Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Miracle Ekstra Losyon V2 :)

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam isterseniz kullandıklarınızı yazın bizde deniyelim. Bende şu an Androcour + Diane35 + Aldactone Kullanıyorum

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar,

Yaklaşık 4, 5 aydır günde sadece 1 defa akşamları miracle losyon uyguluyordum. Başlangıçta etkisi vardı. Ancak sanırım günde 1 defa kullanmam sebebiyle pek etkisini göremedim. Hatta saçlar biraz daha kötüye gitti diyebilirim.

Sonra miracle losyonda biraz değişiklik yapmaya ve uygulama yöntemimi değiştirmeye karar verdim. Yıllardır saç gelmeyen altınım ortasında en uç kısımda lise yıllarıma ait olan saç tellerinden iki tanesinin geri geldiğine şahit oldum. Üstelik köke doğru kalınlaşıyorlar. Her gün aynada detaylı olarak kontrol ediyorum gelişimleri...inşallah o bölgedeki diğer kökler de ''Miracle Ekstra Losyon V2'' adını verdiğim sadece Miracle hocamın losyonuna eklemeli olarak gelmiş losyona yanıt verirler.

Miracle Ekstra V2 losyonun normaline göre maliyeti biraz daha fazla ; ancak saç için değeceğini düşünüyorum. Ancak yine losyonun iyi taraflarınan bahsedecek olursam.. sadece günde 1 defa uygulanması ve bu sebepten dolayı biraz daha tasarruflu olması. Tabi ki dileyen arkadaşlar günde 2 defa da uygulayabilirler.

Şimdi deneme aşamasında olduğum için losyonun içeriğinden bahsetmek istemiyorum. İnşallah etkili bir sonuç alırsam buradan herkesle paylaşacağım. Dilerim Rabbim hepimizi en kısa sürede bu beladan kurtarır. Amin

Hocam bizlede paylaşın,,çok fazla kişide denersek işe yarayıp yaramadığı hakkında daha net gözlem yapma şansımız olabilir,,Nihayetinde 1 yıla yakındır bu sitedeyiz ve az çok anlıyoruz gelişmelerden ve işe yarayıp yaramadığından,,Zate sadece Miracle losyon kullanıyorum son 3 aydır başka bişey kullanmıyorum,,tarifi verirseniz bir sonraki Miracle losyonumu o şekil yaparım zaten günde 3 sefer kullanıyorum Miracle losyonu bende daha hızlı sonuç verir diye düşünüyorum..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12