Sayfa 10/24 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
238 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: bir yıllık dutasteride kullanmamın sonucu :)

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman herşey bünye ile alakalı diyebilir miyiz?
    diyebiliriz dostum . ama dutasın uzun süreli koruması mantıklı geliyo çünkü gerçekten saçların dhtye duyarlıysa dutasta bunu iyi bloke ediyosa o saçlar coşar . ben şu anda haftada 4 dutas 3 finas gidiyorum . 2 kez avodart kullanmş oldum . bi 4 ay sonra bnce dutas iyice coşturabilir . o yüzden saçların gidiyosa az risk alıcan ya en fazla nolur jineko olursun baktın öyle oluyo bırakırsın avodartı finasa devam . yalnız 0.1 mg avodart 5 mg proscara eşitse biz 0.5 mg kapsül içtiğimzden 25 mg finas almış gibi oluyoruz rakamsal olarak büyük fark ya

Yeni Üye
    bende uzun süredir 1 mg finasteride kullanıyordum.dün itibariyle 2 günde 1 avodart almaya başladım.
    avodart iyi gelirse finasteridi kademeli olarak bırakmayı düşünüyürum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asıl çekincem benim yan etki değilde bırakınca daha kötü hale gelmek sorun bide avodart finasın 5 katı değil mi 25 demişsiniz ama? 25 se gerçekten çok büyük fark?

beyler korkmayınn kullanın en azından bı yan etkı fılan gorursenız bırakırsınz ama saçsızlık psıkolojıyı mahveder

Dht kesin dusmusturde acaba karaciger ne durumda bu kadar uzun kullanimda sikinti yaratabilir kullancaklar karaciger testini ihmal etmesin

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cenkki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende uzun süredir 1 mg finasteride kullanıyordum.dün itibariyle 2 günde 1 avodart almaya başladım.
    avodart iyi gelirse finasteridi kademeli olarak bırakmayı düşünüyürum
    Bi dene bakalım nasıl bi fark olucak
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

beyler kendı aklınızı kurcalamayın dutas veya fınastan hangısının daha etkılı oldugu kesın deıl ama eger kesın bır sonuç elde etmek ıstıosanız ıkısını bı arada kullanınn herseyı goze alabılıosanz ...

ve benı tum bunları goze aldım allha sukur başardım dısarda her onune gelenınn saçına bakıp bı ton laf etmesını yedıremedım kendıme ama şimdi onlara laflarını yedırıom onlardan daha çok yogun bı saçım var ve gayt mutluyum allha sukur

seyrek halininde yüzden fotosunu yollarsan..daha aydınlatıcı olur yanlış anlama ama bu seyrek saçlı fotoyla diğerleri çok farklı gibi..zira burada bir çok insan bunu kullanmak için risk alacak gibi duruyor..sakın dutastı oral kullanmayın..kısırlık dahil olmak üzere bir çok açıdan erkekliği öldürücü..yan etkileri mevcut..özellikle genç arkadaşlar..dikkatli olun..bu konu ilgimi çekti çünkü tehlikeli..lokal neysede oral kullanım..çok çok riskli

arkeolog kardes bı yıllı geçtıı ben sana fotoyu nerden bulayım bıde yüz istıosun kardes guvenen ınanan ınanır gerısı sıze kalmıs ama hıçbı yapmacıklık asla yokk bnde

Sayfa 10/24 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon