Sayfa 44/103 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
1028 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı Ogzz89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Arkadaşlar 3.5 aya yakın miracle losyon kullanıyorum. Dökülmeyi durdurma konusunda memnunum yalnız saç cıkışı anlamında pek tatmin olmadım şu ana kadar. Biraz erken gerçi saç çikisi beklemek için farkindayim ama sureci biraz hizlandirmak için min-dut kullanmayi dusunuyorum. 2 gunde bir uygulasam sizce nasil olur. saclarimin mevcut durumu cok kotu degil sadece biraz atak yapsin yeter sizce etkili olur mu? cevap verirseniz çok sevinirim
    Gün aşırı kullanın bazen bir kaç gün üst üste ve bazen 4-5 gün hiç kullanmayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gün aşırı kullanın bazen bir kaç gün üst üste ve bazen 4-5 gün hiç kullanmayın.
    Forumdaki arkadaşların tedavilerini ve diğer yazılanları okuyorum. Miracle kullanan, min+dut kullanan, bunun yanında oral ilaçlar alan vb. Bütün bunları aynı dönemde yapanlarla ilgili şöyle bir şey düşündüm. Bir zaman geçtikten sonra artık tedavilerin işe yaramadığını, ara vermek gerektiğini söylüyor herkes. Dönem dönem farklı şeyler kullansak bir istikrar yakalayamaz mıyız? Örneğin genetik dökülmelerde 6 ay miracle kullansak, sonraki 6 ay min+dut kullanılsa nasıl olur? Yeniden miracle losyona dönülse, sonra ru kullanılsa (örnek olması için öylesine sıraladım) yine de aynı durum yaşanır mı? Böyle bir şeyi deneyen var mı? Doz değiştirmeden kullandığımız şeyleri değiştirsek nasıl olur?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yeni Üye
    Dermaroler almayı düşünüyorum;

Haftada kaç gün ve nasıl kullanılıyor bi bilgi verirmisiniz ?
    Doğum kontrol haplarını ezip şampuana katarak kullanma konusunda ne düşünüyorsunuz ?
    Minoxilmi-Miracle losyonumu önerirsiniz ?

Alıntı Rapidesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroler almayı düşünüyorum;

Haftada kaç gün ve nasıl kullanılıyor bi bilgi verirmisiniz ?
    Doğum kontrol haplarını ezip şampuana katarak kullanma konusunda ne düşünüyorsunuz ?
    Minoxilmi-Miracle losyonumu önerirsiniz ?
    1-)Haftada 1 gün belki 2 sizin saçtan alacağınız tepkiye bağlı haftada 2 yi bile fazla gören arkadaşlar varken her gün losyondan önce kullanan "Saça işkence çektirdikçe yola geliyor" diyen arkadaşlarda ama ben haftada 2 cellegance dan önce uyguluyorum.

2-)Ben şampuan olarak çok fayda görülebileceğini düşünmüyorum kastınız losyonlar içinse faydası kesin yan etki gören arkadaş yok gibi bir tek bünyamin arkadaşımızı biliyorum testisimde ağrı yaptı demişti ama sonra losyonla alakası yok çok eziyet etmiş kendine o sıralar daha sonra böyle bir olay yaşamamış

3-)Şahsen ben miracleyi tercih ederim minoxil kadar etkili olmasada şuana kadar miracle de döngü yaşayan yok fakat minoxil ile insanlar başta çok güzel sonuçlar alsada döngü sebebi ile çoğunun sonu başladığındaki saçtan daha az bir saçla oluyor.Şayetki Durumunuz nw7 gibi vasat değilse miracle olan saçı yeni tedaviler çıkana kadar (Histogen-Follicept-Kelopesia, keza en önemlisi tsuji nin çalışmaları) koruyacaktır miracle yetersiz gelirse minoxa yönelmenizi kendi açımdan öneririm ..

Yeni Üye
    Şuan olarak saçlarımın var oldugunu gözlemliyorum ama bazı yerlerde seyrelmeler var... Erkenden tedavi yapmayı düşünüyorum.. miracle losyona başlasam acaba var olan saçlarımda kayıplar olurmu... bilgilendirirmisiniz

Alıntı Haircary Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan olarak saçlarımın var oldugunu gözlemliyorum ama bazı yerlerde seyrelmeler var... Erkenden tedavi yapmayı düşünüyorum.. miracle losyona başlasam acaba var olan saçlarımda kayıplar olurmu... bilgilendirirmisiniz
    Hocam öncelikle dökülmenin nedenini bulun bir dermatoloğa gidin belki genetik değildir.miracle losyon içinde güçlü androjenler içeriyor yani dökülme genetik değilse çok da verim alamazssınız.Dökülmenin nedeni genetik ise evet miracle losyon işe yarayacaktır sizin dediğiniz olay minox için geçerli şuana kadar sadece miracleye başlayıpta zararla bitiren olmadı diye biliyorum fakat miraclenin içinde hormonsal ilaçlar var her nekadar topikalde olsa kanınıza çok küçük miktarlarda geçecek bu ilaçlar he şuana kadar miracleden bir sıkıntı gören olmadı o ayrı size tavsiyem daha çok doğal tedavilere yönelmeniz örneğin günde 3 4 bardak yeşil çay içmeniz dökülme genetikse etkileyecektir keza kavrulmamış kabak çekirdeği ve soya ürünleri ben miracleyi yinede kullanmak istiyorum diyorsanız 300 sayfalık miracle losyon yazısına göz atınız miracle ile aradığınız bütün soruların cevabını orada bulacaksınız saygılar...

Yeni Üye
    Alıntı masummage3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle dökülmenin nedenini bulun bir dermatoloğa gidin belki genetik değildir.miracle losyon içinde güçlü androjenler içeriyor yani dökülme genetik değilse çok da verim alamazssınız.Dökülmenin nedeni genetik ise evet miracle losyon işe yarayacaktır sizin dediğiniz olay minox için geçerli şuana kadar sadece miracleye başlayıpta zararla bitiren olmadı diye biliyorum fakat miraclenin içinde hormonsal ilaçlar var her nekadar topikalde olsa kanınıza çok küçük miktarlarda geçecek bu ilaçlar he şuana kadar miracleden bir sıkıntı gören olmadı o ayrı size tavsiyem daha çok doğal tedavilere yönelmeniz örneğin günde 3 4 bardak yeşil çay içmeniz dökülme genetikse etkileyecektir keza kavrulmamış kabak çekirdeği ve soya ürünleri ben miracleyi yinede kullanmak istiyorum diyorsanız 300 sayfalık miracle losyon yazısına göz atınız miracle ile aradığınız bütün soruların cevabını orada bulacaksınız saygılar...
    Yardımların için sağol.. büyük ihtimal genetik bir dökülme seziyorum... çünkü ailesel olarak bir kellik mevcut.. erkenden bir tedavi yöntemine başvurmayı düşünüyorum.. şimdilik miracle losyon ile 2 3 ay denicem.. sagolun tekrardan

Yeni Üye
    Selamlar. Öncelikle böyle titiz ve araştırmacı bir ekipten oluşan sitenize teşekkür ediyorum.. Uzun zaman önce üye olup, daha sonra girememiştim. şimdi forumu biraz araştırdım fakat kafam çok karıştı. Hiç bilmediğim ilaçlar, tabletler vs. inanın beynim durdu
    Ben sadece size şunu sormak istiyorum: Yaşım 35.. Başta stresten (bir zamanlar aşırı kullandığım fön makinesi de dahil edilebilir) saçlarım 23'ümden sonra dökülmeye başladı. Kafamda var olan saçım seyrek ve tepe bölgem açılmış durumda. Bu durumdan kurtulma şansım var mı? O tepe bölgesi denen ve birçoğumuzu deli eden bölge kapanabilir mi? Ve en önmli sorum, ne kullanmalıyım? Şu an dermaroller sipariş ettim. Miracle losyonun da içeriğini kavradım. Fakat yine de kullanım şeklini izah ederseniz memnun kalırım ve bunun yanında ne ve nasıl kullanmalıyım? Lütfen yardımcı olunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

sadece miracle losyon ile ömür boyu saçımızı korumamız mümkünmü ?

Yaşım 53 1 Aydır 1 tablet medobiohtin (5 mg biotin),günde minoxil forte,organik hindistan cevizi yağı,tatlı badem yağı ve argan yağı kullanıyorum ne tavsiye edersiniz.forumda yeniyim.teşekkürler
    Konu Miracle tarafından (30.11.2016 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 44/103 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon