mı aralarda.. şampuan olarak ne öneriyorsun?

Alıntı amansız637810 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrebrk saç kazınımı sağladın mı.. 4 yıl boyunca başka bi tedavi kullandın mı aralarda.. şampuan olarak ne öneriyorsun?
    şöyle söyliyim beni uzun zamandır görmeyen insanlar hep maşallah çekip ne yaptığımı sordular ben şampuan olarak ketoral haftada bır ıkı ve otacının ısırgan otlu sampuanını kullanıyorum gunluk.ıcıne bıraz argan yagı atıyorum bır kac damla okadar.

bu da eskı resmım tek bunu bulabıldım tepe bolgem gozukmuyor ama ortası cok seyrelmıstı yukarı dogru acılma bıraz bellı oluyor yınede

SaçımınDoktoru Üyesi
    dokulme tipi daha cok kadin tipi gibi gorunuyor.nrw skalasina uymuyor cunku sansli gruptasin diyelim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

ılacları kullanmasam sacımın yuzde 60 ı yoktu yasadıklarımı bılıyorum hergun tepenın daha da acılması ne demek ıyı bılırım onler hep ıyıydı gercekten

Yeni Üye
    dayılarında sac vardır benim babam amcam dedme hepsinde sac var bende yok dayılarda olmadıgı icin

Ekimden önce dönör bölgeyi dahada güçlendirmek için finansteried 0.mg kullanıyorum 1 mg arasında fark çok mu

Sayfa 2/2 İlkİlk 12