Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bir varmış bir yokmuş....

Bir varmış bir yokmuş....

Tedaviye yaklaşık 7 ay önce başladım. http://www.sacimindoktoru.com/basari...nmaktayim.html bu linkte başladığım günden sonraki fotoğrafları görebilirsiniz. İlk 2 ayda saçlarımı 2 kere kazıttım saçlarım aşağıdaki son fotoğraflarda göreceğiz gibi çok iyi bir konuma gelmişti. Fakat son 2 ayda ilaçı fazla kilo almam ve iş yogunluğumdan dolayı azaltarak kullandım. hatta 1 ay hiç kullanmadım vücüdüm ilaça karşı direnç kazanmasın diye. Değerli yorumlarını bekliyorum. suan durumum beni çok üzüyor ne yapmalıyım.

4 nisandaki halim.

10 hazirandaki halim.

Ve son içler acısı halim. Saçlarım suan elmimi dokulmamla 1 tel dökülüyor..

suanda 7 an önceki piskolojime geri döndüm bu durum döngümüdür bilmiyorum. Döngü olmaması için elimden geleni yaptım ama olan oldu. Şimdi nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Tecbürbeli arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e işte minoxun yaptığı klasik döngü isterseniz 10 tane antiandrojenle kullanın yine döngü yine her türlü yapıyor döngüyü minox herkes bırakmalı bence,artık minoxu yarardan çok zararı dokunuyor minox uykudaki saçları 4-6 ayda deli gibi çıkarıyor sonrasıda belli zaten minoxla kullanilan herşey bir süre sonra tekrardan eski haline geliyor.

Minoxil konusunda bende şüpeliyim bırakmıstım iki haftadır tekrar basladım ve bugunde cellagance losyon elıme ulastı saolsun miracle gönderdi acaba minoxili bıraksammı ne diyorsunuz bır bucuk ay hıc kullanmamıstım ztn su an basladım acayıp derecede sacım dokulup su an??

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bırak minoxu sadece cellagance la devam et

Bende mecburiyetten kullanıyordum. Cellagancem losyon olsa hiç elimi bile sürmem...

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir varmış bir yokmuş
    benim durumumda aynı böyle
    minox kullanmıyorum ama miracle ve cellagencede de aynı döngüyü yasıyorum
    tedaviye devam edicez baska care yok

Vallaha o nisandaki sacin ne oyle ilk haline gore.sac.fiskirmis resmen. Minoxili bende kullanmiyorum 2 yildir kullaniyorum egzamami azdormaktan baska biseye yaramadi.Ilk 6 ayda bende de aac fiskirtti ama sonrasi hezeyan. Bende bir bucuk aydir miracle kullaniyorum sadece iyi de gidiyo minoxil tam bi bas belasi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxu sıkıntılı eyvallah ama bırakınca da olmuyor abi benim tedavimde ne zaman minox olsa görüntüde bi değişiklik oluyor minox olmadan saçlar var ama hep minyatür.Ama ben bu zamana kadar minoxu hiç uzun süreli kullanmadım,bu yüzden de hiç döngü dönemi tecrübe etmedim.en fazla 3-4 ay kullanıyordum sonra bırakıyordum sıkılıp falan bi şekilde.En son Minoxsuz devam edeceğim dedim ama baktım minoxsuz da olmuyor saçlar iyi olacaksa bile cidden sabır lazım minoxsuz. günde 1 kere bu sefer düzenli hep kullanacağım.Oral antiandrojen de aldığım için döngü vs. den daha az etkilenirim diye umut ediyorum hem de günde 1 kullandığım için,umarım öyle de olur
    Konu Tıbbiyeli tarafından (10.08.2015 Saat 01:43 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada hacı eski fotolara baktım da o nasıl bi gelişmedir efsane ya,ölüyü diriltmişsin resmen geri dönüş olması çok üzmüştür hak veriyorum.
    1. ders şu olmalı tedaviyi azaltma-bırakma yapmayacaksın abi benim tecrübem bu.Ben de okul başladı düzensiz kullanmaya başladım losyonlar,o düzensizlik bile bence çabuk etkiliyor.Bi ara boşlamıştım anında şakakları kaybettim,o sıralar bi de bodybuilding falan yapıyordum hele.
    2.si ise döngü can sıkıcı bişey ama dünyanın sonu da değil,döngüye giren saçlar bi şekilde tekrar çıkacaktır inşallah.Döngü = Dökülme anlamına gelmez kesinlikle.
    3. bence minox u kendi başına kullanmak bu döngü vb. durumlarda daha belirleyici oluyor.Yeterince araştırmadım ama mesela minoxu finasterid ile kombine etmeden kullananlarda bu döngü muhabbeti daha keskin oluyor sanki,finas vb. kullananlarda da durum biraz daha stabil kalıyor gibi,tabi bu doğru olmayabilir de bana böyle geliyor
    Konu Tıbbiyeli tarafından (10.08.2015 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

sendeki kellik oluşumu 6. derece
    saçı kısa kullan bence yada sabret 4-5 yıl içinde ektir

Sayfa 1/2 12 SonSon