34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şampuan Tavsiyeleri

Threaded View

Yeni Üye
    1 yıldır ; revigen royal shampoo for pharmacy ,revigen shampoo for men ve revigen repensil kullanıyorum. Revigenin tüm ürünlerini kullanmış biri olarak şampuanını değiştirmeyi düşünmüyorum. Konu Şampuan olsa da Revigenin Style & Restore Saç Şekillendiricisi en beğendiğim ve çok kullandığım ürünü olduğunu söylemeliyim. Eğer zamanım var ise repensil(Kokusu tartışılır, köpürmüyor,ılık su istiyor, etkiyi hemen göreceksiniz, doğal yağ karışımı var, saçda 5 dakika kalmalısı gerekiyor), zamanım yok ise pharmacy tercih ediyorum (kokusu güzel,saçlarımı yormuyor ,asıl ana şampuanım bu, değiştirmeyeceğim), for men olanı denemek için almıştım, belki etkisi farklıdır pharmacy'e benziyor ama saçımı mat yapıyor, sürekli kullanmadım, 1 yıldır bir kutuyu ara sıra kullandığımdan bitiremedim.Tavsiye ederim.

Yeni üye oldum, miracle losyonu 1 aydır kullanıyorum, doktorum prostat ilaç türevlerini bana ısrar ile uzun uzun anlattı, çok değerli ve tanınmış birisidir.Saçım dökülsün ama yan etkisi ağır ürünleri kullanmayacağım. Losyonada hayır demişti, çok istiyorsun dene bakalım losyonu demişti, biz anlayamadık losyon mu minoxil mi benim saçıma hacim kazandırdı. 5 aydır minoxil+revigen tablet-sabah akşam bir avuç ceviz, yeşil çay, günde min. 3 lt su tüketiyorum, 6cı aya gireceğim tepe bölgem seyrekti kapandı, şakaklar yavaş yavaş ince tüylerim kalınlaşıyor, uzamasını bekliyorum, normalde saçlarım zaten çabuk uzamıyor benim. Doktor Losyon etkisini bir 6 ay sonra anlarız dedi. Kaç zamandır yazayım dedim bugüne kısmet oldu. minoxili öğlen kullanmayı düşünüyorum, losyonu sabah akşam kullansam olur mu ? Saçım dökülecekse dökülsün, dert etmiyorum bildiğim bir şey var finasterid kesin kullanmayacağım.
    Konu LEWINGS tarafından (08.11.2014 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.