Sayfa 62/103 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
1028 sonuçtan 611 ile 620 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heryerde mi ısı artışı var yoksa belirli yerlerde mi ?
    Sanırım her yerde var ama tepede bariz daha fazla saçın daha uzun olmasından da kaynaklı olabilir belki

Yeni Üye
    Miracle hocam forumda yeniyim.
    1- Miracle losyon icin elseve yerine markası urban ceratin içerikli dökülme karşıtı spreyi kullanarak olurmu
    2- miracle losyon içeriğindeki etkenleri barındıran doğal bitki karışımları yokmu yan etkisini azaltmak için
    3- en son güncel tedaviniz miracle losyon mu veya yeni bir karışım varmı

Alıntı Sef78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam forumda yeniyim.
    1- Miracle losyon icin elseve yerine markası urban ceratin içerikli dökülme karşıtı spreyi kullanarak olurmu
    2- miracle losyon içeriğindeki etkenleri barındıran doğal bitki karışımları yokmu yan etkisini azaltmak için
    3- en son güncel tedaviniz miracle losyon mu veya yeni bir karışım varmı
    1-alkol içeriği iyi ise olur
    2-İkame setipiprant cell kafein vb bu yüzden kullanıyoruz.
    3-Son model tedavi yoktur size uygun güvenli tedavi vardır takip ediniz siteyi bir yerden başlayın tecrübe kazanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

https://www.youtube.com/watch?v=gQiwPsvft8k

Arkadaşlar bu arkadaşın anlattıklarını biri kısaca özetliyebilir mi ? İnanılmaz gelişmeler almış

Ben bir konu açmak istiyordum da acamadim buraya yazayım dedim. Bu uzak dogu ulkelerinde sac dökülmesi neden cok cok az. Evet AGA mevcut ama 20 li yaşlarda görülme olasılığının cok cok dusuk olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebininde tamamen beslenme oldugunu düşünüyorum. Sizlerin fikri nedir acaba ? Birde bu konuyu basligiyla beraber baska yerde acarsak daha iyi olcak onada yardim edermisiniz ?

Alıntı the joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir konu açmak istiyordum da acamadim buraya yazayım dedim. Bu uzak dogu ulkelerinde sac dökülmesi neden cok cok az. Evet AGA mevcut ama 20 li yaşlarda görülme olasılığının cok cok dusuk olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebininde tamamen beslenme oldugunu düşünüyorum. Sizlerin fikri nedir acaba ? Birde bu konuyu basligiyla beraber baska yerde acarsak daha iyi olcak onada yardim edermisiniz ?
    Evet önemli hatta bir çok kişide major sebep olabilir beslenme ama aynı immun yanıtı hiç tahmin edemediğiniz deterjan ya da kotunuzda ki boyada yapıyor olabilir, bu konuda ki açacağınız başlıklardan önce site içinde üst butonda arama yapınız zira bir çok detaylı konu var beslenme ile ilgili böylece ana konularda ilerleme olur kirlilik oluşmaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar bu arkadaşın anlattıklarını biri kısaca özetliyebilir mi ? İnanılmaz gelişmeler almış
    Saç dökülmesi için kullanılan bi lazer markasının reklamını yapmış minox finasteridden falan bahsetmiş videonun altındada lazer markasının sitesini verip reklamını yapmış

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-alkol içeriği iyi ise olur
    2-İkame setipiprant cell kafein vb bu yüzden kullanıyoruz.
    3-Son model tedavi yoktur size uygun güvenli tedavi vardır takip ediniz siteyi bir yerden başlayın tecrübe kazanın.
    Abi sana özel mesaj gönderdim dün bakabilirmisin

Abi sana özel mesaj gönderdim dün bakabilirmisin
    Cevap yazdım ulaşmadı mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ekim yaptırdım diyor, korumak için de videodakileri kullanıyor

Sayfa 62/103 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon