10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dermaroller hk.

Dermaroller hk.

Dermaroller eski saçlarımıza ve seyrekliklerin sıklaşmasına kavuşmamıza ne derece yardimci olur ?

Hafif uzun sac icin hangi dermarolleri onerirsiniz bir de haftada kac kere uygulamak gerek

Bende 200 lük titanyum aldım bugün. YArın elime geçer. Ne derece faydası olacak, hemen akabinde en iyi verimi almak için ne uygulamam lazım araştırıyorum ama tam bir şey bulamadım. Uzun saç için değilmiş dermaroller ama alırsan benim ki gibi 200 lük al, diğerleri saçı kopartıyormuş diye duydum. Haftada 1 diyorlar ama 2-3 günde bir yapılsa nasıl bir etki eder bende merak ediyorum

Tavsiyelere acigim urun tavsiyesi yaninda kac gun uygulayacagimi belirtirseniz sevinirim

Yeni Üye
    Hiç birşey kullanmadan sadece dermaroller kullansak acaba ne derece fayda eder şakaklardaki ince saçlar için vs.

Ben eskiden haftada 2-3 gün uygulardım artık haftada 5 gün falan uyguluyorum hatta nerdeyse her gün uyguladığım oluyor ama benim uygulamalarım 2-3 dakika civarı süren, hafif kızarıklık oluşturan oluşan kızarıklığın da yarım saat- bir saat içinde geçtiği uygulamalar.

tolga nasıl bir etki sağlıyor bu sıklıkla kullanmak?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece dermaroller hiç bir işe yaramaz sactaki dht yi engellemedikçe

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga nasıl bir etki sağlıyor bu sıklıkla kullanmak?
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...zce-nasil.html

Burda resimlerim var mehmet baya memnunum şu ana kadar ki gelişmeden bu kadar beklemiyodum açıkçası.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece dermaroller hiç bir işe yaramaz sactaki dht yi engellemedikçe
    Azalderm ve ketoyu on bolgeye sursek sakaktaki gibi etki eder mi

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece kremle olmaz losyon kullanmalisın ve de azelderm ve ketoral şakaklarda ve ön bölgede etkili olur tabi ki ama dediğim gibi sadece kremle olmaz kullanacaksanda iki kremi karıştır ama azeldermi daha az oranda karıştır %25 azelderm %75 ketoral iyi olur.