Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçın Yapısının Bozulması,Saç kurumasıı

Aynı olayı bende yaşadım berbat bir durum belki 10 tane farklı şampuan denedim yine geçmedi saçların uzunsa DİPLERE DEĞDİRMEMEK KOŞULU İLE saç uçlarına organix kuru yağ almanı öneririm duştan çıktıktan sonra kullanacaksın durulamayacaksın birde iyonlu saç kurutma makinesi al ve soğuk modda banyodan sonra 5 dk tut benim böyle geçti.

Ben son bir çare olarak bu hafta hc complex saç bakım yağı kullanmaya başladım.Gece losyonlardan sonra nemlendirme amaçlı sürüyorum.Haftada iki gün de tüm saça sürüp bekletiyorum.Sonuçlar ise harika, yıllardır yıpranması ve kuruluğu ile uğraştığım saçlarım şampuanlama sonrasında, hatta losyonların kullanımımdan sonra dahi nemli ve parlak.Losyonlardaki alkollerin bile kurutamadığını görmek gerçekten benim için şahane oldu.Bu kürü denemenizi tavsiye ediyorum.Bende pek güvenmeden aldım ama çok memnun kaldım.
    Konu saçmasaç tarafından (27.01.2016 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Kesinlikle aynı dertten ben de yakınıyorum. Hatta birinin bu başlığı açtığını görünce çok sevindim.Ama net bir çözüm kimsede yok yıkamak çok kurutuyor yıkamadığım da dökülme daha da artıyor. Ben şu an yakı ve ısırgan otu kaynatıp dökmekten öte bir şey yapmamama rağmen kuruluk devam ediyor sanki zamanla daha da inceldi saçlarım iyice cansızlaştı. Şu saçlarımızın dökülmesine, seyrelmesine, cansızlığına bir çözüm bulsak artık...

Alıntı designer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle aynı dertten ben de yakınıyorum. Hatta birinin bu başlığı açtığını görünce çok sevindim.Ama net bir çözüm kimsede yok yıkamak çok kurutuyor yıkamadığım da dökülme daha da artıyor. Ben şu an yakı ve ısırgan otu kaynatıp dökmekten öte bir şey yapmamama rağmen kuruluk devam ediyor sanki zamanla daha da inceldi saçlarım iyice cansızlaştı. Şu saçlarımızın dökülmesine, seyrelmesine, cansızlığına bir çözüm bulsak artık...
    Yukarıda bahsettiğim bakım yağını bir dene kardeş seninle aynı dertten müzdaribim ben çok memnun kaldım.

Yeni Üye
    Teşekkür ederim seneler önce kullanmıştım o zaman beslemesi açısından iyi bir üründü. Tabii o zamanlar bu kadar çok değildi sıkıntım. Tekrar hatırlattığın için sağol.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi konunu açıp resim eklersen çok daha iyi fikir veririz.şu zamana kadar kullandığın tedaviler neler.
    minoxil kullanmıştım 3 3.5 yıl kadar azelderm kremle beraber,proscar 2 ay kullandım,konozal şampuan,1 yıl kadarda biotin kullanmıştım tabi ara verdiğim oluyodu,

şuan sadece biotin kullanıyorum,sadece kafaya takmamaya çalışıyorum,oluruna bıraktım anlıyacan,atarım bi ara son 1 yılda çok fazla saç kaybettim ilaç kullanmadığım için

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben son bir çare olarak bu hafta hc complex saç bakım yağı kullanmaya başladım.Gece losyonlardan sonra nemlendirme amaçlı sürüyorum.Haftada iki gün de tüm saça sürüp bekletiyorum.Sonuçlar ise harika, yıllardır yıpranması ve kuruluğu ile uğraştığım saçlarım şampuanlama sonrasında, hatta losyonların kullanımımdan sonra dahi nemli ve parlak.Losyonlardaki alkollerin bile kurutamadığını görmek gerçekten benim için adeta bir mucize oldu.Bu kürü denemenizi tavsiye ediyorum.Bende pek güvenmeden aldım ama çok memnun kaldım.
    hocam onun içinde çam terabantin yağı oluyodu sanırım buda saçları kabartıyordu benim,ya bu yağların içine kimyasal madde atıyorlar oda faydasını engelliyor,sarımsak yağı badem yağı falan kullandım tabi ucuz ürünlerdi hepsi,hiç bir faydasını göremedim hepsi aynı gibi geldi bana

50 tl ye argan yağı aldım birde bunu deniyicem.

birde ben toppik kullanıyorum üstüne spreyde sıkıyoruz bunlarda zarar veriyor sanırım çok

şuda var ben saçlarımı hep soğuk su la yıkadım kış aylarında bile buz gibi sula yıkıyordum,buda zarar verirmi acaba ?
    Konu nofear515 tarafından (26.01.2016 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil kullanmıştım 3 3.5 yıl kadar azelderm kremle beraber,proscar 2 ay kullandım,konozal şampuan,1 yıl kadarda biotin kullanmıştım tabi ara verdiğim oluyodu,

şuan sadece biotin kullanıyorum,sadece kafaya takmamaya çalışıyorum,oluruna bıraktım anlıyacan,atarım bi ara son 1 yılda çok fazla saç kaybettim ilaç kullanmadığım için
    min-dut kullanmayı düşündün mü gerçekten güzel sinerji yapıyor.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam onun içinde çam terabantin yağı oluyodu sanırım buda saçları kabartıyordu benim,ya bu yağların içine kimyasal madde atıyorlar oda faydasını engelliyor,sarımsak yağı badem yağı falan kullandım tabi ucuz ürünlerdi hepsi,hiç bir faydasını göremedim hepsi aynı gibi geldi bana

50 tl ye argan yağı aldım birde bunu deniyicem.

birde ben toppik kullanıyorum üstüne spreyde sıkıyoruz bunlarda zarar veriyor sanırım çok

şuda var ben saçlarımı hep soğuk su la yıkadım kış aylarında bile buz gibi sula yıkıyordum,buda zarar verirmi acaba ?
    İçerisinde çam terabentin yok kardeş.Saçları gayet güzel yumuşatıyor.Kimyasal olduğunu da zannetmiyorum.İçeriğine ürünün sitesinden ulaşabilirsin.Saç yıkama mevzusuyla ilgili olarak da genelde sıcak suyla yıkamanın zarar verdiği söylenir ama aşırı soğuk da zararlı olabilir itidal iyidir sen ılık suyla yıka
    Konu saçmasaç tarafından (26.01.2016 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    min-dut kullanmayı düşündün mü gerçekten güzel sinerji yapıyor.
    1 2 haftaya başlıyacam hocam,yan etkisi oluyor mu ?,yeni yeni şeyler türemiş buralarda )),biz sadece minoxla ömür geçirdik saçlar bir iyi bir kötü oluyodu
    Konu nofear515 tarafından (27.01.2016 Saat 01:49 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon