Sayfa 67/103 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
1028 sonuçtan 661 ile 670 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilerimiz bu sitedir yeterince bilgi ve tecrübe var en güvenli etkenlerle başlamanızı öneririm zamanla hem kendinizi tanıyacak hem de tedavinizi oturtmuş olacaksınız.
    Bağırsak florasının düzelmesinin saçlar üzerinde olumlu etkisine bizzat şahit oldunuz mu hocam?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada bağışıklık sistemi ve bağırsak florası çok tartışıldı, büyük önem içeriyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    aklıma bişi geldi saçma bence ama söylemek istedim şimdi masaj yaparak kan dolaşımını arttırıyoruz fakat dht kan yolu ile gelmiyor mu kan dolaşımını arttirirsak daha çok dht gelmez mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    bilim adamlari vucudumuzdaki hucrelerin %40 dan fazlasi insan hucresi degil. Bakteriler ve virusler gibi canlilardan olusuyor bunlar vucudumuza faydali olan canlilar ve antibiyotik kullanimi sonucunda bunlari oldurebiliyoruz ve bagisiklik sistemimizin zayiflayip hastaliklara karsi daha savunmasiz hale geldigimizi belirtmisler. Bagirsak florasinin duzenlenmesi gercekten de onemli bu sadece sac dokulmesiyle ilgili degil. Farkindaysaniz insanlar vitaminler destekler aliyor surekli cunku surekli kronik yorgunlukla mucadele etmeye calisiyoruz.Arti olarak alerji asiri derecedd yayginlasti. Cevremde 10 kisiden 3 _5 kiside alerjik rahatsizljklar var bu da bagisiklik sistemi rahatsizligi tamamen koyde yasayan kiside bahar alerjisine rastlanmiyor ama sehirde yasayan kisilerde bu rahatsizliklar goruluyor. Anliyacaginiz aslida dogayi ve organik yasamdan uzaklastikca kendimizi hasta ediyoruz. Koylerde yasayan kisilerde fabrikasyon gida urunleri kullanmaya basladilar. Sekerden biskuvisine tahilina ete tavuga kadar koyde yasayan bireylerde artik organik beslenmeden uzaklastilar. Kellik 20 yasina hatta ergenlige kadar dusmesinin etkileri var artik sac dokulmesinde genlerin rolu %20 %80 cevresel etkenler beslenme bunu profesor turk doktor soyledi arkadasim sac tedavisi icin kendisine gittiginde
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye season - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    merhabalar yaptığım araştırma sonucu setipiprant hazırlamaya karar verdim fakat zaman geçtikçe baktım ki setipipranta birşeyler ekleyenler olmuş güncel olarak nasıl oluşturabilirim? Nasıl temin ederim ? Onu bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olun..

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakiki zeytinyağı ve kefiri düzenli olarak kullandığımızda bağırsak florasını düzeltmemiz mümkünmüdür veya bunların ne kadar faydası olur ??

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakiki zeytinyağı ve kefiri düzenli olarak kullandığımızda bağırsak florasını düzeltmemiz mümkünmüdür veya bunların ne kadar faydası olur ??
    Bunlar elbette faydalı dostum yıllardan beri daha fazlasını uygulayan birisi olarak söylüyorum fakat öncelik vücuda zararlıların alımını durdrumak işin temelini oluşturuyor, 3 haftadır karatay diyeti uyguluyorum çok displinli bir şekilde giden kilo 5 kg,saç diplerindeki kaşıntı z0ro,herkese en azından belli bir süre denemesini tavsiye ederim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar elbette faydalı dostum yıllardan beri daha fazlasını uygulayan birisi olarak söylüyorum fakat öncelik vücuda zararlıların alımını durdrumak işin temelini oluşturuyor, 3 haftadır karatay diyeti uyguluyorum çok displinli bir şekilde giden kilo 5 kg,saç diplerindeki kaşıntı z0ro,herkese en azından belli bir süre denemesini tavsiye ederim.
    Haklısınız hocam maalesef cipse ve şu soğuk çaylar var bir nevi meyvesuyu gibi bunlara çok düşkünüm ama onuda çok azalttım. Yaş 27 oldu kilom 60 ne kadar yesem de pek kilo alamıyorm çokta cılız deilim ama 1 hafta düzgün yemesem baya zayıflıyorm öyle bi bünye var bu iyimi kötümü bilmiyorm hocam lakin ters giden birşeyler varki saçlar elveda diyor

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız hocam maalesef cipse ve şu soğuk çaylar var bir nevi meyvesuyu gibi bunlara çok düşkünüm ama onuda çok azalttım. Yaş 27 oldu kilom 60 ne kadar yesem de pek kilo alamıyorm çokta cılız deilim ama 1 hafta düzgün yemesem baya zayıflıyorm öyle bi bünye var bu iyimi kötümü bilmiyorm hocam lakin ters giden birşeyler varki saçlar elveda diyor
    Aslında benim bu diyetten anladığım şu vücuda girmemesi gereken gıdaların alımı durduğunda olmaması gereken fazla kilolar gittiği gibi eğer vücut bulunması gereken kiloda değilse onu da geri alıyor tam emin değilim ama belki troid değerleri düzeliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aslında butun diyetlerin ortak noktasi protein ağırlıklı minimum karbonhidrat ve saglikli kolesterol yapiyi destekleyen yaglar alimini saglamaktir. Kilo aldigim ve saclarimi ciddi kaybettiğim donemde testosteron dususu de bir hayli fazla olmuştu. İntermittent fasting ile birlikte kilolari verdim ve stabil kendi oluşturduğum diyetimi uygulamaktayim. Sac dokulmesinin en onemli nedenlerinden birini de kirmizi et tuketiminin azalmasi olarak goruyorum. Insanlar pahali oldugu icin yiyemiyorlar. Kirmizi etteki arjinin sperm ve testesteron uretimi icin cok onemli olmakla birlikte sac icinde hayati oneme sahip. Paleo dan giderek uzaklasiyoruz.

Sayfa 67/103 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon