Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyonun etkisinin azaltmasi

Yeni Üye

miracle losyonun etkisinin azaltmasi

Merhaba arkadaslar,
    ben bir ay once miricle losyon kullanmaya basladim ilk basta iyiydi ama simidi etkisi sanki daha azaldi ya da bana oyle gledi, bi de sacim daha seyreklesti

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunun nedeni acik androjenler daha fazla saldiriyor
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keltoşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun nedeni acik androjenler daha fazla saldiriyor
    Vücudun neden böyle bir tepki verdiğini anlamıyorum. Sonuçta kullanılan şey bir ilaç, bu bir virüs değil ki vücut ona bağısıklık kazansın.

Yeni Üye
    Bende de aynı durum var. Miracle losyon kullanalı 3,5 ay olmasına rağmen şu ana kadar olumlu bir dönüş yaşamadım, aksine geriye doğru bir gidiş var. Tabii bunu losyona bağlamıyorum. Losyon olmasa da geri gidecekti. Fakat losyon bende niye etki etmiyor? Esas merak ettiğim bu.. Ve bıraksam mı bırakmasam mı ikilemindeyim. Umut dünyası işte belki erkendir deyip devam ediyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sistemdeki androjenler azalmadan scalpa ne surersen sur belki dokulmeyi durdurusun yeni sac cikisi icin sistemdeki androjenlerin inibie edilmesi lazim tabi yan etkilerine katlabilirsen
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sistemdeki androjenler azalmadan scalpa ne surersen sur belki dokulmeyi durdurusun yeni sac cikisi icin sistemdeki androjenlerin inibie edilmesi lazim tabi yan etkilerine katlabilirsen
    Kesinlikle öyle sistemden halletmek lazım ama şöyle bisey var şimdi beni goren saç sorunu var demez bildiğin kapandı her yer ve daha 3 ay olmadı. Merak ettigim şey 1 yıl böyle devam etsem aynı düzeyde seyredecek mi yoksa lise yillarimdaki gür saclara mi kavusucam? Şimdi herkes tedavimdeki androcura dikkat çekmiş ama daha 2. kutuyu bitirmedim, finas keza öyle. Hangi oral ilaç bu kadar kısa surede etki eder ki? Ben minoxun çıkardığı düşüncesindeyim ve oral ilaçların etkisi ne olacak çok merak ediyorum açıkçasi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle öyle sistemden halletmek lazım ama şöyle bisey var şimdi beni goren saç sorunu var demez bildiğin kapandı her yer ve daha 3 ay olmadı. Merak ettigim şey 1 yıl böyle devam etsem aynı düzeyde seyredecek mi yoksa lise yillarimdaki gür saclara mi kavusucam? Şimdi herkes tedavimdeki androcura dikkat çekmiş ama daha 2. kutuyu bitirmedim, finas keza öyle. Hangi oral ilaç bu kadar kısa surede etki eder ki? Ben minoxun çıkardığı düşüncesindeyim ve oral ilaçların etkisi ne olacak çok merak ediyorum açıkçasi.
    minoxtandır dostum , androcura hemen hemen aynı zamanda başladık seninle ben saçlarımda bi etkisini görmedim henüz

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxtandır dostum , androcura hemen hemen aynı zamanda başladık seninle ben saçlarımda bi etkisini görmedim henüz
    Ama illaki uzun dönemde yanı 7-8 ay kullanımda felan etkisini gösterir dimi ya minoxun çıkardığı saçlara ne kadar güvenilir bilmiyorum valla. Keşke saç cizgim gerilemeden baslasaydim su tedavilere illa yumurta g*te dayancak anasını satiyim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim de merak ettiğim konu.

Tedaviye devam ettiğimiz sürece saçlar böyle mi kalacak.

Ben minoksil ve proscarda böyle bir şey görmedim. Eninde sonunda -eskiye oranla az olsa da- dökülmeler başladı.

Moderatör
    dediğiniz çok eğitimsiz bir varsayım ve bilimsel dayanağı yok
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Sayfa 1/2 12 SonSon