Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: miracle losyon ön bölge ve şakaklarda

miracle losyon ön bölge ve şakaklarda

arkadaşlar aranıza yeni katıldım önceki forumlarda vardım.87 doğumluyum genetik dökülmem var 2007-2008 den beri düzenli olarak propecia rogaine nizoral medobiotin kullandım ama ön bölge ve şakaklar 1-2 yıl içinde iyice geriledi diğer yerlerde bi sorun yok şu an. miracle losyonu şakaklara ve ön bölgeye uygulamak istiyorum sonuçları burda paylaşacağım.saçımın şuanki kullanmadan önceki halini paylaşıyorum.bi de son bi sorum olacak bi kutu aldactonla diane35 ezip koymuyoruz değil mi loreal elsevein içine ayrıca max ne kadar süre bekletiyoruz süzmeden önce ?şimdiden hepinize teşekkürler arkadaşlar böyle faydalı bi forum oluşturduğunuz için.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi saç1.jpg‎   saç2.jpg‎   saç3.jpg‎  
    Konu emre demir tarafından (05.06.2015 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ezmek de süzmek de tamamen size kalmiş bişey bence ezebiliyorsaniz ezin daha iyi cozunur.
    Hocam finasterid kullanmaya basladiginizda saclariniz bu haline göre nasılsı? Resimlerde sıklık çok iyi bence ya

finasteridden bu yana şakaklar haricinde korudum propecia aldım .orta ve tepe arka bölgede çok şükür sorun yok ama eskiye göre şakak ve yanlar gitti .

bende 3 ayı geçkin miracle kullanıyorum şakaklara hiç bi gelişme sağlayamadım ayrıca proscarda kullanıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Klişe soru olacak fakat cinsellik ile ilgili finasterid kaynaklı sorun yaşadınız mı?

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klişe soru olacak fakat cinsellik ile ilgili finasterid kaynaklı sorun yaşadınız mı?
    ben yaşamadım hocam

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tepe bölgen çok sağlam hakikaten acaba finas o bölgede saç çıkardı mı yoksa zaten finasa başlamadan öncede o bolge sık mıydı?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada şakaklarda sadece miracle ile sonuç alman zor çünkü dökülmen sadece şakaklarda gözükiyor fotoda dermaroller ketoral azelderm krem ve de min dut kullanmalisın ama min dutu sadece şakaklara sür diğer taraflara bulaştirma

Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle yaşamadım zaten eğer olsaydı başlarda bırakırdım

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tepe bölgen çok sağlam hakikaten acaba finas o bölgede saç çıkardı mı yoksa zaten finasa başlamadan öncede o bolge sık mıydı?
    aslında saçlarda genel bi seyrelme yoktu tepe bölge iyiydi ama dökülme vardı genetik dökülme üniversite hastanesinde kan tahlili sonuçları ve saç köküne baktıkları trikogram testiyle konuldu zaten dayı tarafı kel. bende öyle olunca propeciaya başladım ama ön bölge döküldü ve geriledi ön bölgeyi ilaç kullanmama rağmen sonuç alamadım
    Konu emre demir tarafından (06.06.2015 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon