Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: Finasterid ve Minoxidil ile gelen sonuçlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sahinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllardır baydı biraz bu saç muhabbeti rutine bağladım götürüyorum. minoxidili bırakalı 1 ay oldu, krem karışımına devam ediyorum şakaklarda çok iyi sonuç veriyor, minoxidile tekrardan başlayacağım şakaklardan saç fışkıracak gibi duruyor bakalım

proscar 7inci ayda bırakmamama rağmen felaket dökülmüştü. 10 gün ara verdim. sonra tekrardan başladım. şimdi haftada 4-5 kere sabahları 1/5 kullanıyorum eski formundan fazlasını yakaladı.
    Aynen benim de 11 . ayda hic sac kalmadi kafamda bende ara verdim simdi haftada uc felan sekize bolup kullaniyorum su an bende cok yaklastim mukemmel sonuc aldigim doneme .1 iki aya heralde tam sonuc alcam . bi sureden sonra azaltmak lazim .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sahinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllardır baydı biraz bu saç muhabbeti rutine bağladım götürüyorum. minoxidili bırakalı 1 ay oldu, krem karışımına devam ediyorum şakaklarda çok iyi sonuç veriyor, minoxidile tekrardan başlayacağım şakaklardan saç fışkıracak gibi duruyor bakalım

proscar 7inci ayda bırakmamama rağmen felaket dökülmüştü. 10 gün ara verdim. sonra tekrardan başladım. şimdi haftada 4-5 kere sabahları 1/5 kullanıyorum eski formundan fazlasını yakaladı.
    Ne garip bende kremi çok nadir kullanmaya başladım ama dediğin gibi insan sıkılıyor bi zaman sonra. Hem muhabbetinden hem uygulamasından felan. Artık o kadar konusu dönüyor ki cevremde icimden maşallah de lan diye sovuyom sen şu kremi nasıl kullaniyon bi anlatsana tekrardan basliyak.

Ben fotolari goremiyorum ama asil sormak istedigim sey gorenlere gore oldukca iyi bir ilerleme saglamis bunun asil sebebi oral yolla alinanlar mi yoksa topikal kullanimlar mi sizce? yani finas oral olarak almasaydi bu kadar iyi sonuc olur muydu? yoksa sadece sac kalitesini mi saglamistir ya da destek mi olmustur?

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fotolari goremiyorum ama asil sormak istedigim sey gorenlere gore oldukca iyi bir ilerleme saglamis bunun asil sebebi oral yolla alinanlar mi yoksa topikal kullanimlar mi sizce? yani finas oral olarak almasaydi bu kadar iyi sonuc olur muydu? yoksa sadece sac kalitesini mi saglamistir ya da destek mi olmustur?
    tabiki de bu kadar iyi sonuç olmazdı. oral her zaman daha etkili. finasterid direk saç çıkışı ile alakalı bir durum. köklerdeki dht yi düşürerek saç köklerini rahatlatıyor ve saç çıkışında büyük bir etki yaratıyor.
    Oral
    1mg Finasterid (proscar) // 4 günde 3
    0.5mg Dutasterid (avodart) // 4 günde 1
    Topikal
    ------------
    Ek olarak
    ------------

Yeni Üye
    bu finas yan etki yapmasa kullancamda menide şeffaflaşma yapıyor kullanıma devam edelirse bu sorun düzelir mi acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu finas yan etki yapmasa kullancamda menide şeffaflaşma yapıyor kullanıma devam edelirse bu sorun düzelir mi acaba
    bırakana kadar düzelmez

Yeni Üye
    25 a gün kullandım fınası şeffaflaşma yapınca bıraktım bırakalı bır ay oldu meni rengı yerine gelmeye basladı ozaman ben bu fınası uç ay kullansam sonrakı üç ay sawpalmento kullansam büyle devam etsem bi sorun yaşarmıyım bırakınca geçıyo nede olsa yaş 26

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler