Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Saç dökülmesini çözdüğünü söyleyen aktar

Eyv hocam bilgilendirdiğin için. Demek çakallar minox koyuyorlar içine.

Hocam bu arada dermarolleri 2 günde bir kullanmanın zararları nedir ve bu şekilde uygulayıp hemen akabinde Cellagance losyon sürsek nasıl bir etki eder?

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu arada dermarolleri 2 günde bir kullanmanın zararları nedir ve bu şekilde uygulayıp hemen akabinde Cellagance losyon sürsek nasıl bir etki eder?
    Gerçek bir çözüm dermaroller ve minox benzeri booster ların arkasına saklanmaz sürersin ve saçı çıkarır çatır çatır böyle değilse hiç konuşup fazladan 02 yakmayın bile. Bunu yapabilecek çapı olan çözümler nedir araştırın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam bilmediğimden soruyorum da bu dermaroller da minox gibi döngüye falan giriyor mu? Sizin losyon piyasaya çıkana kadar mecbur bunlarla idare edeceğiz. Benim çinko losyonu süreceğim olmadı dermarollerdan sonra yada sizin önereceğiniz ne olabilir? Nane yağı sürsem yakar mı? Faydalı olduğunu söylemiştiniz nane yağının

Sayfa 2/2 İlkİlk 12