Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: arkadaşlar resim ekliyorum 1 ay dolmak üzere umut varmı

SaçımınDoktoru Üyesi

arkadaşlar resim ekliyorum 1 ay dolmak üzere umut varmı

mrb arkadaşlar hikayemi tekrar yazayım 2 ay şampuana diane35 kullandım ve daha sonra yani son bir aydır minoxil+şampuanadiane35vealdactone(bir tablet) kullanıyorum sonuçlar iç acıcımı bilmiyorum.üniversiteye başlıycam kurtarabilirmiyiz saçları.Ayrıca şampuanı 2 günde bire indirdim yan etki görür gibi oldum bende böyle devam ediyorum şu an için.yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıyeten geçen yıl 2 ay minox kullanıp bıraktım 5 ay sonra bir ay daha kullandım ilk kullanışım değil minoxu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yorumlarınızı bekliyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar hikayemi tekrar yazayım 2 ay şampuana diane35 kullandım ve daha sonra yani son bir aydır minoxil+şampuanadiane35vealdactone(bir tablet) kullanıyorum sonuçlar iç acıcımı bilmiyorum.üniversiteye başlıycam kurtarabilirmiyiz saçları.Ayrıca şampuanı 2 günde bire indirdim yan etki görür gibi oldum bende böyle devam ediyorum şu an için.yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıyeten geçen yıl 2 ay minox kullanıp bıraktım 5 ay sonra bir ay daha kullandım ilk kullanışım değil minoxu.

Kardeşim senin durumun benim gibi.Ama şampuana diane aldactone atarak kurtaramazsın bu saçları.
    Minoxil bir yere kadar fayda eder miracle losyon da kullanman lazım.Ayrıca bence minoxilin içine dutasterid atman lazım.O saçlara ayrıca finasterid lazım.
    Niye böyle konuşuyorum?Çünkü benim saçlarıma çok benziyor senin saçlar.Ben bunlara ek olarak diane ve aldactone ikisini oral kullanıyorum.Saçlar geri geldi...
    Allah şifa versin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeşim önerin için sağol ama kesinlikle oral ilaç kullanmam. gecen yıl 2 ay proscar içtim mahvetti beni.artı olarak bu şampuandan yan etki görür gibi oldum bile 2 günde bire çektim.artık olduğu kadar bende seyrelme genel her yerden çıkışlar görünüyor tepe baya seyrekti saç şu an 1 numara gibi bişey kısalığı tepedeki gelen saçları görüyorum biraz o umudumu arttırıyor.2.foto tepe yakın çekim flaşlı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim önerin için sağol ama kesinlikle oral ilaç kullanmam. gecen yıl 2 ay proscar içtim mahvetti beni.artı olarak bu şampuandan yan etki görür gibi oldum bile 2 günde bire çektim.artık olduğu kadar bende seyrelme genel her yerden çıkışlar görünüyor tepe baya seyrekti saç şu an 1 numara gibi bişey kısalığı tepedeki gelen saçları görüyorum biraz o umudumu arttırıyor.2.foto tepe yakın çekim flaşlı.
    Yok ben sana zaten oral diane-aldactone kullan demedim.Zaten önermem kimseye.
    Fakat o saçlara ne yaparsan yap bence Minox-dut ve Miracle losyon mutlaka kullanmalısın.Ayrıca Finasterid bunlara eklenirse bomba etkisi yaratır.Ya da bitkisel tedaviler de var forumda.Ek olarak kürler falan var.Onları da araştır.Ama o iki losyon kesin olmalı...

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 55lustriker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ben sana zaten oral diane-aldactone kullan demedim.Zaten önermem kimseye.
    Fakat o saçlara ne yaparsan yap bence Minox-dut ve Miracle losyon mutlaka kullanmalısın.Ayrıca Finasterid bunlara eklenirse bomba etkisi yaratır.Ya da bitkisel tedaviler de var forumda.Ek olarak kürler falan var.Onları da araştır.Ama o iki losyon kesin olmalı...
    Kardeşim sen oral Diane aldactone aliyordun sanki ne zaman ekliycen foto merak ediyoruz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    aslindan yakin cekim resimde olan saclarin kalin duruyor ama orta bos gibi cikmis cok kisa olmasi da iyce acik gostermis olabilir miracle hocadan cellagance alabilirseniz alin aldactone falan eklemeyin sampuana direkt miracle losyon kullanin o banko dursun yanina kremler eklersin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostum senin kafa umit vadediyor dermoroller la sitedeki mevcut tedavileri uygula 3_4 aya senin acik bolge kapanma noktasina gelir saclarda kisa on numara rahat tedavi uygularsin biotinde al derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen oral Diane aldactone aliyordun sanki ne zaman ekliycen foto merak ediyoruz.
    Hocam arkadaşın konusunda bu soruyu sormak ve cevaplamak ayıp ama özür diliyorum arkadaştan.Fotoğrafların daha vakti var.Tam olarak sonuca ulaşınca paylaşacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslindan yakin cekim resimde olan saclarin kalin duruyor ama orta bos gibi cikmis cok kisa olmasi da iyce acik gostermis olabilir miracle hocadan cellagance alabilirseniz alin aldactone falan eklemeyin sampuana direkt miracle losyon kullanin o banko dursun yanina kremler eklersin.
    evet saçlar çok kısa bir hafta önce sıfır numaraydı onunda etkisi var uzyınca bu kadar açık durmuyor sadece tepede hafif seyreklik oluyor.zaten şampuana bunu eklemekle bir nevi miraclenin şampuan versiyonunu düşündüm emilimde olduğu çok belli ama dozu galiba braz kaçıyor yan etki mevcut günaşırı kullanıyorum

Sayfa 1/3 123 SonSon