Sayfa 13/103 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
1028 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

2 günde bir saçlarımı yıkarım 30 tel anca dökülür gün içindede 10 15 tel anca jole filan kullanmam tarakda aynı şekilde kullanmam saçlarımı burnuma gelene kadar filan anca uzatırım erkegim yaşım 17 daha 2 ay oldu 17 olalı açılan saçlar - Album on Imgur şöyle bir fotograf atayım size saçlarımı yıkadıktan hemen sonra çektim olabildigince açıklık gözüksn diye geri attım saçlarımı ne önerirsiniz doktora gitmelimiyim ne yapmalıyım çok feci şekilde moralim bozuk ne yapıcam bilemiyorum olgunluk çizgisimi onuda bilmiyorum birde duştan sonra ışık altında saçlarıma baktıgımda dibleri gözüküyo ama böyle her yerde degil saç kök çizgileri olur ya saçlarım birbirine girince o çizgiler ortaya çıkıyo normalmi bu öyle seyreklik yok ama onu görünce korkmadım degil dışarda fotograf çekildigimde herhangi bir açıklık filan görmüyorum tepe bölgemde zaten o bölgem çok iyi ama üst tarafları görünce biraz tırstım açıkcası ıslak oldugundan dolayımıdır ?yardımcı olursanız sevinirim onun fotografınıda saçlarımı yıkadıgımda ışık altında birde ışıksız şekilde atarım ama ışık altında çizgiler belli oluydu birde dökülen saçlarım kısa degil normal saçlarımla aynı seviyede yada az kısa oluyolar ince ve yeni çıkanların döküldügünü görmedim birde çok yastıkts yatıyorum ve saç oluyo 3 tel filan çok canımı sıktı elimi arkaya götürüyüm 5 kere 15 20 tel geldi mesela günde kaç tel normaldir
    Konu darkus67 tarafından (07.01.2016 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Merhaba arkadaşlar. İmzamdakileri uyguluyorum. Başlangıca göre saç dökülmem arttı. Özellikle avodart ve allersert şurup ekleyince oldu. Sizce çıkarmalımıyım yoksa dökülme normal mi?
    Tedavim:

1. Miracle losyon: günde 2 defa (04.12.2015) + avodart+ allerset şurup

2. Krem.: (09.12.2015)

3. Dalin şampuan nizoral şampuan(haftada 2 defa)

4. Dermoroller (0.5)

5. Biotin 10mg

6. Yeşil çay

İlk etapta şok dökülmeler olabilmekte özellikte dutas vb antiandrojenlerde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba benim sormak istediğim soru,ben sadece akşamları önce dermaroller 1mm ardından miracle losyon ve azelderm krem kullanıyorum 1 saat sonrada min-dut kullanıyorum ama kullandığım miracle çok çabuk kuruyor hazırladığım losyonun içine hemen kurumaması için ne katabilirim ve dermaroller dan öncemi sonramı kullanayım ?
    oranları şu şekilde

miracle losyon :

Losyon hazırlanışı ;
    1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şisenin yarısı )
    1 Adet aldactone 100 mg ilaç bir kutu
    1 adet Diane 35 ilaç bir kutu

Minoxil forte 60ml içine 10ad avodart kapsül
    Azalderm krem
    Dermaroller 1mm

Not: Saçımın durumu şu şekilde http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...uzelir-mi.html ne çoğalıyor ne azalıyor başka tavsiye edeceğiniz birşey var mı benim için bir umut var mı saçım çok ince telli tüy gibi ne yaptıysam kalınlaştırıp dolgunlaştıramadım,buarada yaş 30
    Konu mahser tarafından (12.01.2016 Saat 10:03 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mahser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim sormak istediğim soru,ben sadece akşamları önce dermaroller 1mm ardından miracle losyon ve azelderm krem kullanıyorum 1 saat sonrada min-dut kullanıyorum ama kullandığım miracle çok çabuk kuruyor hazırladığım losyonun içine hemen kurumaması için ne katabilirim ve dermaroller dan öncemi sonramı kullanayım ?
    oranları şu şekilde

miracle losyon :

Losyon hazırlanışı ;
    1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şisenin yarısı )
    1 Adet aldactone 100 mg ilaç bir kutu
    1 adet Diane 35 ilaç bir kutu

Minoxil forte 60ml içine 10ad avodart kapsül
    Azalderm krem
    Dermaroller 1mm

Not: Saçımın durumu şu şekilde http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...uzelir-mi.html ne çoğalıyor ne azalıyor başka tavsiye edeceğiniz birşey var mı benim için bir umut var mı saçım çok ince telli tüy gibi ne yaptıysam kalınlaştırıp dolgunlaştıramadım,buarada yaş 30
    Azaldermi miracle'dan sonra kullanabilirsin ya da sen öyle yapma. Ketoral krem al, o daha akışkan ve yağlı. Miracle'dan sonra ketoral kullan.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azaldermi miracle'dan sonra kullanabilirsin ya da sen öyle yapma. Ketoral krem al, o daha akışkan ve yağlı. Miracle'dan sonra ketoral kullan.
    Invincible ketoral krem ne için kullanılıyor. Mantar için olduğu yazılı ama kullananlar başka bir etki için mi yoksa gerçekten mantar için mi kullanıyor bilmiyorum.

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Invincible ketoral krem ne için kullanılıyor. Mantar için olduğu yazılı ama kullananlar başka bir etki için mi yoksa gerçekten mantar için mi kullanıyor bilmiyorum.
    Fungusit özellliği klinik olarak ilk kullanım endikasyonu bir diğer anlaşılan özelliği ise androjen reseptör antagonist olması
    ve endokrin döngüde adrenal bezlerden itibaren androjenlere negatif etki edebilen bir etkendir. Fungusitlerin bir çoğu benzer etkiye sahiptir.
    Konu Miracle tarafından (12.01.2016 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    MİRACLE SORUM SANA proscara başlamıştım bıraktım beni çok sakinleştirdi SUANDA REVİGEN TABLETMİ ALSAM YOKSA BİOTİN TABLETMİ SAÇIMA HANGISI İYİ GELİR cevap yazarsanız cok ıyı olur saolun .
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MİRACLE SORUM SANA proscara başlamıştım bıraktım beni çok sakinleştirdi SUANDA REVİGEN TABLETMİ ALSAM YOKSA BİOTİN TABLETMİ SAÇIMA HANGISI İYİ GELİR cevap yazarsanız cok ıyı olur saolun .
    Öncelikle bu vesile ile belirtmek istediğim bir ricam ismimle hitap edilmemesi bu nedenle mesajınızı biraz değiştirdim. Soruya gelince revigeni denemedim teorik olarak katkısı olacaktır biotin ise kesin olarak olumlu katkı yapmaktadır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu vesile ile belirtmek istediğim bir ricam ismimle hitap edilmemesi bu nedenle mesajınızı biraz değiştirdim. Soruya gelince revigeni denemedim teorik olarak katkısı olacaktır biotin ise kesin olarak olumlu katkı yapmaktadır.
    yani yarın alıcamda revigenin içeriğine baktım çok güzel revıgenemı başlasam mıracle en azından proscardan iyidir.
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 13/103 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon