5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Benim Hikayem

Benim Hikayem

Merhaba arkadaslar yasim 24 dokulmem 20'li yaslarda basladi suan askerde olmam sebebiyle sadece miracle losyon kullaniyorum onuda zaten duzenli bi sekilde 1 aydir kullaniyorum.Miracle losyonla tanisali 1 yil oluo nerdeyse ama hic bi zaman duzenli bi sekilde kullanamadim hep aksattim duzenli kullansaydim belkide sacimin durumu daha iyi olabilirdi durum git gide vahimlesti gercekten saclar kisa olunca aciklik baya bi ortaya cikti bide burdaki insanlarin yok kafanda sac kalmamis gibi konusmalari canimi daha cok sıkar oldu neyse arkadaslar lafi fazla uzatmaya gerek yok fotolari ekliyorum durum kurtarilabilir seviyede mi ?????
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20150702_051803.jpg‎   20150702_051805.jpg‎   20150702_051809.jpg‎  

Arkadaslar konu guncel tedavime minox-dutas eklemeyi dusunuyorum ama carsi iznim olmadigi icin alamadim sizin minox aldiginiz siteler hangileri

SaçımınDoktoru Üyesi
    sanalpazardan iran mali kullaniyorum.Hocam senin kafa tedaviye yanit verir.Askerligin bitisine ne kadar var bilmiyorum ama bitince dermorollerda ekle kisa saclisin.Cok iyi sonuclar alirsin bence.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanalpazardan iran mali kullaniyorum.Hocam senin kafa tedaviye yanit verir.Askerligin bitisine ne kadar var bilmiyorum ama bitince dermorollerda ekle kisa saclisin.Cok iyi sonuclar alirsin bence.
    Saol kardesim cevabin icin miracle losyon sorunumu bi sekilde hallettim sukur simdi tedaviye minox-dutasi ekledim mi cok iyi olcak ayrica iran mali minoxil yazmissin oteki minoxillerden bi farki var mi etki acisindan ilk defa kullancam minoxu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol kardesim cevabin icin miracle losyon sorunumu bi sekilde hallettim sukur simdi tedaviye minox-dutasi ekledim mi cok iyi olcak ayrica iran mali minoxil yazmissin oteki minoxillerden bi farki var mi etki acisindan ilk defa kullancam minoxu
    fiyat olarak uygun icerik ayni sonucta
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.