Sayfa 46/103 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
1028 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar androcur kullanıyorum 2 kutu bitti yeni alacaktım bulamadım hiçbir yerde o yüzden 2 gündür aldactone kullanıyorum. alana kadar sıkıntı yaratır mı??
    Bulamadım diye birşey yok hiçbir eczacı raflarına bu ilacı koymaz zaten. Rica edin depoyu arayıp sipariş versinler 1 gün sonra gidip alın.

Yeni Üye
    Arkadaşlar Selamlar.Yaklaşık 1,5 2 Sene önce miracle losyon ve min-dut kullanmıştım 6-7 ay süresince ve gayet iyi dönüşler aldım saç kalitesinin artışı yeni çıkışlar gibi.Uzun zaman sonra tekrar miracle losyonla tedaviye başladım.Min-dut losyonada başlamayı düşünüyorum ama minoxun döngü olayı beni çok düşündürüyor.Herşey iyi gidicek bir süre sonra biliyorum ama döngüden dolayı minoxa başlamaktan çekiniyorum.Siteden çok uzak kaldım.Belkide endişem yersizdir ? He birde ufak bir sorum daha olucak.Miracle losyonun içine avadort atmak ne kadar mantıklı ? İşe yarar mı ? Yeni başlayacağım tedavimde fikir ve önerilerinizi bekliyorum..

Yeni Üye
    merhaba arkadaslar.Benim dökülmem yaklasık 19 yaşında başladı şu an 23 yasındayım ve bu siteyi yeni keşfettim.Tedaviye ilk defa baslayacagım.Sizce miracle losyonla mı cellagance ile mi başlamalıyım

Selamınaleyküm miracle hocam sorum size 2 kere losyona başlamama rağmen kısa süreli olaeak bırakmak zorunda kaldım ama saçlar gidiyor paikolojim bozuluyor yarın sağlam bir cildiyeciye gidicem muhtemelen ilaç verecek sizce losyonla ilaçları birlikte kullansam sorun olur mu cevap verirseniz sevirinirim

Hocam selamlar benim size ciddi anlamda ulaşmam lazım benim sorularımı yanıtlarsanız çook sevinicem

Yeni Üye
    Miracleye başlıyorum haftanın kaç günü günden kaç defa kullanmalıyım ?
    Dermaroller kullanımından hemen sonra bu losyonu kullanabilirmiyim ?

Arkadaşlat saç için multivitamin almayı düşünüyorum tavsiyesi olan varmı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Allah rızası için cevaplarmısınız?merak ediyorum genetik erkek tipi dökülmesi olanların kaç yıl sürdü dökülmesi yani kendiliğinden nezaman durdu dökülmeniz artık.28 yaşında bayanım 10yıldır dökülüyor hemde agresif bir şekilde günde 100tel.bıktım artık bitmetecekmi hiç.3ay önce doğum yaptım hamileyken 1tel bile dökülmedi doğumdan sonra tekrar başladı.kansızlıkta var tepem seyreldi sadece.tükendim artık ��

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allah rızası için cevaplarmısınız?merak ediyorum genetik erkek tipi dökülmesi olanların kaç yıl sürdü dökülmesi yani kendiliğinden nezaman durdu dökülmeniz artık.28 yaşında bayanım 10yıldır dökülüyor hemde agresif bir şekilde günde 100tel.bıktım artık bitmetecekmi hiç.3ay önce doğum yaptım hamileyken 1tel bile dökülmedi doğumdan sonra tekrar başladı.kansızlıkta var tepem seyreldi sadece.tükendim artık ��
    Erkek tipi dökülme genellikle durmaz ve durduğunda da zaten bir şey kalmaz geriye 100 tl dökülme alt sınır sayılabilir bile hatta panik yapmayınız etkin ve dökülmeyi tersine çevirecek bir çok seçeneğe ulaşabiliyoruz hali hazırda siz tedavi olarak ne kullanıyorsunuz şu anda ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek tipi dökülme genellikle durmaz ve durduğunda da zaten bir şey kalmaz geriye 100 tl dökülme alt sınır sayılabilir bile hatta panik yapmayınız etkin ve dökülmeyi tersine çevirecek bir çok seçeneğe ulaşabiliyoruz hali hazırda siz tedavi olarak ne kullanıyorsunuz şu anda ?
    Emziriyorum şuanda bebeğim 3aylık.bşy kullanmıyorum.cerrahpaşa hastanesinde saç hastalıkları bölümüne gitmeyi düşünüyorum işe yarar bi tedavi uygularlarmı?prp yaptırsam fayda edermi

Sayfa 46/103 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon