8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 21 yaşındayım , saçlarım şakaklardan açıldı şimdi ön kısımdan dökülüyor

Yeni Üye

Question 21 yaşındayım , saçlarım şakaklardan açıldı şimdi ön kısımdan dökülüyor

Öncelikle herkese merhaba,
    Daha önce 1 konu açmıştım nickim keldeniz olduğundan dolayı sanırsam pek hoş karşılanmadım , ancak bunu dert etmenizi istemiyorum ,zaten saçlarım doğru dürüst olmadığından psikolojim bozulmuş durumda sanki herşey üstüme geliyormuş gibi hissediyorum..Sorum şu alnım açık olduğundan genelde saçlarımı uzun bıraktırırım bilhassa ön taraflarını . şuanda günde 1/5 proscar kullanıyorum , sadece aklımın bi köşesinde acaba istenmedik durumlara yol açarmı gibisinden düşüncem var onun dışında negatif bir etkisini görmedim , zaten bu tedaviyede DR. İlhan Serdaroğlu tavsiyesiyle başladım , saçlarım uzun olduğundan miracle losyonunu rahatlıkla kullanabilir miyim yoksa jole etkisi gibi yapıp saçı toplu mu tutar (minoxidil gibi) herkese şimdiden çok teşekkür ederim..

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    finasteridin ön çizgiyi bozduğuna bir kanıtta sen oldun o zaman malesef genelde finas tepeyi ve vertexi halledip ön tarafı bozuyor diyorlar

miracle saça dolgunluk ve sertlik veriyor ama elseve ile hazırlandiginda garnierede böyle bi durum yok

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle saça dolgunluk ve sertlik veriyor ama elseve ile hazırlandiginda garnierede böyle bi durum yok
    yani hocam diyorsun ki senin ilacın miraçle hem saça dolgunluk veriyor hemde saçları güçlendiriyor demi , hocam koku yapmıyor demi

hayır koku olayı yok ama söylediklerim elseve de hazırlarsan geçerli şakaklarda azelderm ve ketoral krem kullan dermaroller da bütçen varsa al 1 mm 540 iğneli haftada bir saçına uygularsin

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır koku olayı yok ama söylediklerim elseve de hazırlarsan geçerli şakaklarda azelderm ve ketoral krem kullan dermaroller da bütçen varsa al 1 mm 540 iğneli haftada bir saçına uygularsin
    Hocam bu dermaroller ne işe yarıyor link buldum 1,00 Mm Zgts Dermaroller 540 Iğneli Derma Roller GittiGidiyor'da 161676748

Ciltte mikro delikler açıp losyonun daha iyi emilimini sağlıyor özelliklede şakaklar için şart

Alıntı Keldeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu dermaroller ne işe yarıyor link buldum 1,00 Mm Zgts Dermaroller 540 Iğneli Derma Roller GittiGidiyor'da 161676748
    https://www.cosmodeepstore.com/MRS-5...ler,PR-36.html dermaroller alıcaksan buradan al kardeşım ındırımde yazıyor 40 tl

Bu Konudaki Etiketler