10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: dht yı baskilamak için bitkisel çözum nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi

dht yı baskilamak için bitkisel çözum nedir?

Merhaba.Ben proscari birakip bitkisel bir sekilde DHT yi içten baskilamak için soya yagi, yeşil çay ve kabak çekirdeği kapsülü kullanmak istiyorum bu 3 lu sizce iyi bir kombinasyon olurmu.Dht için başka onerileriniz varsa yardimizi bekliyorum.
    Biotin 5000

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    proscarı neden bırakacaksın , kaç aydır kullanıyordun ve yaş kaç Biraz soru yağmuru oldu kusura bakma
    Bitkisel meselesine gelirsek finasterid kadar etkin dht bloklayan her yöntem üç aşağı beş yukarı aynı etki ve yan etkiyi yapacaktır diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscarı neden bırakacaksın , kaç aydır kullanıyordun ve yaş kaç Biraz soru yağmuru oldu kusura bakma
    Bitkisel meselesine gelirsek finasterid kadar etkin dht bloklayan her yöntem üç aşağı beş yukarı aynı etki ve yan etkiyi yapacaktır diye düşünüyorum.
    Hocam ne kusuru Afedersiniz Sertlesmede problem hissettim kaliteli bir sertlesme yok son zamanlarda 6 ay sonunda yasim 23.Bitkisel yan etkisi proscar gibi olmaz bence ama yinede bilmiyorum.

medabiocomplex diye birşey vardı içeriğinde dht baskılayıcı saw palmetto ve çinko demir biotin b e vitamini keratin vsvsvs şeyler vardı,içeriği çok güzel gelmişti bana faydalı olabilir,tabi tek başına yetersiz olur yeşil çay + soya kullananlarda vardı bir ara bunuda deneyebilirsin

dht'yi saçlarda farkedebilecek kadar engelleyen sadece finasteride var,diğerleri pek etkili değil malesef

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    medabiocomplex diye birşey vardı içeriğinde dht baskılayıcı saw palmetto ve çinko demir biotin b e vitamini keratin vsvsvs şeyler vardı,içeriği çok güzel gelmişti bana faydalı olabilir,tabi tek başına yetersiz olur yeşil çay + soya kullananlarda vardı bir ara bunuda deneyebilirsin

dht'yi saçlarda farkedebilecek kadar engelleyen sadece finasteride var,diğerleri pek etkili değil malesef
    medobiocomplex-e'yi uzun süre kullandım, hala sadece biotinle dönüşümlü olarak alıyorum. Dht baskılayabileceğini sanmıyorum açıkçası.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    medobiocomplex-e'yi uzun süre kullandım, hala sadece biotinle dönüşümlü olarak alıyorum. Dht baskılayabileceğini sanmıyorum açıkçası.
    saw palmetto var içeriğinde ama yetersiz sanırım,saw palmetto finasteride alternatif olarak kullanılırdı bir dönem

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saw palmetto var içeriğinde ama yetersiz sanırım,saw palmetto finasteride alternatif olarak kullanılırdı bir dönem
    Evet içeriği çok iyi gibi duruyor ama işte etkisi, maalesef o kadar tatmin edici değil. Sadece destek bir ürün olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saw Palmetto yu bende düşündüm şöyle yapsam kabak çekirdeği kapsülü ,Yeşilçay , soya yagi icsem palmettoyu kullansam yaki otu icsem agir gelirmi beyler ne dersiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aradığım şey tam olarak bu, DHT ile doğal mücadele. DHT'yi azaltmak yerine dengeye torutmak. Abazada değiliz yani analmadım neden uçuyor DHT.

procerin tablet kullanmıştım geçen yıl 5 tane getirttim yurt dışından türkiyede yok malesef.içeriğinde 1500 mg saw palmetto var çok memnun kaldım yine getirtmeyi düşünüyorum onun dışında bence kabak çekirdeği kapsülü yerine hergün bir avuç çiğ kabak çekirdeği yesen daha iyi olur ben öyle yapıyorum birde bu soyanın pyniri fasülyesi yağı vs birçok türevi var normalindense bunlar tercih edilebilir