Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Ekstra Losyon V2 :)

Banned

Miracle Ekstra Losyon V2 :)

Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 4, 5 aydır günde sadece 1 defa akşamları miracle losyon uyguluyordum. Başlangıçta etkisi vardı. Ancak sanırım günde 1 defa kullanmam sebebiyle pek etkisini göremedim. Hatta saçlar biraz daha kötüye gitti diyebilirim.

Sonra miracle losyonda biraz değişiklik yapmaya ve uygulama yöntemimi değiştirmeye karar verdim. Yıllardır saç gelmeyen altınım ortasında en uç kısımda lise yıllarıma ait olan saç tellerinden iki tanesinin geri geldiğine şahit oldum. Üstelik köke doğru kalınlaşıyorlar. Her gün aynada detaylı olarak kontrol ediyorum gelişimleri...inşallah o bölgedeki diğer kökler de ''Miracle Ekstra Losyon V2'' adını verdiğim sadece Miracle hocamın losyonuna eklemeli olarak gelmiş losyona yanıt verirler.

Miracle Ekstra V2 losyonun normaline göre maliyeti biraz daha fazla ; ancak saç için değeceğini düşünüyorum. Ancak yine losyonun iyi taraflarınan bahsedecek olursam.. sadece günde 1 defa uygulanması ve bu sebepten dolayı biraz daha tasarruflu olması. Tabi ki dileyen arkadaşlar günde 2 defa da uygulayabilirler.

Şimdi deneme aşamasında olduğum için losyonun içeriğinden bahsetmek istemiyorum. İnşallah etkili bir sonuç alırsam buradan herkesle paylaşacağım. Dilerim Rabbim hepimizi en kısa sürede bu beladan kurtarır. Amin

Konu DoktorCan tarafından (28.07.2015 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    içeriğini söyleyebilirseniz bizlerde deneme ve durumu farklı kişilerde değerlendirme şansımız olur diyorum...tabi karar size kalmış...

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okul açılınca sabahları losyon falan sıkılmıyor mecbur günde 1 e dönmem gerekecek eğer gerçekten günde 1 ile etkili oldu diyorsan benim için iyi olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okul açılınca sabahları losyon falan sıkılmıyor mecbur günde 1 e dönmem gerekecek eğer gerçekten günde 1 ile etkili oldu diyorsan benim için iyi olur
    aynen benim içinde geçerli çalışıyorum.. evdekiler çok kötü kokuyorsun dior...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla DoktorCan arkadaşım ilgiyle takip ediyorum bu konunu.

Bende 3 aydır Miracle kullanıyorum ama biraz daha modifiye etmem lazım anlaşılan losyonu.

Bekliyorum. Hatta test aşamasındaysa bende kullanıp görüşümü bildirebilirim. Yoksa da merakla beklemedeyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam lumigan felan mi katiyosun pahali diyince aklima o geldi direkt.Soylesende bizde denesek ilerleme yok moral bozucu durumlar kafa tortu icinde )
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Banned
    Arkadaşlar tarttım düşündüm kendim etkilerini tam olarak almadan deklare etmeyeceğim Ben inanıyorum ki ben bile günde 1 defa ile yüksek verim alırsam herkes fazlasıyla alır

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günde 1 kere ile etki ettiğine inanacak kadar uzun süredir kullanıyor musun,o etkiyi anlaman için belli bi süre geçmiş olması lazım malum
    söyleyip söylememek de senin bileceğin iş ama belki bikaç kişi daha eşzamanlı olarak uygulamaya başlar daha ayrıntılı incelemiş oluruz.

Banned
    bugün V2 Ekstra losyon için bir güncelleme paylaşmak istedim. Konuya bir adet resim ekledim. İşaretli alandaki ince güçsüz saçlar eskiden yoktu onlar yeni geldiler. Ayrıca uzun zamandır takip ettiğim bir tel vardı fotoğrafa sığmamış ama onunla ilgili şunu söylemek istiyorum (isteyen olursa onun da resmini ekleyebilirim). o kök gittikçe kalınlaştı ve hemen dibinde bir ince tel daha çıktı. Ben aynı foliküle ait olduklarını düşünüyorum. Tedaviye yeni başladığım için bir 5 ay daha böyle devam edeceğim. Dökülme de hatrı sayılır derecede azaldı. Losyonu kullanırken çok çok ince artık tüy haline gelmiş teller görüyorum. Onlarla ilgili de iki farklı düşüncem var: İlki, normal saç telinden ölmeye yüz tutmuş gittikçe küçülen ilacın etkisiyle dökülüp yerine daha sağlamının üretileceği kök. İkincisi, yıllardır kıl üretemeyen folikülün yeni yeni üretmeye başladığı..Yeniden doğan kökün üretmeye başladığı teller. Bana ikinci düşünce daha baskın geliyor. '' Neden ? '' diye soracak olursanız, şu ana kadar kullandığım hiçbir losyon tedavisinde ben o küçük minyatürize saçlarla karşılaşmamıştım.

Savaşım sadece losyonlarla sınırlı değil. Şekeri ve ekmeği tamamen hayatımdan çıkarmaya çalışıyorum. Belirli aralıklarla hacamat yaptırıyorum. Günde iki defa maden suyu içmeye ve su tüketimini arttırmaya başladım. Kafa derime her gün masaj yapıyorum. Aynı zamanda da olabildiğinde hareketli olmaya çalışıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam maliyeti yuksek demissiniz miraclenin kac kati maliyeti.on cizgiyi geriye getirmek gercekten zor ise yarar tum bolgede umarim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 1/2 12 SonSon