Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
119 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Ebay dan kirkland minox almak

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben biraz da alistim galiba yurtdışı alışverişine. Mesela bu ay toplamda 7 paketim geçti hiç biri takilmadi ve hepsi de yasak şeylerdi galiba biraz sansliyim
    hocam selamlar. kirkland minoxidil işe yarıyor mu acaba?bizdeki minoxilden daha mı iyi?yaş 20 5-6 sene idare eder mi?siz ne zamandır kullanıyorsunuz nereden alıyorsunuz ebaydan. gümrük vs takılıyor mu sorun çıkıyor mu?bir de bakımstore denilmiş güveniliir mi orası ?şimdiden teşekkürler
    Konu kell tarafından (01.02.2016 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam selamlar. kirkland minoxidil işe yarıyor mu acaba?bizdeki minoxilden daha mı iyi?yaş 20 5-6 sene idare eder mi?siz ne zamandır kullanıyorsunuz nereden alıyorsunuz ebaydan. gümrük vs takılıyor mu sorun çıkıyor mu?bir de bakımstore denilmiş güveniliir mi orası ?şimdiden teşekkürler
    Bildiğin minox işte ama bundan sonra sadece rogaine foam alırım sıvı formu berbat

Bildiğin minox işte ama bundan sonra sadece rogaine foam alırım sıvı formu berbat
    Ben de 6 aylık kirkland minox aldım. Ayın 7sinde elimde olacak. Foam hiç kullanmadım, aslında bana kullanımı sıvıdan daha zor gibi geliyor. Sıvıdan farkı yağlı bir iz bırakmaması mıdır?

Alıntı DoriaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 6 aylık kirkland minox aldım. Ayın 7sinde elimde olacak. Foam hiç kullanmadım, aslında bana kullanımı sıvıdan daha zor gibi geliyor. Sıvıdan farkı yağlı bir iz bırakmaması mıdır?
    Çabuk kuruması akmaması vs diyebiliriz ama saçı grilestiriyor

Yeni Üye
    neden hocam bildiğimiz minox ise markalar farkediyor yani değil mi yine de?kirkland dan memnun kalmadınız mı?
    bir de internetten mi alıyorsunuz yurt dışında mı yaşıyorsunuz nerden bulunur
    Konu kell tarafından (01.02.2016 Saat 19:43 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @muzdarip Forumda bir konu vardi ben bulamadim.Kadıköy de bir eczane 3 tane minoxu 100 tl ye veriyordu sanırım.Bir bilgin var mi bu konuda

Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @muzdarip Forumda bir konu vardi ben bulamadim.Kadıköy de bir eczane 3 tane minoxu 100 tl ye veriyordu sanırım.Bir bilgin var mi bu konuda
    neden hocam bildiğimiz minox ise markalar farkediyor yani değil mi yine de?kirkland dan memnun kalmadınız mı?
    bir de internetten mi alıyorsunuz yurt dışında mı yaşıyorsunuz nerden bulunur
    Abi iki tane kel nickli arka arkaya sorunca gülmekten yarildim valla kusura bakmayın kendi nickime bile guluyorum haha Sorunuza gelince sayın kell kardeşim istanbulda yaşıyorum minoxil forteye öyle 40-50 tl vermemek için yurtdışından kirkland aldım. Etkisinin değişeceğini sanmıyorum dediğim gibi etken madde aynı sonuçta. Ebaydan aldım 6 kutu 40 dölâr kargo dahil

Sayın kelaynak hocam öyle yerler var doğrudur ben minox dahil bütün ilaclarimi aynı eczaneden aliyordum. Bi gün dedim o kadar ilaç aliyoz hiç indirim yapmiyon felan 52 tlden 40 tlye düşürdü iskontodan indirim yapmıştı ki o 52 tlnin en az 35 tlsini boşa oduyoruz

Yeni Üye
    Abi iki tane kel nickli arka arkaya sorunca gülmekten yarildim valla kusura bakmayın kendi nickime bile guluyorum haha Sorunuza gelince sayın kell kardeşim istanbulda yaşıyorum minoxil forteye öyle 40-50 tl vermemek için yurtdışından kirkland aldım. Etkisinin değişeceğini sanmıyorum dediğim gibi etken madde aynı sonuçta. Ebaydan aldım 6 kutu 40 dölâr kargo dahil

Sayın kelaynak hocam öyle yerler var doğrudur ben minox dahil bütün ilaclarimi aynı eczaneden aliyordum. Bi gün dedim o kadar ilaç aliyoz hiç indirim yapmiyon felan 52 tlden 40 tlye düşürdü iskontodan indirim yapmıştı ki o 52 tlnin en az 35 tlsini boşa oduyoruz
    teşekkürler hocam peki kirklandda veya rogainede de döngü olayı falan oluyor mu kullanıldığı süre boyunca işe yarıyor mu?
    şurda yorumlarda biri 10 yıldır kullandığını söylemiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=g_Edx_-tq0I

teşekkürler hocam peki kirklandda veya rogainede de döngü olayı falan oluyor mu kullanıldığı süre boyunca işe yarıyor mu?
    şurda yorumlarda biri 10 yıldır kullandığını söylemiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=g_Edx_-tq0I
    Dongu olur bende 5 aydır olmadı gerçi bunu kullandığım ilaçlara bagliyorum

Yeni Üye
    Dongu olur bende 5 aydır olmadı gerçi bunu kullandığım ilaçlara bagliyorum
    hocam dediğiniz satıcı ebaydeki generic olan ismi ne olarak gönderiyor.ilaç mı kozmetik mi? takılma ihtimali var mı gümrüğe. takılırsa nasıl aalınıyor reçeteyle mi?cevaplarsanız memnun olurum sağolun

Sayfa 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon