Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: şakaklar için yapılacak en iyi tedavi nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam dediğiniz gibi yapayım o zaman bende , birde bu dermorelleri kaç mm lik almamı tavsiye edersiniz 0.5 mi 1 mi alayım ve hangi siteden aldınız hangi marka dermoreller kullanıyorsunuz ?
    epey önceden almıştım, pergusa diye bir siteden zgts 540 titanyum iğneli, 0.50mm.. Fakat memnun değilim. Şu an dermastamp bekliyorum olmazsa altın seri 200 iğnelilerden alacağım ve ya 0,75 ya da 1mm alacağım. 0.50 almayın sonra hafif kızarması için bile çok uğraşıyor insan. 540 almayın çünkü iğneler sık olduğu için saç kopartıyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Üstte yorum yazan @pipsqueak isimli arkadaşa ilaveten bende 10 gün önce 200 iğneli 0.75 mm aldım.

Uygulama olarak gayet memnunum. Biraz acıtıyor şakaklara ama acıması iyi birşey olsa gerek.

Arkadaşların dediği gibi koparılma durumu felan olmadı. Uzun saçta da gayet iyi.

Etkisi ne olur bilemem. Daha yeni başladım. Ama uygulama açısından 200 iğneli 0.75 mm dermarolleri gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Ön bölge için tedavime yeni bir krem karışımı ekledim(1 tüp Ketoral krem + 10 Avodart kapsül + 20 ml Garnier arındırıcı gözenek sıkılaştırıcı jel (Okaliptus özü, Çinko ve Salisilik asit)). Her akşam 2ml şeklinde kullanıyorum. . İçerik nasıl ve faydalı olur mu sizce?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Sayfa 3/3 İlkİlk 123