8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yediğimiz Yağlar ve Bazı Enzimlere(prostaglanler) Etkisi

Yediğimiz Yağlar ve Bazı Enzimlere(prostaglanler) Etkisi

Saç derisindeki enzimler ve prostaglandinler saç ve cilt sağlığımızda çok ama çok önemliler hatta bu etki bağırsak dokusundan akciğerlerimize kadar geniş bir organlar bütününü kapsıyor. Tüm vücudumuzda ki inflamasyonun anahtarıda burada yatıyor. Kısaca iyi ve kötü prostaglandinler diyebiliriz bu enzimlere. Bu enzimlerin oranı yediğimiz yağ ve gıda çeşitleri ile doğrudan bağlantılı. Herkese iyi prostaglandinler diliyorum.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  unnamed (1).gif
Görüntüleme: 198
Büyüklüğü:  33.0 KB (Kilobyte)
ID:	2192
    Konu Miracle tarafından (23.06.2015 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman bu prostaglandini cilt sağlığı içinde önemliyse cellagance ı saça sürünce yağlı kıvam olunca elimizdede kalıyor onuda yüze sürsek ne gibi faydaları olur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam daha ayrıntılarına girsek bu konunun çok güzel olur. Çok önemli bi konu saç ve genel sağlık açısından..

Banned
    ek olarak resimler
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 480px-EFA_to_Eicosanoids.svg.png‎   EPA-Fish-OIl_eicosanoid-pathway.jpg‎   macronutrients_clip_image002_0003.gif‎  

özet geçecek olan?=)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yani ne yemeliyiz, ne yememeliyiz, hangi vitamini ve supplementi kullanmalıyız ?

balık yagı veya balık tuketımı cok onemli

Ben kolay anlaşılsın diye basit tablo koymuştum
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .