Sayfa 65/103 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
1028 sonuçtan 641 ile 650 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Siyah üzüm çekirdeği ekstraktı almayı düşünüyorum. Solgar dışında kaliteli Bi marka önerebilecek var mı.
    https://www.sepenatural.com.tr/urun/...egi-200-kapsul bu tarzda uygun ürünlerün 70 80 liraya satılanlardan ne farkı var

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah üzüm çekirdeği ekstraktı almayı düşünüyorum. Solgar dışında kaliteli Bi marka önerebilecek var mı.
    https://www.sepenatural.com.tr/urun/...egi-200-kapsul bu tarzda uygun ürünlerün 70 80 liraya satılanlardan ne farkı var
    Bu linkini attığınız ürün üzüm çekirdeğinin öğütülüp toz formuna getirilip kapsüle edilmiş hali şu an ben de çekirdeğini kendim öğütüp tüketiyorum aynı şey,ama pahalı dediğiniz ürünler özel işlem sonucu akstraksiyon yöntemiyle sadece etken maddeyi çıkartıp paketlenmiş hali, atıyorum 1kg üründen belki sadece 10 gr böyle düşünün.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yağ eklenmemiş gün kurusu üzümü çekirdeği ile tüketiniz, hazır öğütülmüş çekirdeklerin çoğunun yağı/aktif çekirdek özütleri alındığı gibi nemli hali ile saklama depolama süreçlerinde kanserojen küf/aflatoksin oluşumu neredeyse kaçınılmazdır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hormon ve vitamin seviyelerini ölcturebilmem için hastanede hangi bölüme gitmem lazim...

Setipiprant ile ilgili Bi kaç sorum olacak kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    1. Güncel fiyat nedir gram olarak
    2. Günlük kaç mg kullanılıyor
    3. Seti alım aralıkları nedir. En az kaç aylık kullanım için alıyorsunuz.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant ile ilgili Bi kaç sorum olacak kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    1. Güncel fiyat nedir gram olarak
    2. Günlük kaç mg kullanılıyor
    3. Seti alım aralıkları nedir. En az kaç aylık kullanım için alıyorsunuz.
    1) 9 $/gr
    2)benim agresif dökülme olduğundan 150 mg kullanıyorum.sizinki daha az veya çok olabilir
    3)onu miracle a sorun.ben 20 gr almıştım aylar önce hala da kullanıyorum.şahsi tavsiyem en az bi 5 aylık alın ve disiplinli bi şekilde kullanın ve sürekli fotoğraflayın durumunuzu.5 ayın sonunda bi fikir edinirsiniz kesinlikle

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) 9 $/gr
    2)benim agresif dökülme olduğundan 150 mg kullanıyorum.sizinki daha az veya çok olabilir
    3)onu miracle a sorun.ben 20 gr almıştım aylar önce hala da kullanıyorum.şahsi tavsiyem en az bi 5 aylık alın ve disiplinli bi şekilde kullanın ve sürekli fotoğraflayın durumunuzu.5 ayın sonunda bi fikir edinirsiniz kesinlikle
    Benim dokülmem agresif degildi miracle hoca 300 mg kullan demişti siz nasil 150 mg kullaniyorsunuz? 3 gunluk 300 mg hazirliyorum. Siz mi az kullaniyorsunuz ben mi cok kullaniyorum

Yeni Üye
    Ben yaklaşık 8-9 gündür kullanıyorum setiyi 1 aylık sipariş ettim miracle hocadan 4 gr haftalık olarak 1 gr kullanıyorum 11 ml alkol 3 ml gliserin ile günlük olarak 2 ml akşamları yatmadan uygulayıp ertesi gün kafam ne zaman eserse arındırıyorum şuana kadar kaşıntı ve kafadaki uyuşma hissi minimum seviyede dökülme hemen kesilmesini beklemiyorum ama ondada bi gelişme var eskiye göre ve ek olarak bu kaşıntı ve uyuşma hissinin kaybolması beni çok mutlu ediyor

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim dokülmem agresif degildi miracle hoca 300 mg kullan demişti siz nasil 150 mg kullaniyorsunuz? 3 gunluk 300 mg hazirliyorum. Siz mi az kullaniyorsunuz ben mi cok kullaniyorum
    Dostum ben günlük 150 mg kullanıyorum

Banned
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Şaka değil 1 yıldır üye olamıyordum siteye yeni üye oldum şans eseri bidaha denerken.nedenini bilmiyorum. Yaşım 19 saçlarım 3 yıldır dökülüyor ve baya baya gitti çoğu şakaklar geriledi ve genel dökülmede var. Elimde sadece 0.5 dermarol ve keto-azelderm krem var kullanmaya başlıyacağım. Bana cell losyon mu miraclemi hangi tedaviyi önerisiniz ayrıca miracle hocam cell losyon gönderirmisiniz 1 yıldır isticem nasip olmadı . Gönderirseniz çok minnettar olurum.Teşekkür ederim

Sayfa 65/103 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon