Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
119 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Ebay dan kirkland minox almak

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam dediğiniz satıcı ebaydeki generic olan ismi ne olarak gönderiyor.ilaç mı kozmetik mi? takılma ihtimali var mı gümrüğe. takılırsa nasıl aalınıyor reçeteyle mi?cevaplarsanız memnun olurum sağolun
    Konuyu okuyun sorularınızın cevabı var

ebaydan 3 aylık aldım o 1ml damlatma çubuğundan koymamış nasıl kullanıcam bunu bilmiyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ebaydan 3 aylık aldım o 1ml damlatma çubuğundan koymamış nasıl kullanıcam bunu bilmiyorum
    Eczaneden damlalıkla satılan ucuz bir likit ilaç şişesi alın en kolay çözümü bu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

bildiğin varmı senin aldığın ben bulamadımda sırf damlalıkta yok hepsine baktım buralarda

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    ben eczaneden tek damlalık aldım. 50 krs brşeydi
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben eczaneden tek damlalık aldım. 50 krs brşeydi
    valla bulsam bir eczanede ucuzda hiçbirinde yok niyeyse

senin damlalıkta kaç ml olduğu yazıyomu ? Bende aldım 50kr a ama ml yazan bulamadım fazla kullansam sorun olurmu acaba ?

n2c yi ilk kez senden duyuyorum hocam.Minoxu çok kez gördüm açıkcası faydasını da gördüm resimlerde döngü yaptığını herkez kabul ediyor ama yapacak pek birşeyde yok açıkcası hap almaktan iyidir

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    n2c krem dokulmeyi durduruyor var olan tuylari aktifleststiriyor yeni cikislarda oluyor son dokulenler once cikiyor beninm 10 yildir sacm dokuluryor surec yavas gidiyor ama kesinlikle calisiyor hele saci yeni dokulmeye baslayanlar icin bitirim yani
    Kral öncesi sonrası ışık altında foto koysan iyi olurdu çünkü , bu ürün Hakkında daha ilk çıktığında koşuldu , sitesi bizim mahalledeki çiğ köfteci sitesinden beter bir ürün . 1000 denek nerde mesela hala bekliyoz onların fotosunu ay bazında . 1000 kişi üzerinde denemişler de hani

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kral öncesi sonrası ışık altında foto koysan iyi olurdu çünkü , bu ürün Hakkında daha ilk çıktığında koşuldu , sitesi bizim mahalledeki çiğ köfteci sitesinden beter bir ürün . 1000 denek nerde mesela hala bekliyoz onların fotosunu ay bazında . 1000 kişi üzerinde denemişler de hani
    aynen ortada 1 tane deneyen fotosu yok adamın ne sattığını bile anlamıyoruz site desen hazır kodla açsan daha profesyonel gözükür o derece kim güvenir de kullanır bilemiyorum

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon