Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İçimdeki sıkıntı yedi bitirdi, bir el atın kardeşinize

İçimdeki sıkıntı yedi bitirdi, bir el atın kardeşinize

Çok moralim bozuk 17 yaşındayım yarın nasipse şakaklar için tedavime başlıcam.Ama saçım hafif seyrek çok değil şükürde zayıfladı tedaviye erken başlıyorum saçlarım sıklaşır mı ?

Bir de tedaviyi bırakınca dökülmeler olacak mı onu merak ediyorum miracle ve şakaklara azel-keto kullanmayı düşünüyorum.

Genetik zayıflıklarımıza bazen isyan eder gibi oluyorum şukur elimiz ayağımız yerinde ama her şey çok üst üste gelmeye başladı.Hem tavsiye hem içimi dökme açısından açtım konuyu.Tavsiye bile vermeyin 2 kelam edin yalnız olmadığımı hissedeyim rica ediyorum bu önemli benim için.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim benim de yaş 18 malesef bu illet böyle yüzyıllardir çaresi yok bulunacak gibide durmuyor biz elimizdekilerle geciktirecegiz sonra ekim işleri gelişir ektireceğiz cok kötü bir durum helede bizim yaşımizda. tedaviye başla. bende çok düşünüyorum keşke şu tarafım eksik olsada ama saçım olsa diye. neyse Allah daha büyük dert vermesin her yönden psikolojimizi etkiliyor biliyorum artık hep milletin saçına bakar oldum kaderimiz böyle imiş ama suç birazda bende çok çok aşırı mastürbasyon yapardım bunun etkisi bence fazlasıyla var şimdi ise moralim o kadar bozuk ki keşke diyorum yapmasaydim kimse demesin etkilemez diye bal gibi etkiliyor genetiği hızlandıriyor.

bu arada tedaviyi bırakmıcan en azından doz azaltırsın yoksa eski haline tekrar dönüyorsun çünkü vücudumuz sürekli androjen üretiyor

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada tedaviyi bırakmıcan en azından doz azaltırsın yoksa eski haline tekrar dönüyorsun çünkü vücudumuz sürekli androjen üretiyor
    Kardeşim bizim gibilerin saç kökleri dhtye duyarlı.Dolayısıyla mastb. yapınca testosteron dhtye dönüşüyor ve direk kökleri vuruyor.Seni de anlıyorum kız arkadaş edineceksin ozguvensisiz.Sureci hızlandırmayayım diye ne wax ne sprey kullanıyorum saçı yana atınca keko gibiyim.Zaten şakaklar açık uğraş dur.Yarın nasipse başlamayı planlıyorum.Tedaviyi bırakınca eski haline dönmez bence ya minoxla aynı hesap gibi olurdu o zaman bilmiyorum

ben artık yeni saç çıkmasada elindekini korumaya bile razıyım artık uzatınca pek problem olmuyor şükür kız arkadaş herşey sadece saç değil bazıları sanıyorki tip deyince akıllarına saç geliyor yok kızlar sadece saça bakıyor yaw he he ama tabi sacta çok değiştirir insani minox gibi bırakınca tabi olmaz ama sen tedavini devam ettireceksin

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu kadar gelişen teknolojivar 10 yıl sonra kök hücreler gelecek ve siz ümitsiz vaakasınız bu hastalığa btt diyorlar elinizdekini korursunuz üstüne saç çıkartrsınız bu kadar alternatif tarihte hiç olmadı
    vücuttan ekim normal saç ekimi yada gelişen androken ve dht kovucular daha ne istiyorsunuz daha da gelişecek biraz eldekilere şükredin kızlara gelince sizi saçınız için alacak bir kadını zaten almayın ondan insana yar olmaz saç nedir ya evlilikte aşk ta bırakın bu koplexlerı ben 41 yasındayım 21 yasımda norwood 4 ıdım bır surude kız arkadasım vardı sız kendınızı gelıstırın spor yapın bır muzık aletı calın ozellıklerınız olsun ot gıbı saçlı bir adam hiç bir işe yaramaz....

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim de yaş 18 malesef bu illet böyle yüzyıllardir çaresi yok bulunacak gibide durmuyor biz elimizdekilerle geciktirecegiz sonra ekim işleri gelişir ektireceğiz cok kötü bir durum helede bizim yaşımizda. tedaviye başla. bende çok düşünüyorum keşke şu tarafım eksik olsada ama saçım olsa diye. neyse Allah daha büyük dert vermesin her yönden psikolojimizi etkiliyor biliyorum artık hep milletin saçına bakar oldum kaderimiz böyle imiş ama suç birazda bende çok çok aşırı mastürbasyon yapardım bunun etkisi bence fazlasıyla var şimdi ise moralim o kadar bozuk ki keşke diyorum yapmasaydim kimse demesin etkilemez diye bal gibi etkiliyor genetiği hızlandıriyor.
    Hocam ciddi misin masturbasyonun o kadar etkisi var mı? ben yeşil çay içiyorum bir faydası olur mu acaba?

var kardeşim var uzmanlar yok diyo inanma o kadar biliyorlarsa kelliğin çözümünude bulsunlar. genetik dökülmeni hızlandıriyor işte yoksa,15 yaşında saç dökülmesi normal mi? mümkün olduğunca azaltacaksın

Tam ergen muhabbeti olmuş mastürbasyonla hiç bir ilgisi yok sizden daha çok mastürbasyon yapan ve bonus kafa her tarafından saç fışkıran bir dünya insan var

Alıntı tekin016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam ergen muhabbeti olmuş mastürbasyonla hiç bir ilgisi yok sizden daha çok mastürbasyon yapan ve bonus kafa her tarafından saç fışkıran bir dünya insan var
    onlara sor babası amcası dayısı kel miymis? ben diyorum ki zaten dökülecek tamam ama sen aşırı yaparsan 25 inde dökülecek saç 15 inde dökülür genetik dökülmeni hızlandıriyor işte.

Sayfa 1/3 123 SonSon