Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Şampuan Tavsiyeleri

Yeni Üye
    Yaklaşık 1.5 yıldır dermoday kullanıyorum konazole ek, değiştirme ihtiyacı duymadım hiç.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir dermoday daha geldi yok mu arttıran
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tavsiye etmiyorum diye sayfa olmadıgından ben buraya yazayım tresan ıssırganlı otlu 7 bitki özlu tresan bioxciın elidor pantene elseve yok 3 ayda 1000 tel vs hepsi traj 30 kusur senede bıttım sabunu zeytinyaglı sabun vs dahil hepsini kulandım hepsi yalan dolan sac dokulmesine zerre iyi gelmedi mesele dht cozum bloke
    Konu bendeniz tarafından (01.10.2014 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    1 yıldır ; revigen royal shampoo for pharmacy ,revigen shampoo for men ve revigen repensil kullanıyorum. Revigenin tüm ürünlerini kullanmış biri olarak şampuanını değiştirmeyi düşünmüyorum. Konu Şampuan olsa da Revigenin Style & Restore Saç Şekillendiricisi en beğendiğim ve çok kullandığım ürünü olduğunu söylemeliyim. Eğer zamanım var ise repensil(Kokusu tartışılır, köpürmüyor,ılık su istiyor, etkiyi hemen göreceksiniz, doğal yağ karışımı var, saçda 5 dakika kalmalısı gerekiyor), zamanım yok ise pharmacy tercih ediyorum (kokusu güzel,saçlarımı yormuyor ,asıl ana şampuanım bu, değiştirmeyeceğim), for men olanı denemek için almıştım, belki etkisi farklıdır pharmacy'e benziyor ama saçımı mat yapıyor, sürekli kullanmadım, 1 yıldır bir kutuyu ara sıra kullandığımdan bitiremedim.Tavsiye ederim.

Yeni üye oldum, miracle losyonu 1 aydır kullanıyorum, doktorum prostat ilaç türevlerini bana ısrar ile uzun uzun anlattı, çok değerli ve tanınmış birisidir.Saçım dökülsün ama yan etkisi ağır ürünleri kullanmayacağım. Losyonada hayır demişti, çok istiyorsun dene bakalım losyonu demişti, biz anlayamadık losyon mu minoxil mi benim saçıma hacim kazandırdı. 5 aydır minoxil+revigen tablet-sabah akşam bir avuç ceviz, yeşil çay, günde min. 3 lt su tüketiyorum, 6cı aya gireceğim tepe bölgem seyrekti kapandı, şakaklar yavaş yavaş ince tüylerim kalınlaşıyor, uzamasını bekliyorum, normalde saçlarım zaten çabuk uzamıyor benim. Doktor Losyon etkisini bir 6 ay sonra anlarız dedi. Kaç zamandır yazayım dedim bugüne kısmet oldu. minoxili öğlen kullanmayı düşünüyorum, losyonu sabah akşam kullansam olur mu ? Saçım dökülecekse dökülsün, dert etmiyorum bildiğim bir şey var finasterid kesin kullanmayacağım.
    Konu LEWINGS tarafından (08.11.2014 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Sebamed Anti Hair Loss kullanıyorum memnunum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör
    Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yıldır ; revigen royal shampoo for pharmacy ,revigen shampoo for men ve revigen repensil kullanıyorum. Revigenin tüm ürünlerini kullanmış biri olarak şampuanını değiştirmeyi düşünmüyorum. Konu Şampuan olsa da Revigenin Style & Restore Saç Şekillendiricisi en beğendiğim ve çok kullandığım ürünü olduğunu söylemeliyim. Eğer zamanım var ise repensil(Kokusu tartışılır, köpürmüyor,ılık su istiyor, etkiyi hemen göreceksiniz, doğal yağ karışımı var, saçda 5 dakika kalmalısı gerekiyor), zamanım yok ise pharmacy tercih ediyorum (kokusu güzel,saçlarımı yormuyor ,asıl ana şampuanım bu, değiştirmeyeceğim), for men olanı denemek için almıştım, belki etkisi farklıdır pharmacy'e benziyor ama saçımı mat yapıyor, sürekli kullanmadım, 1 yıldır bir kutuyu ara sıra kullandığımdan bitiremedim.Tavsiye ederim.

Yeni üye oldum, miracle losyonu 1 aydır kullanıyorum, doktorum prostat ilaç türevlerini bana ısrar ile uzun uzun anlattı, çok değerli ve tanınmış birisidir.Saçım dökülsün ama yan etkisi ağır ürünleri kullanmayacağım. Losyonada hayır demişti, çok istiyorsun dene bakalım losyonu demişti, biz anlayamadık losyon mu minoxil mi benim saçıma hacim kazandırdı. 5 aydır minoxil+revigen tablet-sabah akşam bir avuç ceviz, yeşil çay, günde min. 3 lt su tüketiyorum, 6cı aya gireceğim tepe bölgem seyrekti kapandı, şakaklar yavaş yavaş ince tüylerim kalınlaşıyor, uzamasını bekliyorum, normalde saçlarım zaten çabuk uzamıyor benim. Doktor Losyon etkisini bir 6 ay sonra anlarız dedi. Kaç zamandır yazayım dedim bugüne kısmet oldu. minoxili öğlen kullanmayı düşünüyorum, losyonu sabah akşam kullansam olur mu ? Saçım dökülecekse dökülsün, dert etmiyorum bildiğim bir şey var finasterid kesin kullanmayacağım.
    Tedaviye dediğiniz gibi devam edin.Destek tedavilerinizde gayet iyi duruyor.Ek olarak sadece minoxil yazmışsınız.Eğer sadece minox kullanıyorsanız etkiyi artirmak icin icine 7-8 Avodart(Dutasterid) sıkıp yolunuza devam edebilirsiniz.Şakaklara azelderm(mercimek tanesi kadar),ketoral(nohut tanesi kadar) krem uygulayabilirsiniz.Cevizin yanına badem,fıstık,kabak cekirdeğide ekleyebilirsiniz.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    BynmN tesekkur ederim, yarın deneyeceğim şakaklar için. Kabak cekirdeği çok tüketimi sakıncalı, fazla çinko zararlı karaciğere ben tavsiye etmiyorum. Doktor bana takviye icin sadece folikasit dedi , baska birseye ihtiyacın yok dedi.biotine güldü ve saymakla bitiremedi herseyde var.saclarım canlı sadece hormonlar saldırıyor. Bu hormon sadece sacima degil sivilce cikartiyor. Sivilcem hic olmamisti, ve vucudumda bazı asitleri durduruyor.bu hormon 1 ay icinde beni ezdi gecti, geride enkaz bıraktı.bu hormon vucudumda alkolu sevmiyor,kolonya icki vs..kullansam zirve yapıyor...

samet.e
    Guest
    Ürün içeriği,

Copper Peptid,
    Çam Kabuğu Ekstresi
    Fo-Ti
    Saw Palmetto
    Biotin
    Şeftali Çekirdeği Ekstresi
    Ginseng
    Shea Butter
    Kafein
    Guarana
    Sülfür
    Isırgan Ekstresi
    Defne
    At Kestanesi Ekstresi
    Zeytin Yaprağı Ekstresi
    Adaçayı Ekstresi
    Yeşilçay Ekstresi
    Okaliptüs
    Kekik Ekstresi
    Ardıç Ekstesi
    Muira Puama
    Biberiye Ekstresi
    Sweet Almond
    Triticum Vulgare
    Burdock
    Susam Ekstresi
    Hibüsküs Ekstresi
    Love-in-A-Mist
    Çöven Otu Ekstresi
    Vitamin A
    Vitamin B5
    Vitamin E
    Niacinamide
    Allantoin
    Çinko PCA
    Magnezyum PCA
    Manganez PCA
    içeriği çok iyi duruyor.

samet.e
    Guest
    bu arada demeyi unutmuşum içreik dermoday şampuanın.

samet.e
    Guest
    bide
    Dermoday Anti Hair Loss Serum and Shampoo :
    * SLS ( Sodium lauryl Sulfate ) içermez
    * SLES ( Sodium Lauryl Ether Sulfate ) içermez.
    * Kimyasal Renklendirici içermez.
    * Kimyasal Koruyucu içermez.
    * PH değeri cilt yapısı ile uyumludur.
    * Doğal köpürtücü Kullanılmıştır.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon