Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: arkadaşlar yardım saçı kazıdım durum çok kötü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxidil kullan derim fiyat olarak zorlarsa forte daha ucuz minoxlarla devam et. Dongu muhabbetini ben forumlardan ogrendim cok uzun donem kullandim minox halada kullaniyorum. Yan etkisiz en sagliklisi bu su anda. Ben donguye felan hic girmedim mesela dinlenme fazindakiler cikip zayif kokler dokuluyordur herhalde.Dermorollerda ekle uc aya olumlu sonuclar alirsin.Sonra kendine farkli tedavilerle devam edebilirsin
    forte kullanmya basladım yemin ediyorum döngü olayı olmasa şu minoxili bir ömür kullanırım açıklarmısınz biraz döngü muhabbetini varsa çözümü söylerseniz çok mutlu olurum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracleyi 2 ml kullanma sebebiniz nedir.Dutas minoxla faZlami gelir acaba?Bir haftadir minoxu biraktim bir iki gune yeniden basliycam dutasla birlikte.azmi kullanmak lazim miracleyi bu durumda cunku 100 ml i iki haftada mi kullaniyoruZ normalde yoksa bir aylik mi
    geçen yıl 2 ay boyunca proscar+minoxil kullandım saçlar o sıralar acayip kötü olmuştu şok dökülmenin etkisyle geneli seyrelmişti saçlarımın.2 ay kullandım yan etki görünce bıraktım bende.Ama aradan 3 ay falan geçmiştiki saçlarım acayip derecede çıktı gürleşmişti o mutlulukta uzun sürmedi bir buuk aya onlarda gitti ve kazıtmıştım yine saçları.bu yılda bir şey kullznmadım pek işte kazıdık yine tedavi arıyorum(yan etki risksiz)

SaçımınDoktoru Üyesi
    malesef aldactone+diane35 li şampuandan yan etki görüyorum dostlar abiler...bırakmak zorundayım ve minoxil kaldı sadece şu an . Önerilerinizi bekliyorum saçlar hafiften kararıyor ama tepe seyrek işte hemde baya küçük tüyler var farkediyorum.Minoxille nereye kadar giderim ayrıca 2 günde bir konazol şampuan ve ısırgan kürü.Birde her gün bir avuç kuru siyah üzüm.Yeni tedavi şeklim bu ..antiandrojenlerden bariz yan etki görüyorum ben.ve yan etkide görünce(cinsel) pskolojim dahada çöktü.Lütfen yardım edin bana

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence senin yan etki psikolojik başlarken korkarak başlıyorsun kesin yan,etki görürum diyorsun görmeyeceksende,görüyorsun yani bide şampuandan,o kadar emilim olupta senin kana nasıl karışıyor anlamadim tek çözümün cellagance ı beklemek o zaman

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence senin yan etki psikolojik başlarken korkarak başlıyorsun kesin yan,etki görürum diyorsun görmeyeceksende,görüyorsun yani bide şampuandan,o kadar emilim olupta senin kana nasıl karışıyor anlamadim tek çözümün cellagance ı beklemek o zaman
    Muros imzanda gördüm merak ettim kardeşim nane yagi ve soyayi neden iciyorsun dht yi baskilamak icinmi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim yalanım varsa donup kalayım oturduğum yerde ben şimdi bu şampuanı elime döküp saçıma yayırom biraz masaj derken 3 dk geçiyor tam o sırada nasıl diyim baş dönmesimi baş ağrısımı halsizlik mi husursuzlukmu tarifde edemiyorum böyle bir durum yaşıyorum hemen yıkıyorum ve çıkıyorum.Aldactone ekledikten sonra oldu bu durum ciddi diyorum.Hatta miracle hocamada danıştığımda kafanın her yerinden emilim olacağından tavsiye etmiyorum demişti.Sıkıntı ya başka bişey değil . şuna bi bakarmısın bunu düşünür oldum artık https://www.facebook.com/media/set/?...2728001&type=3 (link paylaşmak yasak değildir inş)

SaçımınDoktoru Üyesi
    ayrıyeten minozil den yaan etki görmüş adamım bugune bugun.vücudumdaki en ufak değişikliği farkedebiliyorum ama minoxu da bırakamam biter savaş o zaman 1 şişe btmeye geldi.Bu saç ilaçları işe yarayan saç için ne varsa bana göre illaki ama illaki bir nebze cinselliği hafifde olsa etkiliyor.kullandıklarım ve tecrubelerim bana bunu gösteriyor.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende ilk Miracle kullandığımda hafif bir yorgunluk hali yaşıyordum, geçiyor arkadaşlar onlar 1 hafta içinde. Sürdükten sonra hele zihnim sanki kapanıyordu. Bahsetmiştim forumda günde 3-5 saat kitap okurum, yarım saat zor dayanıyordum. Fakat hepsi geçici. Bende 1 ya da bilemediniz 2 hafta sürdü. Spora başladım her gün yarım saat kardiyo. Neden bilmiyorum kullandığım omega 3-6-9 un da iyi hissettirdiğini düşünüyorum.

Ama tabii ben losyon olarak kullanıyorum hatta hemen sonrasında doz bile arttırıp 2 kutuya çıkarttım aldaktonu. Yani biraz sık dişini, zaten kazıtmışsın kafayı.. Az sık, 3 fıs yeter sana, şakaklara birer tepeye bir. İyice yayarsın.

Bir fotoğraf atsan aslında belki durum sandığın kadar kötü değildir, sana öyle geliyordur. Burada saçım gitti gitti diyenlerin fotoğraflarını görünce sinirleniyorum bazen.

Ayrıca yağı içmek nedir? İçiyorsanız hindistan cevizi yağı için. Nane yağı falan.. İçilir içilmez tartışmasını geçtim, orjinalliğinden şüphe duymuyor musunuz.

Düzenleme; ben derim ki "anl" üyeyi okuyun. Sadece dermarollerı etkin bir biçimde kullanarak saç çıkartmış bir insan kendisi. Al dermarollerı, sık dişini.. Levent abinin önerdiği contractubex de edin dermaroller saç derisini mahvetmesin, iğnele 2 günde bir kendini. Hele bir de minoxu ilk kullanışınsa var ya of. Minox benim kafaya bir yıl saçlarım dökülmüyor izlenimi vermişti, tabii geçiyor sonra o günler
    Konu pipsqueak tarafından (24.06.2015 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağları dediğiniz gibi antiandrojen için içiyorum nanede saf östrojen var,soyada dht bloklamak için ama ne kadar etkili olur,tartışılır ha bide kabak çekirdeği yağı var ona geçmeyi planlıyorum soya bittikten sonra bi deneye göre 6 ay kabak çekirdeği yağı alan kisilerde %40 saç yoğunluğunda artış,sağlanmış diğer konuda tartışmıştık
    darkll
    ne diyeyim kardeşim o zaman cellagance ı bekle o ondan yan etki gören daha olmadı eğer ondanda yan etki görürsen senin vücutta ters giden bişeyler var o dövme işi ise bildiğim kadarıyla saçı hep 3-5 numara tutmalıymişsın yoksa anlaşılıyormuş minox u bence bırak daha kötü hale gelebilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ilk Miracle kullandığımda hafif bir yorgunluk hali yaşıyordum, geçiyor arkadaşlar onlar 1 hafta içinde. Sürdükten sonra hele zihnim sanki kapanıyordu. Bahsetmiştim forumda günde 3-5 saat kitap okurum, yarım saat zor dayanıyordum. Fakat hepsi geçici. Bende 1 ya da bilemediniz 2 hafta sürdü. Spora başladım her gün yarım saat kardiyo. Neden bilmiyorum kullandığım omega 3-6-9 un da iyi hissettirdiğini düşünüyorum.

Ama tabii ben losyon olarak kullanıyorum hatta hemen sonrasında doz bile arttırıp 2 kutuya çıkarttım aldaktonu. Yani biraz sık dişini, zaten kazıtmışsın kafayı.. Az sık, 3 fıs yeter sana, şakaklara birer tepeye bir. İyice yayarsın.

Bir fotoğraf atsan aslında belki durum sandığın kadar kötü değildir, sana öyle geliyordur. Burada saçım gitti gitti diyenlerin fotoğraflarını görünce sinirleniyorum bazen.

Ayrıca yağı içmek nedir? İçiyorsanız hindistan cevizi yağı için. Nane yağı falan.. İçilir içilmez tartışmasını geçtim, orjinalliğinden şüphe duymuyor musunuz.

Düzenleme; ben derim ki "anl" üyeyi okuyun. Sadece dermarollerı etkin bir biçimde kullanarak saç çıkartmış bir insan kendisi. Al dermarollerı, sık dişini.. Levent abinin önerdiği contractubex de edin dermaroller saç derisini mahvetmesin, iğnele 2 günde bir kendini. Hele bir de minoxu ilk kullanışınsa var ya of. Minox benim kafaya bir yıl saçlarım dökülmüyor izlenimi vermişti, tabii geçiyor sonra o günler
    müsait zzamanomda resim koymayı düşünüyorum.tek çare cellagance beklemek kaldı gibi umudumz çok yüksek.Ayrıca saçlar gerçekten kötü bnde kıl olyrm bazılarına bu konuda aynıyız 20 gündür gördüğüm yan etki ayrıca bu gördüğüm

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon